Yanosik.pl Blog

27.06.2023

„Zapnij pasy – poczuj uścisk bezpieczeństwa” – wspólne działania Yanosik oraz Polskiej Policji

Ruszamy z wspólną akcją z polską Policją: „Zapnij pasy – poczuj uścisk bezpieczeństwa”. Działania rozpoczynają się nieprzypadkowo w sezonie letnim. To najtrudniejszy czas na polskich drogach, a celem naszej akcji jest poprawa bezpieczeństwa, jak również zwrócenie uwagi na konsekwencje jazdy bez zapiętych pasów samochodowych.
26.06.2023

Tańsze wakacje dla kierowców?

Ubiegłoroczne wakacje pamiętają wszyscy kierowcy, którzy musieli stawić czoła wysokim cenom paliw w kraju. W tym roku mogą odetchnąć – nie będzie tak źle. Sprawdźcie, jak zapowiada się rozpoczęcie wakacji na stacjach paliw.
23.06.2023

Odpalamy RADIO YANOSIK! Nastrójcie się na dobrą muzykę i nie tylko!

Startujemy z wyjątkową nowością, jakiej na rynku jeszcze nie było! Stworzyliśmy własną stację radiową: radio Yanosik. Możecie nas słuchać w trasie i poza nią. A co będziemy Wam puszczać? Sprawdźcie szczegóły!
21.06.2023

Punkty karne – poznajcie nowe zasady

W Dzienniku Ustaw 16 czerwca ukazała się nowelizacja, która zmienia zasady systemu punktów karnych. To dobra wiadomość dla wszystkich kierowców, ponieważ wiadomo już, kiedy nowe regulacje zaczną obowiązywać.
19.06.2023

Nowe fotoradary i radary w Poznaniu!

Poznań bardzo długo był pozbawiony fotoradarów w obrębie miasta. W samej Wielkopolsce do niedawna było 50 mierników. Wszystko zmieni się już wkrótce, bowiem w ramach Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego zainstalowane zostały 3 nowe fotoradary.
16.06.2023

Przewrócony pachołek na poboczu – jeśli go zobaczysz, to nie ruszaj!

Zdarza się, że na trasie możecie zauważyć przewrócony pachołek. Najczęściej można go zaobserwować na rozstaju dróg, na odludziu. I wbrew pozorom to wcale nie jest zapomniany słupek, po zakończonych pracach drogowych!
14.06.2023

Co się działo na drogach w czasie tegorocznej czerwcówki? Sprawdziliśmy!

Długi weekend czerwcowy w tym roku oznaczał możliwość 4-dniowego urlopu, jeśli ktoś zdecydował się na wzięcie 1 wolnego dnia w pracy. Czy czerwcówka jest tak samo popularna jak majówka wśród polskich kierowców? Co działo się na drogach w jej czasie? Sprawdziliśmy to i przygotowaliśmy dla Was raport!
12.06.2023

Yanosik zadba o Wasze bezpieczeństwo w trakcie JBL Triathlon Poznań

JBL Triathlon Poznań odbędzie się już 17-18 czerwca! W czasie poznańskiego triathlonu nad Waszym bezpieczeństwem będzie czuwał Yanosik i poprowadzi Was do celu.
09.06.2023

Burza w samochodzie – jak ją przetrwać?

Pogoda latem bywa bardzo zmienna i nie zawsze uda się w 100% ją przewidzieć. Łatwo w tym czasie o burzę i ulewę, co może stresować niektórych kierowców, którzy akurat w tym czasie znajdują się w trasie. Fakt, że warunki są wtedy bardzo trudne, a dalsza jazda niekiedy może być niemożliwa. Jak przetrwać burzę w aucie? Mamy dla Was kilka porad.