11.06.2021

Ujawniamy ukryte funkcje Yanosika! Sprawdź, czy je znasz. Android Auto na testach?

Strona głównaBlog YanosikUjawniamy ukryte funkcje Yanosika! Sprawdź, czy je znasz. Android Auto na testach?

Wielu kierowców nie wyobraża sobie poruszania się po polskich drogach bez odpowiedniego wsparcia nawigującego i informującego o aktualnym stanie trasy. Jedną z aplikacji, która wspomaga kierowców w drodze jest Yanosik. Aplikacja, poza nawigacją i informowaniem o rozmieszczeniu punktów kontroli prędkości, posiada wiele innych ukrytych funkcji. Jakich? Sprawdź!

Aplikacji Yanosik nie trzeba chyba przedstawiać, bowiem pobrało ją już ponad 15 milionów użytkowników. W tej chwili trwają intensywne pracę, żeby pojawiła się również w Android Auto.

- Aktualnie trwają intensywne prace nad publikacją Yanosika w Android Auto. Zespół testerów weryfikuje działanie funkcjonalności wersji Alfa i mogę zdradzić, że pierwsze wyniki są bardzo zadowalające - mówi Paweł Bahyrycz, Yanosik.

Jednak najpierw polecamy, by zapoznać się ze wszystkimi funkcjami aplikacji, o których być może użytkownicy jeszcze nie wiedzieli.

Najaktualniejsze ceny paliw

Ceny paliw to coś, co wzbudza bardzo wiele emocji. Wśród kierowców znajdują się ci, którzy posiadają swoje ulubione stacje i tankują wyłącznie na nich, oraz tacy, którzy zawzięcie szukają miejsc, w którym zapłacą najniższą cenę. Yanosik rozumie wszystkie te wybory, dlatego w aplikacji znajduje się funkcja, która pokazuje dokładne ceny paliw, na konkretnych stacjach i to w wersji live, dlatego nie ma obaw, że informacje mogą być nieaktualne.

Głodny? Czas na krótką przerwę w najbliższym gastropunkcie

Nikogo nie zdziwi fakt, że głodny kierowca jest mniej skupiony na jeździe. A jak wiadomo, czujność w trasie to podstawa. Nie warto ryzykować i zamiast wybrać nieostrożną jazdę, lepiej skorzystać z funkcji Yanosika, która pokazuje gdzie znajdują się najbliższe gastropunkty. Co bardzo ważne, aplikacja wskaże miejsca po Twojej stronie trasy, dlatego żadne objazdy i nadkładanie drogi nie będą konieczne.

Natychmiastowa pomoc przy awarii

Zapewne w trasie zdarzyło nam się mijać auto, którego pasażerowie potrzebowali natychmiastowej pomocy przy awarii. Z Yanosikiem taka sytuacja wcale nie musi skończyć się nerwowym kręceniem głowy i bezradnym rozkładaniem rąk. Wystarczy poszukać w aplikacji najbliższych punktów POI, pod którymi znajdziemy mi. in. warsztaty samochodowe. Następnie z takim punktem można umówić się za pomocą aplikacji lub za jej pośrednictwem zadzwonić. Dodatkowym atutem jest możliwość sprawdzenia oceny danego miejsca, którą wystawili inni użytkownicy. Cały proces będzie z pewnością mniej nerwowy, bo wszystko czego potrzebujemy otrzymamy już po jednym kliknięciu.

Nowe auto z Yanosikiem

Jeśli zaczynasz myśleć o kupnie nowego samochodu, w tym również pomoże Yanosik. Mapy wskażą najbliższe punkty sprzedaży, które zawsze można zweryfikować z pomocą aplikacji Autoplac lub na stronie Autoplac.pl. To świetne rozwiązanie dla tych, którzy chcą zmienić coś w stylu jazdy.

Yanosik to nie tylko nawigowanie i informowanie o aktualnym stanie na drogach. To aplikacja, która zawiera mnóstwo funkcji, które są przydatne każdemu kierowcy. Aktualne ceny paliw, punkty z jedzeniem, najbliższe warsztaty samochodowe czy komisy aut – wszystkie te rzeczy sprawdzimy w jednym miejscu, oszczędzając mnóstwo czasu i nerwów.  


 

AplikacjaPolicjaPoradnik kierowcyRaportyTechnologiaUrządzeniaWywiadyYanosik Traffic