06.03.2023

Aplikacja Yanosik już nie wygląda tak samo! Sprawdź nowości!

Yanosik najlepszym przyjacielem kierowcy. Nowa aktualizacja zmienia oblicze aplikacji. Wdrożyliśmy kluczowe zmiany, które pozwolą Wam na jeszcze wygodniejsze korzystanie z Yanosika. Aktualizacja jest już dostępna, sprawdźcie, co dokładnie się zmieni po jej pobraniu. 

Yanosik - czyli najlepszy przyjaciel kierowcy już nie tylko w trasie!

Wiemy, że potrzeby kierowców są znacznie większe niż ostrzeganie o wszystkich zdarzeniach w trasie i prowadzenie do celu, dlatego wdrożyliśmy kilka zmian, które będą przydatne również poza jazdą samochodem. Najważniejszą zmianą, którą wprowadzamy w aplikacji, jest całkowicie nowy wygląd dashboardu, czyli ekranu startowego. Zamiast znanego Wam interfejsu z kilkoma kartami, znajdziecie już wkrótce kafelki z najważniejszymi usługami dla wszystkich kierowców.

  • Zmiany w Yanosiku ułatwią kierowcy dostęp do najważniejszych funkcji. Chcemy, aby każdy użytkownik korzystał z wartościowych usług w naszej aplikacji, które ma teraz pod ręką, już po jej uruchomieniu. Yanosik będzie już nie tylko wsparciem w trasie, ale najlepszym przyjacielem kierowcy w każdej sytuacji – tłumaczy Małgorzata Dąbrowska, Yanosik

Nowy charakter Yanosika da Wam szybszy dostęp do takich usług, jak ubezpieczenie pojazdu, znalezienie warsztatu samochodowego lub do Yanosik Autoplac, w którym z łatwością znajdziecie nowy samochód lub sprzedacie swój z pomocą prostego formularza.

Co dokładnie się zmieni w Yanosiku?

  • Interfejs aplikacji zostanie odświeżony, a do tego wprowadzone zostaną liczne udogodnienia dla kierowców, m.in. rozbudowana klawiatura zgłoszeń, najpotrzebniejsze usługi dostępne od ręki oraz karuzela z ulubionymi miejscami – mówi Małgorzata Dąbrowska, Yanosik 

Zaktualizowana wersja Yanosika zaoferuje Wam:

Nowy ekran startowy (dashboard) – znajdziecie na nim 9 kafelków z najpotrzebniejszymi

usługami, które przydadzą się Wam również poza trasą, będą to m.in.: bilety autostradowe, ubezpieczenie samochodu, ogłoszenia motoryzacyjne z Autoplac oraz wyszukiwarka warsztatów Yanosik Warsztaty.

Dwie nowe zakładki – pod nazwami urządzenia oraz historia. W pierwszej z nich znajdziecie informacje na temat wszystkich urządzeń Yanosika oraz ich obsłudze. W drugiej zakładce będzie można szybko sprawdzić historię swojego pojazdu.

Karuzelę miejsc podróży –  wszystkie ulubione miejsca docelowe będziecie mieć teraz pod ręką, aby ich wybór przed jazdą był jeszcze szybszy i wygodniejszy. Dodatkowo, na karuzeli znajdziecie takie informacje jak orientacyjny czas podróży oraz aktualną pogodę w miejscu

docelowym. O wiele łatwiej będzie Wam teraz dodać nową kartę z wybraną destynacją.

Jeszcze wygodniej będziecie dodawać swoje zgłoszenia z trasy

Nowa, rozszerzona klawiatura zgłoszeń, która do tej pory zwykle kojarzyła Wam się ze zgłaszaniem kontroli prędkości, wypadków lub innych utrudnień na trasie, będzie oferowała teraz możliwość skorzystania z funkcji SOS, czyli wezwania służb ratunkowych lub lawety, dodawania cen paliw oraz istotnych zmian na mapie. 

Nie możemy się doczekać Waszych doświadczeń z nowym Yanosikiem! Dajcie nam znać w naszych kanałach social media lub w marketplace’ach.

AplikacjaPolicjaPoradnik kierowcyRaportyTechnologiaUrządzeniaWywiadyYanosik Traffic