Konsultanta architektury aplikacji (audyt aplikacji mobilnej)

Neptis S.A. jest twórcą unikalnego komunikatora dla kierowców Yanosik. Będąc najskuteczniejszą i najpopularniejszą w Polsce aplikacją stosowaną przez kierowców, Yanosik ostrzega o aktualnej sytuacji na drodze: kontrolach prędkości, fotoradarach, kontrolach, wypadkach, patrolach nieoznakowanych oraz zagrożeniach. Z aplikacji miesięcznie korzysta ponad 4 mln użytkowników! 
Szeroki zakres specjalizacji Neptis S.A. obejmuje także produkcję oraz dystrybucję innowacyjnych rozwiązań dla sektora B2C oraz B2B z obszaru nawigacji samochodowej oraz monitoringu pojazdów oraz systemów raportowania pracy pracowników mobilnych. 
Miejsce pracy: Poznań/zdalnie

Aktualnie poszukujemy:
Konsultanta architektury aplikacji (audyt aplikacji mobilnej)  
którą stworzyliśmy przy wykorzystaniu Fluttera. 

Poszukujemy osób, które: 

 • posiadają przynajmniej 3 lata doświadczenia w pracy z Flutterem, 
 • biegłe posługują się architekturą CLEAN, 
 • znają najlepsze praktyki we Flutterze, 
 • znają biblioteki do zarządzania stanem BLOC, 
 • potrafią analizować istniejący kod, 
 • potrafią zidentyfikować potencjalne problemy związane z implementacją architektury CLEAN oraz zaproponować skuteczne rozwiązania, 
 • potrafią przytoczyć praktyczne przykłady implementacji architektury CLEAN w projektach Fluttera, obrazując, jak zastosować ją w praktyce.

Na czym będzie polegać Twoja praca: 

 • przeprowadzenie audytu istniejącego projektu, 
 • konsultacja zastosowanych rozwiązań z zespołem projektowym, 
 • wykazanie obszarów do zmian z uwzględnieniem dalszego rozwoju projektu.

Charakterystyka zatrudnienia: 

 • praca tymczasowa (3-5 dni roboczych), 
 • dowolną formą zatrudnienia (umowa o pracę, zlecenie lub kontrakt B2B), 
 • wymagana umowa o poufności, 
 • współpraca z zespołem projektowym (3 osobowym) – zdalnie lub w biurze (Poznań). 
Aplikuj teraz!
Jeżeli jesteś zainteresowany pracą z nami, wyślij swoje CV. Czekamy na Ciebie!
Dołącz CV:
List motywacyjny:
0/500
Zgoda jest wymagana Zgoda jest wymagana

Jeżeli chciałbyś, by Twoja kandydatura była przez nas rozpatrywana również w przyszłych rekrutacjach, prosimy o wyrażenie w dokumentach rekrutacyjnych następującej zgody:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Administratorem Twoich danych osobowych będzie Neptis S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Piątkowska 161. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Dane osobowe zawarte w formularzu i załączonych dokumentach rekrutacyjnych będą przetwarzane w celu przeprowadzenia oraz rozstrzygnięcia rekrutacji na stanowisko, na które aplikujesz. Jeżeli chciałbyś, by Twoja kandydatura była przez nas rozpatrywana również w przyszłych rekrutacjach, prosimy o wyrażenie w dokumentach rekrutacyjnych następującej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych dla celów przyszłych rekrutacji.”
Podstawą przetwarzania danych określonych w art. 221 §1 kodeksu pracy jest niezbędność ich przetwarzania w celu zawarcia umowy, której będziesz stroną oraz wypełnienie obowiązków prawnych ciążących na administratorze. Wszystkie pozostałe informacje, które umieścisz w swoich dokumentach będziemy przetwarzać na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłeś poprzez przekazanie nam tych danych. W każdej chwili masz prawo do wycofania swojej zgody – powiadom nas o tym wysyłając wiadomość na adres e-mail [email protected]. Przysługuje Ci również prawo dostępu do treści swoich danych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania lub przeniesienia danych.