Yanosik Traffic - powered by BEMOBILE

Yanosik Traffic by BEMOBILE

Operatorzy autostrad

Dostosuj informacyjny osprzęt drogowy do sytuacji na drodze i zapewnij bezpieczne i efektywne warunki jazdy we właściwym kierunku.

Inteligentne miasta

Wykorzystaj moc innowacyjnych technologii, aby efektywnie zarządzać swoim miastem i poprawić warunki życia stale zwiększającej się liczbie mieszkańców.

Transport i logistyka

Szukasz czegoś więcej niż przeniesienie swoich aktywów z punktu A do punktu B ? Stanowimy wartość dodaną do Twojego łańcucha logistycznego, od A do Z. Zwiększamy efektywność operacji transportowych: zrób więcej za mniej.

Operatorzy parkingów

Czy doskonałość operacyjna jest Twoim priorytetem numer jeden ? Zaoferuj sobie i kierowcom bezproblemowe parkowanie i płatności za pomocą aplikacji internetowych i mobilnych.

Motoryzacja

Wiodący światowi producenci pojazdów i dostawcy oprogramowania nawigacyjnego wybierają rozwiązania z naszymi informacjami o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym i usługami stanowiącymi wartość dodaną.

Podróżujący

Ostateczną wartością umożliwiającą realizację zbiorowych celów w zakresie mobilności jest jej zwiększenie dla indywidualnego podróżującego.

MaaS i multimodal

Mobilność to coś więcej niż tylko pojazdy towarowe lub pasażerskie. Transport publiczny, rowery, e-rowery, hulajnogi, motocykle i spacery współkształtują nową mobilność.