It works. Always.

Dbamy o bezpieczeństwo
i komfort
Twoich rozmów podczas podróży

Krystalicznie czysty dźwięk z NoiselackTM

Najnowsza technologia redukcji szumów NoiselackTM sprawia, że głos, który słyszysz jest czystszy i wyraźniejszy niż kiedykolwiek. Nawet wtedy, gdy Twoja podróż przebiega przez miejsca o słabym zasięgu.

2+1 z MultipointTM

Podłącz do słuchawki dwa telefony jednocześnie i bądź dostępny dla współpracowników i bliskich. Teraz żadne połączenie nie umknie Twojej uwadze.

800 km rozmów

Nie wiemy, jak długa będzie Twoja podróż ani ile rozmów odbierzesz w jej trakcie. Dlatego zaopatrzyliśmy VOICE w baterię, która wytrzyma nawet 5 godzin ciągłej rozmowy! Jeśli długość Twoich połączeń przejdzie nasze oczekiwania, dajemy Ci gwarancję najszybszego ładowania urządzenia na rynku.

Zawsze w zasięgu

Voice jest z Tobą zawsze (i tylko) wtedy, gdy tego chcesz. Dedykowany uchwyt pozwala Ci się rozstać z urządzeniem w każdej chwili. Jeśli zechcesz powrócić do rozmowy, słuchawka jest zawsze pod ręką.

Idealne dopasowanie i wygoda

Niezwykle ergonomiczny kształt słuchawki został zaprojektowany tak, by dopasowała się ona idealnie do Twojego ucha i nie krępowała ruchów głowy w czasie jazdy.

Bezpieczeństwo i komfort

Gdy Ty prowadzisz, my zajmujemy się Twoim bezpieczeństwem. Długa żywotność baterii oraz intuicyjna obsługa pozwoli swobodnie rozmawiać i jednocześnie skoncentrować się na drodze.

Czas rozmów: do 5 godzin

Czuwanie: do 168 godzin

Czas ładowania: ok 2-2,5h

Muzyka: do 3 godzin

Swobodny zasięg wokół samochodu: do 10 metrów

Wspierane profile: słuchawki, zestaw głośnomówiący oraz A2DP

Wytrzymała bateria:
litowo-polimerowa

Co obejmuje zestaw?

słuchawkę Yanosik Voice

samochodowy uchwyt na słuchawkę

kabel USB

zawieszkę na ucho

silikonową nakładkę

instrukcję