Urządzenie Yanosik z logo Twojej firmy

Chcesz by Twoja reklama była oglądana każdego dnia? Szukasz gadżetu firmowego, który byłby inny niż wszystkie? Umieść logo swojej firmy na ekranie startowym w urządzeniu Yanosik. To idealny podarunek dla zasłużonych pracowników lub stałych klientów, a także nagroda w programach lojalnościowych. Twoje logo wyświetli się przy każdym uruchomieniu komunikatora, przypominając kierowcy o tym, kto podarował mu to przydatne urządzenie.

SPRAWDŹ
Urządzenie z logo

Reklama w aplikacji Yanosik

Zastanawiasz się czy Twoja reklama w radio lub na billboardzie skutecznie trafia do kierowców? W aplikacji Yanosik możesz być tego pewny! Ponad 2 mln użytkowników aplikacji Yanosik to zaangażowana grupa odbiorców Twojej reklamy. Oprócz bezpośredniego i najskuteczniejszego dotarcia do grupy kierowców, oferujemy również atrakcyjne ceny. Napisz do nas na [email protected]

SPRAWDŹ
promowanie w aplikacji Yanosik

Monitoring GPS pojazdów Flotis

Pozwala na łatwe lokalizowanie floty pojazdów w Polsce, Europie oraz na całym świecie. Usługa monitoringu GPS ułatwia prowadzenie firmy i sprawowanie kontroli nad jej wydatkami, niezależnie od wielkości firmowej floty, dlatego nasza oferta skierowana jest zarówno do małych, jak i dużych firm, chcących lokalizować swoje pojazdy.

SPRAWDŹ
Flotis

Yanosik Traffic

Jesteśmy największym polskim podmiotem przetwarzającym i analizującym dane o ruchu drogowym w oparciu o dane z urządzeń mobilnych. Do naszych analiz i raportów wykorzystujemy ogromny wolumen ponad 40 mld próbek GPS miesięcznie. Podmioty wykorzystujące te dane to m.in. zarządcy dróg, koncesjonariusze autostrad czy samorządy. Potrzebujesz historycznej lub bieżącej informacji o czasach przejazdów, prędkościach, wybieranych trasach?
Kliknij i skontaktuj się z nami.

NAPISZ DO NAS
Yanosik Traffic

Yanosik Warsztaty

Prowadzisz warsztat samochodowy? Pomóż kierowcom dotrzeć do Twojego serwisu. Dodaj warsztat do mapy w aplikacji Yanosik i zarządzaj jego wizytówką całkowicie bezpłatnie. Zdobądź certyfikat potwierdzający najwyższą jakość usług. Zostań mechanikiem, którego polecają sobie użytkownicy najpopularniejszej aplikacji dla kierowców i zyskaj nowych klientów!

SPRAWDŹ
Yanosik WarsztatyYanosik Warsztaty
Yanosik WarsztatyYanosik Warsztaty

Yanosik Restauracje

Skorzystaj z darmowej reklamy Twojej restauracji dla 1,5 mln użytkowników aplikacji Yanosik. Zarządzaj całkowicie bezpłatnie wizytówką Twojego lokalu i odpowiadaj na komentarze użytkowników. Zdobądź certyfikat potwierdzający najwyższą jakość usług i zwiększ widoczność swojej restauracji na mapie Yanosik. Wyróżnij się i przyciągaj nowych klientów!

SPRAWDŹ