• Szef działu analitycznego / aktuarialnego

    Dla naszej marki telematycznej YU! szukamy osoby, która będzie dbała o maksymalne wykorzystanie potencjału danych na potrzeby ofert ubezpieczeniowych. Jesteśmy pierwszą firmą w Polsce sprzedającą na dużą skalę ubezpieczenia oparte na stylu jazdy. Osoba ta będzie miała szansę na pracę z „nieograniczonymi” zbiorami danych, będzie mogła wykazać się kreatywnością i samodzielnością we wdrażaniu rozwiązań. Będzie miała również możliwość współpracy z aktuariuszami i managerami produktowymi z wiodących zakładów ubezpieczeń.

    Miejsce pracy: Poznań

    Opis stanowiska:

    • Tworzenie systemu wyliczeń aktuarialnych opartego na danych telematycznych, ubezpieczeniowych oraz innych np. behawioralnych w tworzeniu nowych kreatywnych rozwiązań taryfowych,
    • Współpraca z zakładami ubezpieczeniowymi nad tworzeniem rozwiązań taryfowych,
    • Współpraca z innymi partnerami nad modelami produktów telematycznych,
    • Tworzenie systemu analityki danych portfela ubezpieczeniowego (np. szkodowość, ryzyko, rozwój portfela) oraz danych sprzedażowych (wznowienia, elastyczność popytu, efektywność kanałów dystrybucji),
    • Przygotowanie i wprowadzanie nowych narzędzi analityki dużych zbiorów danych (np. machin learning, AI),
    • Budowanie zespołu analityki danych,
    • Budowanie infrastruktury baz danych na potrzeby marki YU!

    Wymagania:

    • Kreatywność / nieszablonowe myślenie w analizie i wykorzystaniu danych,
    • Samodzielność i inicjatywa,
    • Zdolności komunikacyjne i rozumienie biznesu ubezpieczeniowego,
    • Znajomość zaawansowanych metod i narzędzi analizy danych oraz metod aktuarialnych,
    • Doświadczenie w aktuariacie, mile widziane w ubezpieczeniach majątkowych,
    • Doświadczenie z dużymi zbiorami danych,
    • Nastawienie i umiejętność automatyzacji procesów analitycznych.

    Oferujemy:

    • Komfortowe warunki pracy w zaangażowanym zespole,
    • Możliwość rozwoju zawodowego,
    • Możliwość tworzenia innowacyjnych projektów,
    • Stabilne zatrudnienie z atrakcyjnym wynagrodzeniem,
    • Prywatna opieka medyczna
    • Wyjazdy integracyjne,
    • Happy Monday – konkursy dla pracowników na dobry początek tygodnia.

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Jeżeli zamierzasz nam udostępnić Twoje dane osobowe, inne niż imię (imiona) i nazwisko; datę urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji); wykształcenie; przebieg dotychczasowego zatrudnienia, czy e-mail, pod którym moglibyśmy się z Tobą skontaktować w sprawie Twojego udziału w procesie rekrutacji, prosimy o wyrażenie w dokumentach rekrutacyjnych następującej zgody:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, innych niż określone w art. 221 § 1 kodeksu pracy zawartych w przesłanych dokumentach dla celów rekrutacji na aplikowane stanowisko.”

    Jeżeli chciałbyś, by Twoja kandydatura była przez nas rozpatrywana również w przyszłych rekrutacjach, prosimy o wyrażenie w dokumentach rekrutacyjnych następującej zgody:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych dla celów przyszłych rekrutacji.”

    Administratorem Twoich danych osobowych będzie Neptis S.A. z siedzibą w Poznaniu. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Dane osobowe zawarte w formularzu i załączonych dokumentach rekrutacyjnych będą przetwarzane w celu przeprowadzenia oraz rozstrzygnięcia rekrutacji na stanowisko, na które aplikujesz. Więcej informacji znajdziesz w dokumencie pod nazwą: Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Neptis S.A.

  • Web Developer - Programista

    Opis:

    • Projektowanie i rozwój aplikacji webowych,
    • Optymalizacja i rozwój istniejących funkcjonalności,
    • Tworzenie rozwiązań na potrzeby serwisu.

    Wymagania:

    • Biegła znajomość języka JavaScript, rozwiązań i wzorców projektowych,
    • Umiejętność wykorzystywania technologii WebService i AJAX,
    • Posługiwanie się frameworkiem jQuery (mile widziane również inne popularne biblioteki JS),
    • Kreatywność i samodzielność w rozwiązaniu problemów,
    • Umiejętność pracy w grupie,
    • Gotowość do pracy w pełnym wymiarze godzin,
    • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodne korzystanie z dokumentacji technicznej.

    Oferujemy:

    • Wyjazdy integracyjne, prywatna opieka medyczna.

  • Programista Aplikacji Mobilnych

Wyślij maila na praca@neptis.pl

lub skorzystaj z poniższego formularza