Yanosik.pl Blog

04.12.2023

Kamera motocyklowa - jaką wybrać i jak zamontować wideorejestrator na motorze?

Jakimi kryteriami kierują się kierowcy przy wyborze wideorejestratora. Dlaczego tak jest? Jak wybrać i gdzie zamontować dobrą kamerę motocyklową?
01.12.2023

Potrącenie zwierzęcia autem. Co robić?

29.11.2023

Zima na drogach - niech Cię zima nie zaskoczy!

27.11.2023

Jaka karta pamięci do wideorejestratora?

Sam wideorejestrator nie wystarczy, aby nagrywać materiał wideo ze swojej trasy. Potrzebna jest jeszcze odpowiednia karta pamięci! Jaki rodzaj i pojemność karty wybrać? Czy trzeba ją formatować? Sprawdźcie w naszym poradniku!
24.11.2023

Jak prawidłowo używać alkomatu? Jak działa alkomat?

Alkomat na własny użytek staje się coraz popularniejszy. Można dzięki niemu określić stężenie alkoholu w wydychanym powietrzu. Jakich zasad trzeba przestrzegać przy takim samodzielnym teście, żeby pomiar był najbardziej wiarygodny i nie uszkodzić urządzenia? Sprawdźcie!
22.11.2023

Najdokładniejszy alkomat online - czy to możliwe?

W Internecie z łatwością można znaleźć wirtualne alkomaty. Ich celem jest ustalenie aktualnego stanu trzeźwości, na podstawie podanych przez nich wskaźników. Czy to dobra metoda? Na ile wiarygodne są szacunkowe wyniki?
20.11.2023

Dlaczego warto posiadać kamerkę samochodową?

Wideorejestratory stają się coraz popularniejsze wśród kierowców, nie bez powodu! Jakie są atuty posiadania kamery samochodowej w aucie? Sprawdźcie listę zalet!
17.11.2023

Mandat z drona - czy i za co można dostać?

Za jakie wykroczenie można otrzymać mandat w wyniku nagrania zarejestrowanego przez policyjny dron? Wbrew powszechnej opinii nie są to kary za przekroczenia prędkości. Czy mandaty z drona są legalne?
15.11.2023

Jak odczytać wynik z alkomatu?

Skąd wiedzieć, że pomiar stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu został przeprowadzony prawidłowo? Jak odczytywać nietypowe komunikaty wyświetlane na alkomacie? Sprawdźcie w naszym poradniku!