Yanosik.pl Blog

12.04.2024

Jazda rowerem po ulicy - przepisy i dobre rady

Dobra znajomość przepisów to klucz do bezpiecznej jazdy rowerem po ulicach. Przeczytaj nasze wskazówki i unikaj mandatów, dbając o bezpieczeństwo swoje i innych uczestników ruchu podczas wycieczek rowerowych!
10.04.2024

Poznań Motor Show 2024 już za nami

10.04.2024

Jazda rowerem po chodniku? Co mówią przepisy?

08.04.2024

15 lat Yanosik na polskim rynku! Jubileuszowy wywiad z twórcami

Yanosik to bezpłatna aplikacja, stworzona z myślą o kierowcach, ale nie tylko! To także dedykowane urządzenia, komunikujące o wszystkich zdarzeniach z trasy oraz szereg innych rozwiązań, odpowiadających na potrzeby zmotoryzowanych Polaków. Czego można spodziewać się w przyszłości? Odpowiedzi na te pytania udziela Zarząd Neptis S.A.
05.04.2024

Telefon w samochodzie - użytkownicy aplikacji Yanosik znają przepisy

W tegorocznej edycji quizu Yanosik, w ramach akcji „Łapki na kierownicę”, padła rekordowa liczba użytkowników, którzy wzięli w nim udział! Aż 89% osób zdało test za pierwszym razem! Użytkownicy Yanosik zdecydowanie znają przepisy. Sprawdźcie szczegóły!
03.04.2024

Wielkanoc 2024 - to nie były spokojne święta na polskich drogach

Wzmożony ruch na drogach był odczuwalny już od Wielkiego Piątku. Niestety w Wielkanocny Poniedziałek pogoda zrobiła wszystkim psikusa i nad zachodnią część Polski nadciągnęły ulewy i burze, skutecznie zakłócając bezpieczne powroty do domów. Zajrzeliśmy do systemu Yanosik, aby sprawdzić, jak przebiegły Wasze święta wielkanocne – zachęcamy do lektury raportu!
02.04.2024

Aplikacja Yanosik na Android Auto

Yanosik jest dostępny w Android Auto już od niecałych trzech lat. Od czasu swojego debiutu w tym obszarze, przeszedł szereg prac optymalizujących i usprawniających jego działanie. Czy Yanosik jest też dostępny w Android Automotive? Jakie są różnice pomiędzy tymi systemami? Dowiedzcie się!
29.03.2024

Rozpoczyna się sezon na jednoślady. Yanosik i Policja przypominają o zasadach bezpiecznej jazdy.

Właściciele motocykli, rowerów, motorowerów, hulajnóg i innych pojazdów, już szykują się na pierwsze wycieczki. Niestety początek wiosny sprzyja również większej ilości wypadków drogowych z udziałem jednośladów. To dobry moment, aby przypomnieć o zasadach bezpiecznej jazdy wszystkim kierowcom.
28.03.2024

Atrakcje na Poznań Motor Show 2024

Tegoroczna edycja Poznań Motor Show będzie wyjątkowa, bo planujemy huczne obchody naszych 15. urodzin w trakcie tej imprezy! Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was mnóstwo niespodzianek. Sprawdźcie szczegóły i dołączcie do nas, aby wspólnie świętować urodziny Yanosik!