Specjalista ds. influencer marketingu

Zakręć kluczem do nowego świata motoryzacji!

Chcesz zanurzyć się w pasjonującej podróży po motoryzacji? Mamy dla Ciebie klucz do tego niezwykłego doświadczenia! Witaj w Autoplac.pl gdzie samochody stają się głównymi bohaterami. Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się polskim serwisem z ogłoszeniami motoryzacyjnymi. Naszym starszym bratem jest Yanosik - przyjaciel każdego kierowcy.

Twoje zadania:

  • Identyfikacja i nawiązywanie współpracy z influencerami.
  • Kreowanie i realizacja kampanii marketingowych z wykorzystaniem influencerów.
  • Monitorowanie i analizowanie efektów działań.
  • Współpraca z zespołami marketingu, biznesu, it, w celu integracji działań influencer marketingu z innymi celami strategicznymi.
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z influencerami i partnerami biznesowymi.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min. 2 lata)
  • Umiejętności komunikacyjne na najwyższym poziomie.
  • Znajomość branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem.
  • Umiejętność analitycznego myślenia i oceny efektywności działań marketingowych.
  • Znajomość narzędzi do analityki (GA, Google Search Console, Senuto, Hotjar itp.)
  • Kreatywność, inicjatywa i umiejętność pracy w zespole.
  • Bardzo dobra znajomość mediów społecznościowych i trendów w marketingu (Facebook, Instagram, Tiktok, Linkedin)

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i wpływu na strategię marketingową firmy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.
  • Przyjazną atmosferę i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.

Dodatkowe atuty pracy u nas:

  • MultiSport, prywatną opiekę medyczną i lekcje angielskiego.
  • Wyjazdy i imprezy integracyjne, rywalizacje sportowe, konkursy z nagrodami i genialną atmosferę.
  • Przyjemne biuro w świetnej lokalizacji, blisko PST, McDonald’s i z Żabką na parterze.
Jeżeli jesteś zainteresowany pracą z nami, wyślij swoje CV. Czekamy na Ciebie!
Dołącz CV:
List motywacyjny:
0/500

Jeżeli chciałbyś, by Twoja kandydatura była przez nas rozpatrywana również w przyszłych rekrutacjach, prosimy o wyrażenie w dokumentach rekrutacyjnych następującej zgody:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Administratorem Twoich danych osobowych będzie Neptis S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Piątkowska 161. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Dane osobowe zawarte w formularzu i załączonych dokumentach rekrutacyjnych będą przetwarzane w celu przeprowadzenia oraz rozstrzygnięcia rekrutacji na stanowisko, na które aplikujesz. Jeżeli chciałbyś, by Twoja kandydatura była przez nas rozpatrywana również w przyszłych rekrutacjach, prosimy o wyrażenie w dokumentach rekrutacyjnych następującej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych dla celów przyszłych rekrutacji.”
Podstawą przetwarzania danych określonych w art. 221 §1 kodeksu pracy jest niezbędność ich przetwarzania w celu zawarcia umowy, której będziesz stroną oraz wypełnienie obowiązków prawnych ciążących na administratorze. Wszystkie pozostałe informacje, które umieścisz w swoich dokumentach będziemy przetwarzać na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłeś poprzez przekazanie nam tych danych. W każdej chwili masz prawo do wycofania swojej zgody – powiadom nas o tym wysyłając wiadomość na adres e-mail [email protected]. Przysługuje Ci również prawo dostępu do treści swoich danych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania lub przeniesienia danych.