Head of Financial and Legal

Od 20 lat tworzymy i wdrażamy innowacyjne usługi IT dla kierowców i firm.
W ofercie Neptis S.A. znajdują się rozwiązania z obszaru monitoringu pojazdów, nawigacji samochodowej, systemów raportowania oraz niezastąpiony Yanosik.pl
Wychodząc naprzeciw potrzebom polskich kierowców stworzyliśmy również serwis z ogłoszeniami motoryzacyjnymi autoplac.pl
Obecnie poszukujemy: Head of Financial and Legal

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie zespołem finansowo – prawnym dla grupy spółek
  • współpraca z zarządem
  • nadzór nad realizacją procesów w obszarach: księgowość, obsługa prawna, płace, relacje inwestorskie, RODO
  • opracowywanie informacji controllingowych
  • bieżąca identyfikacja zmian makroekonomicznych w tym prawnych, które mogą wpływać istotnie na działanie spółki i rekomendowanie działań dla zarządu
  • monitorowanie i analiza danych dotyczących budżetu, odpowiedzialność za wyniki finansowe
  • koordynacja współpracy z doradcami podatkowymi, audytorami, GPW i KNF, kancelariami prawnymi

Nasze wymagania:

  • minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie z sektora MŚP
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, negocjacyjne
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, finanse, prawo i inne pokrewne)
  • umiejętności managerskie, przywódcze, biegłość w organizacji pracy zespołu
  • umiejętność pracy pod presją czasu, orientacja na cel

Oferujemy:

  • pracę pełną wyzwań w dynamicznej firmie
  • współprace w oparciu o kontrakt B2B
  • nowoczesne i dobrze skomunikowane biuro
  • możliwość udział w konferencjach branżowych i szkoleniach,
  • pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta Multisport, indywidualna nauka angielskiego online)
  • liczne eventy integracyjne, sportowe, charytatywne
Jeżeli jesteś zainteresowany pracą z nami, wyślij swoje CV. Czekamy na Ciebie!
Dołącz CV:
List motywacyjny:
0/500

Jeżeli chciałbyś, by Twoja kandydatura była przez nas rozpatrywana również w przyszłych rekrutacjach, prosimy o wyrażenie w dokumentach rekrutacyjnych następującej zgody:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Administratorem Twoich danych osobowych będzie Neptis S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Piątkowska 161. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Dane osobowe zawarte w formularzu i załączonych dokumentach rekrutacyjnych będą przetwarzane w celu przeprowadzenia oraz rozstrzygnięcia rekrutacji na stanowisko, na które aplikujesz. Jeżeli chciałbyś, by Twoja kandydatura była przez nas rozpatrywana również w przyszłych rekrutacjach, prosimy o wyrażenie w dokumentach rekrutacyjnych następującej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych dla celów przyszłych rekrutacji.”
Podstawą przetwarzania danych określonych w art. 221 §1 kodeksu pracy jest niezbędność ich przetwarzania w celu zawarcia umowy, której będziesz stroną oraz wypełnienie obowiązków prawnych ciążących na administratorze. Wszystkie pozostałe informacje, które umieścisz w swoich dokumentach będziemy przetwarzać na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłeś poprzez przekazanie nam tych danych. W każdej chwili masz prawo do wycofania swojej zgody – powiadom nas o tym wysyłając wiadomość na adres e-mail [email protected]. Przysługuje Ci również prawo dostępu do treści swoich danych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania lub przeniesienia danych.