Asystentka Zarządu / Sekretarka

Neptis S.A. jest twórcą unikalnego komunikatora dla kierowców Yanosik i monitoringu pojazdów Flotis oraz oraz platform Yanosik Autoplac i Yanosik Warsztaty.

Z naszych rozwiązań korzysta ponad 3 miliony użytkowników miesięcznie!

Zajmujemy się odnoszeniem sukcesów!

Jeśli chcesz dołączyć do Yanosik TEAM to doskonale się składa, bo aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • ewidencja korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • wsparcie organizacyjne i administracyjne,
  • obsługa spotkań biznesowych,
  • dbanie o biuro i dobry wizerunek firmy,
  • organizowanie i planowanie spotkań, konferencji i podróży,
  • realizacja bieżących zadań zlecanych przez przełożonych.

Co oferujemy:

  • pracę w zgranym zespole,
  • możliwość udziału w licznych integracjach,
  • owoce w firmie, w okresie letnim lody,
  • pracę w godzinach 7-15, 9-17 od poniedziałku do piątku,
  • dofinansowanie do karty Multisport, pakietu zdrowotnego Allianz, indywidualne lekcje j.angielskiego online.

Poszukujemy osoby, która:

  • posiada doświadczenie w pracy biurowej,
  • ma pozytywne usposobienie,
  • lubi pracować z ludźmi,
  • szuka rozwiązań, a nie problemów,
  • jest dobrze zorganizowana, sumienna i zaangażowana,
  • posiada czynne prawo jazdy (kategoria B).
Jeżeli jesteś zainteresowany pracą z nami, wyślij swoje CV. Czekamy na Ciebie!
Dołącz CV:
List motywacyjny:
0/500

Jeżeli chciałbyś, by Twoja kandydatura była przez nas rozpatrywana również w przyszłych rekrutacjach, prosimy o wyrażenie w dokumentach rekrutacyjnych następującej zgody:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Administratorem Twoich danych osobowych będzie Neptis S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Piątkowska 161. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Dane osobowe zawarte w formularzu i załączonych dokumentach rekrutacyjnych będą przetwarzane w celu przeprowadzenia oraz rozstrzygnięcia rekrutacji na stanowisko, na które aplikujesz. Jeżeli chciałbyś, by Twoja kandydatura była przez nas rozpatrywana również w przyszłych rekrutacjach, prosimy o wyrażenie w dokumentach rekrutacyjnych następującej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych dla celów przyszłych rekrutacji.”
Podstawą przetwarzania danych określonych w art. 221 §1 kodeksu pracy jest niezbędność ich przetwarzania w celu zawarcia umowy, której będziesz stroną oraz wypełnienie obowiązków prawnych ciążących na administratorze. Wszystkie pozostałe informacje, które umieścisz w swoich dokumentach będziemy przetwarzać na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłeś poprzez przekazanie nam tych danych. W każdej chwili masz prawo do wycofania swojej zgody – powiadom nas o tym wysyłając wiadomość na adres e-mail [email protected]. Przysługuje Ci również prawo dostępu do treści swoich danych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania lub przeniesienia danych.