Specjalista ds. Ochrony Danych (IOD) - Prawnik

Firma Neptis S.A. jest producentem, dostawcą i operatorem rozwiązań z obszaru monitoringu pojazdów, nawigacji samochodowej, systemów raportowania pracowników mobilnych oraz twórcą komunikatora dla kierowców  Yanosik, skupiającego unikalną społeczność 4 mln użytkowników w skali miesiąca.
Tworzymy zgrany zespół profesjonalistów z różnych dziedzin, dzięki czemu możemy zaoferować innowacyjną na polskim rynku ofertę monitoringu pojazdów GPS. 

Specjalista ds. Ochrony Danych (IOD) - Prawnik
Miejsce pracy: Poznań

Twój zakres obowiązków: 

 • kompleksowe zarządzanie obszarem RODO
 • wewnętrzne konsultacje prawne z zakresu prawa ochrony danych osobowych, udział w negocjacjach
 • prowadzenie obowiązkowych szkoleń i kampanii informacyjnych dotyczących bezpieczeństwa danych osobowych
 • pełnienie funkcji Inspektora Ochrony Danych Osobowych
 • współpraca z radcą prawnym in-house i kancelarią zewnętrzną w prowadzeniu obsługi prawnej (umów, regulaminów, procedur wewnętrznych)
 • przygotowywanie rejestrów i zestawień (rynek konsumencki oraz B2B)

Nasze wymagania: 

 • wykształcenie wyższe prawnicze (wymóg konieczny)
 • min. 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku obsługującym obszar RODO
 • wskazane doświadczenie w pracy w dziale prawnym lub na stanowisku związanym z tworzeniem i ewidencją dokumentów (umowy, rejestry, regulaminy)

Mile widziane: 

 • doświadczenie w branży e-commerce / marketingu / IT

To oferujemy: 

 • realizacja zadań na potrzeby spółki akcyjnej notowanej na GPW – New Connect
 • możliwość wymiany wiedzy w ramach grona ekspertów Stowarzyszenia Emitentów Giełdowych
 • praca w środowisku IT, dla projektów Yanosik / Autoplac / PanParagon / V-Desk
 • zróżnicowana tematyka – obsługa zagadnień prawnych w ramach grupy firm i dla różnorodnych projektów
 • umowę o pracę / kontrakt B2B
 • pełen pakiet benefitów - m. in. opieka medyczna, karta Multisport, nauka języka angielskiego, imprezy integracyjne, szkolenia branżowe
Aplikuj teraz!
Jeżeli jesteś zainteresowany pracą z nami, wyślij swoje CV. Czekamy na Ciebie!
Dołącz CV:
List motywacyjny:
0/500
Oświadczam, że zapoznałam/łem się z Polityką prywatności w procesie rekrutacji * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych innych niż określone w art. 221 § 1 kodeksu pracy zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym na potrzeby niniejszej rekrutacji *

Jeżeli chciałbyś, by Twoja kandydatura była przez nas rozpatrywana również w przyszłych rekrutacjach, prosimy o wyrażenie w dokumentach rekrutacyjnych następującej zgody:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym do potrzeb przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Współadministratorów określonych w Polityce prywatności dotyczącej niniejszej rekrutacji. Oświadczam, że zapoznałam/łem się z Polityką prywatności dotyczącą niniejszej rekrutacji
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Administratorem Twoich danych osobowych będzie Neptis S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Piątkowska 161. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Dane osobowe zawarte w formularzu i załączonych dokumentach rekrutacyjnych będą przetwarzane w celu przeprowadzenia oraz rozstrzygnięcia rekrutacji na stanowisko, na które aplikujesz. Jeżeli chciałbyś, by Twoja kandydatura była przez nas rozpatrywana również w przyszłych rekrutacjach, prosimy o wyrażenie w dokumentach rekrutacyjnych następującej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych dla celów przyszłych rekrutacji.”
Podstawą przetwarzania danych określonych w art. 221 §1 kodeksu pracy jest niezbędność ich przetwarzania w celu zawarcia umowy, której będziesz stroną oraz wypełnienie obowiązków prawnych ciążących na administratorze. Wszystkie pozostałe informacje, które umieścisz w swoich dokumentach będziemy przetwarzać na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłeś poprzez przekazanie nam tych danych. W każdej chwili masz prawo do wycofania swojej zgody – powiadom nas o tym wysyłając wiadomość na adres e-mail [email protected] Przysługuje Ci również prawo dostępu do treści swoich danych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania lub przeniesienia danych.