Event & Marketing Specialist

Znasz Aplikację Yanosik? – poznaj Yanosik Autoplac!

Jesteśmy twórcami unikalnego komunikatora dla kierowców Yanosik i monitoringu pojazdów Flotis oraz platform Yanosik Autoplac i Yanosik Warsztaty.

Co miesiąc jest z nami ponad 2.000.000 użytkowników.

Zajmujemy się odnoszeniem sukcesów!

Dołącz do Yanosik Autoplac TEAM i twórz przyszłość jako:

Miejsce pracy: Poznań

Poszukiwana/poszukiwany

Zaczniemy od tego, że nie szukamy przeciętnego pracownika. Szukamy wszechogarniacza zadań, lubiącego kreatywny chaos. Szukamy Ciebie - jeżeli lubisz motoryzacje, kontakt z ludźmi, znasz się na organizacji eventów, a jak zamykają przed Tobą drzwi to wchodzisz oknem. U nas na pewno nie zabraknie Tobie wyzwań, uśmiechu, docenienia. Twoja praca będzie naprawdę ważna.

Wielozadaniowość to Twoje drugie imię?

Jeżeli po przeczytaniu tego krótkiego wstępu miałeś wrażenie, że to o Tobie, zjedź niżej.

Twoje obowiązki:

  • Selekcja i organizacja eventów (nie tylko tych motoryzacyjnych) z całej Polski, na których naszej marki nie może zabraknąć
  • Kontakt z partnerami biznesowymi
  • Kreatywność i pomysłowość w realizacji eventów zewnętrzych jak i wewnętrznych
  • Kontakt i wyszukiwanie influencerow do współprac
  • Dbanie o dobry wizerunek marki
  • Tworzenie relacji z eventów (filmy,zdjęcia, wywiady) - tutaj liczy się Twoja inwencja twórcza
  • Działania komunikacyjne w mediach społecznościowych

Czego oczekujemy:

  • Umiejętności planowania, sprawnego działania, samodzielności i wyciągania wniosków,
  • na ludzi i wyzwania oraz przebojowej osobowości,
  • Doświadczenia we współpracy z podmiotami zewnętrznymi,
  • Dbałości o detale i poczucia estetyki,
  • Doświadczenia w korzystaniu z narzędzi marketingowych (np. monitoring mediów, proste edytory graficzne, email marketing, socialmedia),
  • Pozytywnego nastawienia i otwartego umysłu,
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie performance marketingu: Google, Facebook Ads, itp.

Co oferujemy:

  • Dowolną formą zatrudnienia (umowa o pracę, zlecenie lub kontrakt B2B),
  • Pracę w systemie hybrydowym 3 dni pracy w biurze, 2 dni zdalnie,
  • MultiSport, prywatną opiekę medyczną i lekcje angielskiego,
  • Latem lody dla ochłody, zimą owocki, a przez cały rok pyszną kawę i herbatę,
  • Bardzo dużo wyjazdów i imprez integracyjnych, rywalizacji sportowych, konkursów z nagrodami i genialną atmosferę,
  • Przyjemne biuro w świetnej lokalizacji, blisko PST, McDonald’s i z Żabką na parterze.
Jeżeli jesteś zainteresowany pracą z nami, wyślij swoje CV. Czekamy na Ciebie!
Dołącz CV:
List motywacyjny:
0/500

Jeżeli chciałbyś, by Twoja kandydatura była przez nas rozpatrywana również w przyszłych rekrutacjach, prosimy o wyrażenie w dokumentach rekrutacyjnych następującej zgody:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Administratorem Twoich danych osobowych będzie Neptis S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Piątkowska 161. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Dane osobowe zawarte w formularzu i załączonych dokumentach rekrutacyjnych będą przetwarzane w celu przeprowadzenia oraz rozstrzygnięcia rekrutacji na stanowisko, na które aplikujesz. Jeżeli chciałbyś, by Twoja kandydatura była przez nas rozpatrywana również w przyszłych rekrutacjach, prosimy o wyrażenie w dokumentach rekrutacyjnych następującej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych dla celów przyszłych rekrutacji.”
Podstawą przetwarzania danych określonych w art. 221 §1 kodeksu pracy jest niezbędność ich przetwarzania w celu zawarcia umowy, której będziesz stroną oraz wypełnienie obowiązków prawnych ciążących na administratorze. Wszystkie pozostałe informacje, które umieścisz w swoich dokumentach będziemy przetwarzać na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłeś poprzez przekazanie nam tych danych. W każdej chwili masz prawo do wycofania swojej zgody – powiadom nas o tym wysyłając wiadomość na adres e-mail [email protected]. Przysługuje Ci również prawo dostępu do treści swoich danych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania lub przeniesienia danych.