Dla najlepszych kierowców

urządzenie Yanosik RS
KUP TERAZ

Nowy! Yanosik RS

nowy Yanosik RS

Przyjaciel w każdej podróży

Luksusowy charakter

Yanosik RS został zaprojektowany w myśl estetycznego minimalizmu - prosty geometryczny kształt i czarna obudowa podkreślają jego nowoczesny charakter. Kompaktowy rozmiar umożliwia umieszczenie Yanosik RS w wybranym miejscu na kokpicie.

Yanosik RS w samochodzie

Wyjątkowy design

Urządzenie doskonale wkomponuje się w estetykę każdego wnętrza pojazdu. Specjalna konstrukcja ekranu ze szkła odpornego na zarysowania chroni urządzenie i pozwala mu zachować nieskazitelny wygląd przez lata.

Yanosik RS tył urządzenia

Jeszcze większy komfort użytkowania

Dotykaj, przesuwaj, obracaj!

Ekran w Yanosik RS może pracować w trybie landscape oraz portrait. Interfejs obraca się automatycznie, w zależności od wybranej orientacji. Możesz go przekręcać swobodnie tak, jak w swoim telefonie. Zachowaj wysoki komfort użytkowania Yanosik RS w drodze i dopasuj go do swoich potrzeb.

tłoYanosik RS w trybie pionowym i poziomymprzycisk do obracania urządzenia

Masz pod ręką najważniejsze informacje z autostrady

Twój autostradowy asystent w Yanosik RS

Yanosik RS wskaże Ci MOP-y, stacje benzynowe, punkty poboru opłat i inne ważne POI na autostradzie i drodze ekspresowej oraz pokaże odległość do nich.

Yanosik RS mocowanie

Nowoczesne funkcje

Funkcja Bluetooth - żaden komunikat Ci nie umknie

Sparuj Yanosik RS z interkomem albo z zestawem głośnomówiącym w swoim kasku motocyklowym i ciesz się bezpieczną jazdą na motocyklu.

Dzięki Yanosik RS będziesz mieć informacje o kontroli fotoradarowej i nie tylko.

nowy Yanosik RS dla motocyklistów

Czy wiesz, że?

żarówka

Nowoczesne fotoradary mają specjalne kamery, rejestrujące przekroczenia prędkości i wykroczenia popełniane przez motocyklistów.

urządzenie Yanosik RS

Ochrona przed utratą prawa jazdy

Bezpieczna jazda bez mandatów

Yanosik RS będzie Cię informował o wszystkich aktualnych zdarzeniach z trasy, a także na bieżąco ostrzegał przed kontrolą prędkości, fotoradarami, odcinkowymi pomiarami prędkości i nieoznakowanych radiowozach.

Jeśli przekroczysz dopuszczalny limit prędkości o ponad 50 km/h uruchomi się specjalny alert.

banner z policją

Fotoradary w całej Europie

Baza danych urządzeń Yanosik RS została wzbogacona o lokalizacje fotoradarów odcinkowych pomiarów prędkości rozmieszczonych w poszczególnych państwach Europy. Dzięki temu możemy wyjeżdżać za granicę bez obaw o potencjalne mandaty - komunikatory ostrzegą nas w momencie, gdy będziemy zbliżać się do miejsc pomiarów prędkości.

mapa fotoradarów w Europie

Nowy Yanosik - doskonale dopasowany

Potwierdzaj i odwołuj zgłoszenia jednym palcem na dotykowym ekranie, połącz się przez Bluetooth ze swoim zestawem głośnomówiącym w aucie i skup się na trasie.

Twój Yanosik RS poprowadzi Cię bezpiecznie do celu i poinformuje o wszystkim, co dzieje się na trasie.

zgłoszenie w Yanosik RS

Poznaj go bliżej

Miej trasę pod kontrolą z Yanosik RS

KUP TERAZ