Yanosik Traffic - powered by BEMOBILE

Yanosik Traffic by BEMOBILE

Platforma komunikacyjna

Dane o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym na bieżąco informują i przygotowują użytkownika dróg do różnych sytuacji.

Nasza platforma komunikacyjna gromadzi, filtruje, zabezpiecza i agreguje szeroki zakres źródeł danych: dane z technologii  Floating Car  Data, dane z czujników, dane pochodzące ze społeczności i dane publiczne. Wynik ? Zharmonizowany strumień informacji o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym, zawierający zarówno dane o ruchu, jak i dane o zdarzeniach. 

Wydarzenia w ruchu drogowym

Korki, zamknięcia dróg, wypadki, roboty drogowe, blokady dróg, zwężenia i inne informacje. Wszystkie zdarzenia są przetwarzane i konsolidowane w zharmonizowanym i jednolitym formacie, co pozwala na ich dokładne pokazanie na mapie. 

Przepływ ruchu drogowego

Optymalna prędkość, rzeczywista prędkość i opóźnienia są kodowane kolorami i wizualizowane za pomocą zewnętrznej aplikacji na mapie, aby natychmiast wykryć problematyczne obszary.

Czy chcesz być informowany o aktualnych warunkach na drodze?

Skontaktuj się z nami

Monitor ruchu drogowego Traffic Monitor

Śledzenie ruchu w dowolnym miejscu i czasie

Śledzenie ruchu drogowego w czasie rzeczywistym jest bardzo cennym źródłem informacji. Ale co zrobić, jeśli nie ma sposobu na ich gromadzenie i przetwarzanie na odpowiednie treści ? Be-Mobile Traffic Monitor wykonuje pracę za Ciebie: daje Ci unikalny widok dotyczący ruchu drogowego, na daną chwilę, dowolnych tras tworzonych  przez Ciebie. Pozwala to na podejmowanie właściwych działań we właściwym czasie: przekazywanie kierowcom informacji o czasie podróży za pomocą znaków cyfrowych, doradzanie alternatywnych tras, reakcję dyspozytorów bądź służb, itp. 

Warstwy ruchu drogowego

Traffic Monitor sprawia, że wszystko dla Ciebie jest proste. Dzięki kolorowym warstwom badanie ruchu drogowego jest bardzo łatwe: 

Warstwa pośrednia

Pokazuje aktualną prędkość na danym odcinku drogi.

Warstwa opóźniająca

Jak wolna jest jazda pojazdów w porównaniu z optymalną prędkością.

Warstwa korka drogowego

Pokazuje zatłoczone i zakorkowane  obszary.

Czasy podróży

Podczas gdy warstwy ruchu drogowego pokazują prędkości i opóźnienia na mapie, czasy podróży wskazują w czasie rzeczywistym, ile dokładnie czasu zajmuje przejazd utworzonymi trasami. Dane są aktualizowane co minutę i zbierane w postaci kolorowej listy, dzięki czemu można natychmiast zauważyć trasy na których występują problemy.

Diagramy TX

Liczby stojące za danymi o ruchu drogowym mogą być również wizualizowane w postaci dwuwymiarowego wykresu: diagramu odległości czasowej (TX). Jest to użyteczny sposób na wykrycie dokładnych miejsc na drodze, w których ruch drogowy staje się problematyczny, kiedy się zaczyna i jaki jest jego wpływ na późniejszy ruch tego dnia.

Jesteś zainteresowany narzędziami do monitorowania ruchu drogowego w czasie rzeczywistym, aby podnieść efektywność swojej działalności? 

Skontaktuj się z nami

FLOWcheck

Wszechstronna perspektywa ruchu drogowego

Gromadzone przez nas dane o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym są przechowywane do celów analizy historycznej w specjalnym oprogramowaniu: FLOWcheck jest doskonałym narzędziem do wykrywania ruchu tranzytowego lub oceny wpływu niektórych działań związanych z mobilnością (efektywność sygnalizacji świetlnej, znaków poziomych, pierwszeństw itd.).

Analiza segmentu

Analizy połączeń na wybranych obszarach, które zapewniają wgląd dotyczący kierunków przepływu ruchu drogowego.

Analiza trasy

Ustalenie najbardziej problematycznych stref poprzez pomiar prędkości na określonej trasie.

Mapy historyczne

Ten komponent pozwala na śledzenie historycznej ewolucji ruchu drogowego.

Dlaczego FLOWcheck?

check

Efektywne kosztowo

check

24-miesięczny horyzont

check

Każdy odcinek drogi w twojej okolicy

check

Dogłębna analiza

check

Przejrzyste wykresy i liczby

check

Narzędzie online

Czy chcesz uzyskać jasną perspektywę historycznych przepływów ruchu?

Skontaktuj się z nami

Edytor zdarzeń drogowych

Narzędzia do informowania podróżnych o wszelkich zdarzeniach w ruchu drogowym na mobilnych lub stacjonarnych tablicach a także aplikacjach

Wydarzenia takie jak korki, wypadki, roboty drogowe itp. mogą mieć istotny wpływ na ruch drogowy. Dostarczanie użytkownikom dróg odpowiednich informacji o zdarzeniach we właściwym czasie jest niezbędne dla utrzymania bezpieczeństwa. Edytor zdarzeń drogowych pozwala na informowanie osób znajdujących się w podróży o zdarzeniach, które mają bezpośredni wpływ na podróżujących.  

Zdarzenie

Wybierz dokładny typ zdarzenia spośród ponad 1500 możliwości.

Lokalizacja

Wskaż dokładną lokalizację zdarzenia: punkt początkowy i końcowy, w danym kierunku.

Czas

Wprowadź dokładny czas trwania wydarzenia, niezależnie od tego, czy jest to czas rzeczywisty, czy zaplanowane zdarzenie.

check

Gwarancja najlepszej jakości widoku zdarzeń dzięki obrazom z kamer na żywo

check

Ustalenie tras alternatywnych w przypadku planowanych robót drogowych

check

Tworzenie i stosowanie szablonów dla zdarzeń

check

które występują często

Wykorzystanie danych o zdarzeniach drogowych w celu informowania podróżnych w czasie rzeczywistym?

Skontaktuj się z nami