Yanosik Traffic - powered by BEMOBILE

Yanosik Traffic by BEMOBILE

To, co czyni nas innymi, czyni nas lepszymi

 

Yanosik & Be-Mobile partnerami tworzącymi najnowocześniejszy i wiodący na rynku pakiet produktów do zarządzania ruchem. Jest on oparty na danych Yanosik i platformie produktów Be-Mobile.

Platforma komunikacyjna

Mobilność 101: od surowych danych do informacji o ruchu i zdarzeniach w czasie rzeczywistym w ciągu kilku sekund

Dowiedz się więcej

Monitor ruchu drogowego Traffic Monitor

Zarządzanie i monitorowanie tras dla celów analizy i porównania.

Dowiedz się więcej

Edytor zdarzeń drogowych

Dodawanie, edycja lub usuwanie zdarzeń ruchu drogowego w celu poinformowania osób, których te zdarzenia bezpośrednio dotyczą.

Dowiedz się więcej

FLOWcheck

Analiza historycznych danych technologii Floating car Data (FCD) z 2-letnim horyzontem wstecz, na poziomie segmentu, trasy i obszaru.

Dowiedz się więcej

Odkrywanie nowych szlaków dla ekosystemu mobilności

Operatorzy autostrad

Dostosuj informacyjny osprzęt drogowy do sytuacji na drodze i zapewnij bezpieczne i efektywne warunki jazdy we właściwym kierunku.

Inteligentne miasta

Wykorzystaj moc innowacyjnych technologii, aby efektywnie zarządzać swoim miastem i poprawić warunki życia stale zwiększającej się liczbie mieszkańców.

Transport i logistyka

Szukasz czegoś więcej niż przeniesienie swoich aktywów z punktu A do punktu B ? Stanowimy wartość dodaną do Twojego łańcucha logistycznego, od A do Z. Zwiększamy efektywność operacji transportowych: zrób więcej za mniej.

Operatorzy parkingów

Czy doskonałość operacyjna jest Twoim priorytetem numer jeden ? Zaoferuj sobie i kierowcom bezproblemowe parkowanie i płatności za pomocą aplikacji internetowych i mobilnych.

Motoryzacja

Wiodący światowi producenci pojazdów i dostawcy oprogramowania nawigacyjnego wybierają rozwiązania z naszymi informacjami o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym i usługami stanowiącymi wartość dodaną.

Podróżujący

Ostateczną wartością umożliwiającą realizację zbiorowych celów w zakresie mobilności jest jej zwiększenie dla indywidualnego podróżującego.

MaaS i multimodal

Mobilność to coś więcej niż tylko pojazdy towarowe lub pasażerskie. Transport publiczny, rowery, e-rowery, hulajnogi, motocykle i spacery współkształtują nową mobilność.

Historie sukcesu

Nowe perspektywy w zakresie ruchu drogowego dla Transitec

Nadszedł czas, aby wykorzystać nowe technologie w zarządzaniu ruchem. Do niedawna firma Transitec opierała się analizując dane o ruchu drogowym, jedynie na pętlach indukcyjnych montowanych w jezdniach. Teraz dodano dane FCD (z przemieszczających się pojazdów) od Be-Mobile, oferując bardziej precyzyjny widok ruchu drogowego.

Przeczytaj więcej

Platforma intermodalna dla zrównoważonej, inteligentnej mobilności

Smart Ways [inteligentne drogi] w Antwerpii to wyróżniający się projekt, który sprawia, że miasto żyje i jest dostępne. Intermodalny planer podróży proponuje kilka tras z wykorzystaniem jednego lub więcej środków transportu w zależności od preferencji, ekologii itp.

Przeczytaj więcej

Technologia C-ITS testowana przez sektor publiczny i prywatny

We współpracy z holenderskim Ministerstwem Infrastruktury i Gospodarki Wodnej oraz aplikacją Flitsmeister aktywnie wprowadzamy w życie przypadki użycia C-ITS (komunikacja pojazdów z infrastrukturą) dla codziennego kierowcy.

Przeczytaj więcej