NOWOŚĆ

Ostrzegający pilot do aplikacji

Komfort jakiego nie znasz

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

NOWY TARYFIKATOR MANDATÓW

Znacznie surowsze stawki kar za drogowe wykroczenia już w 2022 r.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Czym jest Yanosik?

System ostrzegania o sytuacji na drodze tworzony przez kierowców, dla kierowców. Najskuteczniejszy komunikator w Polsce, który informuje m.in. o zagrożeniach, wypadkach, fotoradarach i kontrolach policji. Yanosik to społeczność ponad 1,5 mln kierowców miesięcznie. Dołącz do dobrze poinformowanych kierowców.
Jedź bezpiecznie i bez mandatów.
Yanosik ALERT
NOWOŚĆ
Yanosik ALERT
Yanosik Alert poinformuje Cię o wszelkich zagrożeniach na drodze, a także o zbliżającej się kontroli prędkości. Jest to ostrzegający pilot do aplikacji Yanosik, który działa przez połączenie Bluetooth. Już nigdy nie przeoczysz zgłoszenia o sytuacji na trasie.
Yanosik XS
Yanosik XS
Mały rozmiar, wielkie możliwości! Kompaktowy komunikator drogowy, który kosztuje… mniej niż jeden mandat. Łatwa obsługa i szybkie podłączenie sprawiają, że jest to idealny gadżet dla każdego kierowcy. Yanosik XS uruchomi się automatycznie wraz z silnikiem pojazdu. Dzięki temu nie zapomnisz o jego włączeniu.
Yanosik S-clusive
Yanosik S-clusive
Urządzenie ostrzega o sytuacji na drodze, a dzięki kolorowemu wyświetlaczowi informuje również o ograniczeniach prędkości, lokalizacji oraz wskaźniku ekojazdy. Umożliwia korzystanie z trybu motocyklowego oraz mobilnego parkomatu. W zestawie dożywotnia transmisja danych.
Aplikacja Yanosik
Aktualne ostrzeżenia, nawigacja omijająca korki i baza fotoradarów z niemal całej Europy! To jednak nie wszystkie jej funkcje… Zyskaj dostęp do historii pojazdu, skorzystaj z tańszego OC, bierz udział w akcjach specjalnych. Pobierz za DARMO na Android lub iOS i przekonaj się jakie możliwości daje nasza aplikacja.
App StoreGoogle PlayHuawei
Mobile App
Mobile App
Yanosik Warsztaty
Prowadzisz warsztat samochodowy? A może szukasz dobrego mechanika? Niezależnie od tego, mamy dla Was najlepszy portal z rzetelnymi opiniami na temat warsztatów samochodowych z całej Polski.
SPRAWDŹ
Yanosik warsztaty
Yanosik Restauracje
Jesteś właścicielem restauracji? A może jesteś kierowcą, który w trasie chce zjeść coś dobrego? Mamy dla Was dobre wieści. Yanosik - największa społeczność kierowców w Polsce od teraz mają realny wpływ na opinie o restauracjach w Polsce.
SPRAWDŹ
Yanosik restauracje
Serwis autoplac.pl
Yanosik Autoplac to serwis, który umożliwia sprzedaż aut, ale także ich kupno. Ogłoszenia sprzedaży samochodów jako jedyne w Polsce są tutaj darmowe i bez limitów czasowych, a także zawierają informacje o zweryfikowanym numerze VIN, wynikach przeglądów technicznych czy przebiegu z Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców.
SPRAWDŹ
Autoplac
Reklama w aplikacji
Zastanawiasz się czy Twoja reklama w radio lub na billboardzie skutecznie trafia do kierowców? W aplikacji Yanosik możesz być tego pewny! Ponad 1,5 mln użytkowników aplikacji Yanosik to zaangażowana grupa odbiorców Twojej reklamy.
Mobile App
Yanosik
Yanosik Parking
Nie musisz szukać parkomatów czy drobnych w kieszeni. Bez konieczności wychodzenia z samochodu, dowiesz się, czy przebywasz w strefie płatnego parkowania, czy w danych godzinach obowiązują opłaty i ile wynoszą. W ponad 50 miastach w Polsce zapłacisz za parkowanie dzięki usłudze Yanosik Parking.
Yanosik GTS
Yanosik Ubezpieczenia
Cena ubezpieczenia, która zależy od Twojego stylu jazdy? YU! to kompleksowa pomoc kierowcom w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych. Odpowiedzialnym i bezpiecznym kierowcom oferujemy preferencyjne OC, a także AC, Assistance oraz NNW.
Yanosik YU

Blog

Najnowsze informacje o systemie Yanosik oraz ważne wiadomości dla polskich kierowców
Bądź na bieżąco!
Zobacz więcej
Policja
New Connect
AmberOne
Autostrada Wielkopolska