Jak to działa?

Bądź aktywny w Yanosiku!

Informuj o zdarzeniach i wspieraj innych kierowców

Zbieraj punkty za zgłoszenia.
Każde potwierdzenie
zasili Twoją pulę

Co miesiąc zebrane punkty
będą trafiały na Twoje
konto VITAY

Na stacjach ORLEN możesz
wymieniać punkty
na nagrody!

Za każde potwierdzenie
punkt trafia także do wspólnej
puli na cele charytatywne

Społeczność Yanosika wybierze cel,
który będzie wspierała.

Zagłosuj

Co pół roku suma punktów
będzie przeliczana na złotówki.
Przeznaczamy je na wybrany w głosowaniu cel.

Odtąd punkty, zdobywane za potwierdzone w Yanosiku zgłoszenia, kierowcy będą mogli wykorzystać na stacjach benzynowych razem ze zgromadzonymi na karcie VITAY – będą one stanowiły z nimi jedną wspólną pulę do wykorzystania na wszystkich stacjach ORLEN.

W każdym miesiącu Yanosik i ORLEN rozdysponują 2 miliony punktów. Połowa z nich trafi na konta kierowców, połowa – na cele społeczne, wybrane we wspólnym głosowaniu przez samych uczestników, posiadających kartę VITAY. W ten sposób ORLEN pomoże kierowcom Yanosika pomagać innym - taka sama ilość punktów, jaką zdobędą kierowcy w Yanosiku, zostanie przez ORLEN przeliczona na konkretne kwoty przeznaczone na wsparcie celów charytatywnych.

Ponadto Uczestnicy będą wybierać spośród celów te, na które wpłyną pieniądze z zebranych punktów. Co pół roku będzie wybierany jeden cel – głosowanie rozstrzygnie się na Facebookowym profilu Yanosika.

Usługa jest dostępna na platformie Android, iOS, Windows Phone (od WP 8), Black Berry 10 oraz dla urządzeń dedykowanych Yanosik DVR.