12.02.2024

Atrakcje turystyczne w Polsce - rusz w trasę z Yanosik

Strona głównaBlog YanosikAtrakcje turystyczne w Polsce - rusz w trasę z Yanosik

A gdyby tak… wyruszyć na odkrywanie Polski z Yanosik? To możliwe! W naszym systemie znajdziecie bazę wielu ciekawych atrakcji turystycznych, o których Was poinformujemy w trasie, gdy znajdziecie się w ich okolicy, a także wyświetlimy je bez konieczności włączania nawigacji. Sprawdźcie szczegóły nowego projektu „Turystyka Regionu” w aplikacji Yanosik!

Ciekawe miejsca do zwiedzania w Polsce - jest ich więcej, niż myślicie!

Turystyka to ważna część życia każdego z nas! W Polsce nie brakuje ciekawych miejsc na wycieczki i dłuższe podróże, a wręcz przeciwnie – wiele z nich jeszcze nie zostało odkrytych. I w Yanosik chcemy to zmienić!

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, ile ciekawych miejsc mija na swojej trasie, nasza aplikacja to zmieni. Jak?

Odkryj z Yanosik punkty widokowe, atrakcje turystyczne, zamki i inne obiekty

Aktualnie rozwijamy nowy projekt – „Turystyka regionu”, za sprawą którego na mapie w aplikacji znajdziecie mnóstwo ciekawych miejsc turystycznych Dzięki temu poznacie wiele atrakcyjnych destynacji w Polsce, o których być może, nie mieliście wcześniej pojęcia!

Informowanie o atrakcjach turystycznych w aplikacji Yanosik pomoże Wam odkryć nowe miejsca, zaplanować wycieczki z wyprzedzeniem i dostosować swoją trasę do nowego planu albo umożliwi Wam spontaniczny postój w historycznym zakątku. Wszystko zależy od Was. 

   
   

Atrakcje turystyczne na mapie w aplikacji Yanosik

Informacje o atrakcjach turystycznych w aplikacji Yanosik będą Wam przekazywane za pomocą powiadomienia graficznego, podobnego do znaku drogowego, który informuje o pobliskim zabytku.

Otrzymacie je z 10-kilometrowym wyprzedzeniem, abyście mogli podjąć decyzję o zmianie trasy i zwiedzić dany punkt. W powiadomieniu znajdziecie także informacje o rodzaju atrakcji, jej lokalizacji i odległości.

To nie wszystko! Nie musicie włączać nawigacji i ustalać trasy docelowej, aby znaleźć ciekawe lokalizacje turystyczne w aplikacji Yanosik. Punkty będą wyróżnione na mapie, tak samo jak informacje o policji czy fotoradarach.

Podróżowanie autem daje niepowtarzalną szansę na poznanie naszego kraju, a dzięki informowaniu o atrakcjach w danym regionie w aplikacji Yanosik, zyskacie także możliwość odbycia spontanicznej wycieczki lub zainspirowania się i zaplanowania dłuższego wyjazdu w przyszłości.

To także forma wsparcia bezpiecznych podróży. Niektóre z atrakcji znajdują się w miejscach, do których dojazd jest mało intuicyjny, a dzięki Yanosik traficie do nich bez problemu i zawsze znajdziecie miejsce parkingowe!

“Turystyka regionu” to ogromna szansa na promocję polskich atrakcji

W aplikacji Yanosik są już dodane atrakcje turystyczne z poszczególnych regionów, ale projekt „Turystyka regionu” wciąż jest rozwijany. Serdecznie zapraszamy Samorządy do zgłaszania swoich punktów! Dzięki temu zwiększymy świadomość kierowców w zakresie ciekawych lokalizacji.

Nasza społeczność liczy ponad 2,5 miliona kierowców miesięcznie, którzy dziennie pokonują 50 000 000 kilometrów, w 2023 roku do naszego systemu zmotoryzowani Polacy dodali aż 18,5 mln zgłoszeń.

Zamieńmy przypadkowych podróżników w turystów, którzy odkryją nowe zakamarki w Polsce i poszerzą swoje doświadczenia!  

AplikacjaPolicjaPoradnik kierowcyRaportyTechnologiaUrządzeniaWywiadyYanosik Traffic