25.04.2023

W tę majówkę pobij rekord z Yanosikiem!

Wybierasz się na drugi koniec Polski w tę majówkę? A może jedziesz tylko na RODOS, by grillować ze znajomymi? Nieważne, czy wsiadasz do auta na 10 minut czy na kilkugodzinną trasę. Nie zapomnij włączyć Yanosika! W tym roku ponownie chcemy pobić rekord liczby użytkowników online.

Jakie są Wasze plany na majówkę? Jedziecie nad morze, w góry, a może na grilla do znajomych? Ważne, żebyście dojechali bezpiecznie, a w tym już nasza głowa! Włączcie Yanosika na swoją trasę i pomóżcie nam pobić rekord liczby aktywnych użytkowników online.

Tegoroczna majówka, aż kusi, by przedłużyć swój urlop do 9 dni – liczymy na Was!

Poprzeczka jest ustawiona wysoko!

W 2022 roku wspólnie daliśmy czadu na trasie, zobaczcie, jakie rekordy udało nam się ustalić:

  • ponad 200 tys. aktywnych użytkowników online 26 września,
  • ponad 202 tys. aktywnych użytkowników online 3 października,
  • ponad 206 tys. aktywnych użytkowników online 17 października,
  • 220 288 aktywnych użytkowników online 10 listopada.

A jeszcze chwilę przed tegoroczną majówką udało nam się podnieść poprzeczkę, gdyż pobiliśmy ostatni rekord z listopada 2022 roku, osiągając wynik 220 313 aktywnych użytkowników online 21 kwietnia 2023 roku!

Majówkowe Wyzwanie Yanosika – podejmij rękawicę!

W tym roku, liczymy na Was w długi weekend majowy! Włączcie aplikację Yanosik i ruszajcie w trasę! Liczba przejechanych kilometrów nie ma znaczenia, liczy się Wasza obecność.

Każdy, kto uruchomi Yanosika w czasie naszego Majówkowego Wyzwania, otrzyma od nas dyplom oraz 50 punktów w aplikacji.

Pokażcie, że razem z nami tworzycie Yanosika!

A my zajmiemy się bezpiecznym prowadzeniem Was do celu. 😊

AplikacjaPolicjaPoradnik kierowcyRaportyTechnologiaUrządzeniaWywiadyYanosik Traffic
01.08.2022

Jedziesz autostradą na urlop? Nie zapomnij o formalnościach!

W wakacje bardzo często podróżujecie autostradami i drogami szybkiego ruchu. O ile te drugie nie wymagają od Was szczególnego przygotowania, to w przypadku autostrad musicie pamiętać o formalnościach. Inaczej czeka Was kara, która będzie niemało kosztować.
09.08.2021

Czwarta fala pandemii to już pewnik? Nie chcemy transportu publicznego, stawiamy na własny. Sprawdziliśmy, czy to prawda

Już coraz głośniej mówi się o nadejściu kolejnej fali pandemii koronawirusa. Pierwsze prognozy specjalistów zakładały, że pojawi się dopiero jesienią w Polsce, lecz obecnie wspomina się już o połowie sierpnia. Powoduje to wzmożone zainteresowanie zakupem samochodu używanego, gdyż nikt już nie chce być ograniczony w przemieszczaniu się, przez obostrzenia rządowe. Sprawdziliśmy, czy Polacy boją się transportu publicznego i faktycznie decydują się na zakup własnego samochodu oraz jak wygląda natężenie ruchu w miastach.
12.09.2022

Wrzesień to miesiąc ważnych zmian dla kierowców! Jakich? Podsumowujemy!

Miesiąc, który kojarzy się wszystkim głównie z powrotem dzieci do szkoły, w tym roku pozostanie również na dłużej w pamięci kierowców. To wszystko za sprawą ważnych zmian, które wejdą w życie 4, 17 i 21 września. Polskim kierowcom radzimy wziąć przykład z uczniów i wykuć je na blachę, bo ich nieznajomość może sporo kosztować. Sprawdźcie wszystkie zmiany dla zmotoryzowanych, które wejdą w życie już we wrześniu.