Yanosik.pl Blog

10.04.2024

Poznań Motor Show 2024 już za nami

W tym roku, na Poznań Motor Show świętowaliśmy wspólnie z Wami, nasze 15. urodziny. Było mnóstwo atrakcji – począwszy od policjantek i Pana Fotoradara, przez jubileuszowy tort, skończywszy na limitowanej edycji nowego urządzenia Yanosik RS i rekordzie aktywnych użytkowników aplikacji. Sprawdźcie naszą relację!
02.04.2024

Aplikacja Yanosik na Android Auto

Yanosik jest dostępny w Android Auto już od niecałych trzech lat. Od czasu swojego debiutu w tym obszarze, przeszedł szereg prac optymalizujących i usprawniających jego działanie. Czy Yanosik jest też dostępny w Android Automotive? Jakie są różnice pomiędzy tymi systemami? Dowiedzcie się!
28.03.2024

Atrakcje na Poznań Motor Show 2024

Tegoroczna edycja Poznań Motor Show będzie wyjątkowa, bo planujemy huczne obchody naszych 15. urodzin w trakcie tej imprezy! Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was mnóstwo niespodzianek. Sprawdźcie szczegóły i dołączcie do nas, aby wspólnie świętować urodziny Yanosik!
18.03.2024

Yanosik docenia aktywność kierowców i rozdaje punkty. Włącz aplikację i wygrywaj

Każdy kierowca jeżdżący z Yanosik jest nagradzany i może powalczyć o wysokie miejsce w rankingu. Na czym polega gra w aplikacji Yanosik? Jak zdobyć punkty i wygrać nagrody? Sprawdźcie!
14.02.2024

Yanosik nominowany do Mobile Trends Awards!

Aplikacja Yanosik jest w gronie nominowanych do Mobile Trends Awards! To ogromne wyróżnienie, które otrzymaliśmy w kategorii Podróże i komunikacja, za rozwój naszej aplikacji. Sprawdźcie szczegóły!
12.02.2024

Atrakcje turystyczne w Polsce - rusz w trasę z Yanosik

A gdyby tak… wyruszyć na odkrywanie Polski z Yanosik? To możliwe! W naszym systemie znajdziecie bazę wielu ciekawych atrakcji turystycznych, o których Was poinformujemy w trasie, gdy znajdziecie się w ich okolicy, a także wyświetlimy je bez konieczności włączania nawigacji. Sprawdźcie szczegóły nowego projektu „Turystyka Regionu” w aplikacji Yanosik!
01.02.2024

Pobierz darmowy raport dla swojego pojazdu w aplikacji Yanosik!

Yanosik, we współpracy z carQ, wprowadza nowy format raportów historii pojazdu w aplikacji. Wystarczy zeskanować swoje auto lub wpisać dane ręcznie i pobrać dokument bezpłatnie. Poznajcie szczegóły!
28.12.2023

Akcja Policji i Yanosika - “Myśl trzeźwo” - nie prowadź pojazdu pod wpływem alkoholu!

Wkrótce startuje kolejna edycja cyklicznej akcji „Myśl trzeźwo”, którą organizuje Biuro Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji wraz z Yanosikiem i firmą Screen Network. Jej celem jest wzmocnienie świadomości polskich kierowców na temat prowadzenia pojazdów pod wpływem alkoholu. Sprawdź!
08.12.2023

Nowości Radia Yanosik: świąteczny stream i osobna aplikacja!

Radio Yanosik gra dla kierowców już pół roku! Kiedy to minęło? Nie wiadomo. Ale za to wiadomo, że stacja nie zwalnia tempa i wprowadza kilka nowości, które ucieszą słuchaczy. Wśród nich – specjalny stream świąteczny w osobnym kanale radiowym oraz… dedykowana aplikacja!