Yanosik.pl Blog

14.11.2023

Yanosik bez reklam? Tak, to możliwe!

Aplikacja Yanosik nieustannie się rozwija. Wsłuchujemy się w Wasze potrzeby i pracujemy nad nowymi satysfakcjonującymi rozwiązaniami. Jednym z nich jest możliwość wyłączenia reklam w aplikacji Yanosik, o którą niejednokrotnie nas pytaliście. Z radością informujemy, że ta opcja jest już dostępna w Yanosiku, poznajcie szczegóły.
11.09.2023

“Bitwa na kółka” - porównaj się z innymi kierowcami

Zawsze byliście ciekawi, jak wypada Wasz ukochany samochód na tle innych, które widujecie na polskich drogach? Teraz możecie się tego dowiedzieć! Wystarczy, że dołączycie do naszego wyzwania „Bitwa na kółka”! Sprawdźcie szczegóły akcji.
10.08.2023

Zapinanie pasów w samochodzie - sprawdź swoją wiedzę z Yanosikiem

Trwa wspólna akcja Yanosika wraz z Komendą Główną Policji – Zapnij pasy – poczuj uścisk bezpieczeństwa. Przygotowaliśmy dla Was specjalny quiz sprawdzający Waszą wiedzę w zakresie bezpiecznej jazdy oraz konieczności zapinania pasów bezpieczeństwa. Sprawdźcie wszystko, co musicie wiedzieć o pasach i weźcie udział w quizie!
28.07.2023

Spotkaj się z nami w te wakacje. O czym będzie Yanosik Tour 2023?

Te wakacje będą wyjątkowe! Razem z ekipą Autoplac oraz Yanosik Warsztaty ruszamy na podbój Polski w ramach Yanosik TOUR 2023! Wpadnij do naszej letniej strefy chillout, poznaj najważniejszych ludzi z naszego zespołu, zbij z nami piątkę albo pogadaj o czym tylko chcesz. Sprawdź, gdzie i kiedy będzie można nas spotkać.
11.07.2023

Jak i gdzie słuchać Radia Yanosik?

Wystartowały wakacje i wystartowało Radio Yanosik! Z naszego artykułu dowiesz się jak i gdzie możesz posłuchać Radia Yanosik. Sprawdź!
10.07.2023

E-winiety - czym są i jak wygląda zakup winiet online?

E-winiety to elektroniczny odpowiednik klasycznych winiet. Konieczność ich zakupu jest zależna od wymogów danego kraju europejskiego. Jeśli planujecie w wakacje przejeżdżać przez Europę, to w Yanosiku pojawiła się usługa zakupu e-winiet.
15.05.2022

Najgorsze nawyki kierowców - sprawdź, czy je znasz!

Doświadczeni kierowcy, w miarę upływu ich stażu na drodze, wykonują wiele czynności automatycznie. Niestety to wiąże się z niewłaściwymi przyzwyczajeniami dotyczącymi korzystania z auta, które popełnia się nawet podświadomie. Jakie są najgorsze nawyki kierowców? Sprawdźcie!
29.04.2022

Rozszerzamy funkcję asystenta pasa ruchu!

Wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom wprowadziliśmy do aplikacji Yanosik funkcję asystenta pasa ruchu. Możecie z niej korzystać już od jakiegoś czasu, jednak od teraz będzie ona również obejmowała autostrady i drogi szybkiego ruchu.
27.04.2022

Czego się spodziewać na drogach w długi weekend majowy? Eksperci z Yanosik podpowiadają!

Weekend majowy rozpocznie się dla niektórych już w ten piątek, a to oznacza że ruch na drogach może być bardziej wzmożony. Zwłaszcza, że majówki w ostatnich dwóch latach spędzane były raczej w domach, ze względu na pandemię koronawirusa. Czego można się spodziewać w tym roku na polskich drogach w trakcie długiego weekendu? Sprawdzamy!