Yanosik.pl Blog

10.12.2021

Paliwo drożeje, ale jego ceny nie powstrzymują przed jazdą autem po świąteczne zakupy. Ruch samochodów wokół galerii jest spory

Już od końca listopada Polacy poszukują prezentów pod choinkę. Galerie handlowe wyszły naprzeciw ich potrzebom i już po Wszystkich Świętych wystawiły świąteczne artykuły oraz dekoracje. Odliczanie do Bożego Narodzenia zostało rozpoczęte szybciej, w obawie o pojawienie się ograniczeń związanych z pandemią koronawirusa. Sprawdziliśmy, jak wygląda ruch w okolicach największych galerii handlowych w Polsce. Musimy przyznać, że dużo się dzieje!
01.12.2021

NOWOŚĆ – System e-TOLL dostępny w urządzeniach Yanosik XS, S-clusive, GTR i GT

System e-TOLL już działa dla kierowców zarówno pojazdów ciężarowych, jak i osobowych. Oznacza to, że teraz przez płatne odcinki autostrad A2 Konin – Stryków oraz A4 Wrocław – Sośnica (Gliwice) przejedziecie bez konieczności regulowania opłaty na bramkach, na podstawie papierowego biletu. Od dzisiaj możecie korzystać z funkcji e-TOLL w urządzeniach Yanosik. Usługę aktywujecie w dedykowanej urządzeniom aplikacji Y24 (od wersji 1.3.9 Android). Jak to działa?
03.11.2021

Ciekawa funkcja w Yanosiku dla właścicieli elektryków!

Coraz więcej samochodów elektrycznych porusza się po polskich drogach, a także coraz więcej polskich kierowców decyduje się na zamianę klasycznej spalinówki na to ekologicznie rozwiązanie. Wiedząc, że auta elektryczne to rozwiązanie przyszłościowe, w którego kierunku zmierza cały sektor motoryzacji, coraz więcej osób rozważa ich kupno. A my w Yanosiku wprowadziliśmy rozwiązanie, które spodoba się każdemu właścicielowi elektryka.
  • page
  • 1 / 1
  • You're on page 1
  • page