Yanosik.pl Blog

15.05.2022

Najgorsze nawyki kierowców - sprawdź, czy je znasz!

Doświadczeni kierowcy, w miarę upływu ich stażu na drodze, wykonują wiele czynności automatycznie. Niestety to wiąże się z niewłaściwymi przyzwyczajeniami dotyczącymi korzystania z auta, które popełnia się nawet podświadomie. Jakie są najgorsze nawyki kierowców? Sprawdźcie!
29.04.2022

Rozszerzamy funkcję asystenta pasa ruchu!

Wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom wprowadziliśmy do aplikacji Yanosik funkcję asystenta pasa ruchu. Możecie z niej korzystać już od jakiegoś czasu, jednak od teraz będzie ona również obejmowała autostrady i drogi szybkiego ruchu.
27.04.2022

Czego się spodziewać na drogach w długi weekend majowy? Eksperci z Yanosik podpowiadają!

Weekend majowy rozpocznie się dla niektórych już w ten piątek, a to oznacza że ruch na drogach może być bardziej wzmożony. Zwłaszcza, że majówki w ostatnich dwóch latach spędzane były raczej w domach, ze względu na pandemię koronawirusa. Czego można się spodziewać w tym roku na polskich drogach w trakcie długiego weekendu? Sprawdzamy!
23.03.2022

Coraz więcej wydatków dla kierowców. Jak zaoszczędzić?

Trudny czas nastał dla wszystkich zmotoryzowanych. Rosnące koszty utrzymania samochodu i nowe stawki mandatów skutecznie psują nastrój kierowcom. Jak sobie poradzić z nieuchronnymi podwyżkami? Mamy na to kilka sposobów.
21.01.2022

Będzie 100 nowych fotoradarów! Jeszcze większa kontrola kierowców?

Fotoradary to bardzo skuteczna broń w walce z piratami drogowymi. W naszym kraju było ich w 2021 roku zaledwie 445, co nie klasyfikuje nas do czołówki państw z największą liczbą mierników prędkości w Europie. Jednakże ta liczba z roku na rok się zmienia, a GITD nie spoczywa na laurach – już wkrótce pojawi się aż 100 nowych fotoradarów!
10.12.2021

Paliwo drożeje, ale jego ceny nie powstrzymują przed jazdą autem po świąteczne zakupy. Ruch samochodów wokół galerii jest spory

Już od końca listopada Polacy poszukują prezentów pod choinkę. Galerie handlowe wyszły naprzeciw ich potrzebom i już po Wszystkich Świętych wystawiły świąteczne artykuły oraz dekoracje. Odliczanie do Bożego Narodzenia zostało rozpoczęte szybciej, w obawie o pojawienie się ograniczeń związanych z pandemią koronawirusa. Sprawdziliśmy, jak wygląda ruch w okolicach największych galerii handlowych w Polsce. Musimy przyznać, że dużo się dzieje!
01.12.2021

NOWOŚĆ – System e-TOLL dostępny w urządzeniach Yanosik XS, S-clusive, GTR i GT

System e-TOLL już działa dla kierowców zarówno pojazdów ciężarowych, jak i osobowych. Oznacza to, że teraz przez płatne odcinki autostrad A2 Konin – Stryków oraz A4 Wrocław – Sośnica (Gliwice) przejedziecie bez konieczności regulowania opłaty na bramkach, na podstawie papierowego biletu. Od dzisiaj możecie korzystać z funkcji e-TOLL w urządzeniach Yanosik. Usługę aktywujecie w dedykowanej urządzeniom aplikacji Y24 (od wersji 1.3.9 Android). Jak to działa?
03.11.2021

Ciekawa funkcja w Yanosiku dla właścicieli elektryków!

Coraz więcej samochodów elektrycznych porusza się po polskich drogach, a także coraz więcej polskich kierowców decyduje się na zamianę klasycznej spalinówki na to ekologicznie rozwiązanie. Wiedząc, że auta elektryczne to rozwiązanie przyszłościowe, w którego kierunku zmierza cały sektor motoryzacji, coraz więcej osób rozważa ich kupno. A my w Yanosiku wprowadziliśmy rozwiązanie, które spodoba się każdemu właścicielowi elektryka.
  • page
  • 1 / 1
  • You're on page 1
  • page