Yanosik.pl Blog

16.01.2024

Odświeżona ramówka Radia Yanosik i inne nowości

Radio Yanosik towarzyszy Wam już od pół roku! Nasza stacja rozpędza się coraz bardziej i aktualnie wprowadza kilka nowości w swojej ramówce, dodatkowy kanał muzyczny i niespodziankę! Sprawdźcie szczegóły.
14.11.2023

Yanosik bez reklam? Tak, to możliwe!

Aplikacja Yanosik nieustannie się rozwija. Wsłuchujemy się w Wasze potrzeby i pracujemy nad nowymi satysfakcjonującymi rozwiązaniami. Jednym z nich jest możliwość wyłączenia reklam w aplikacji Yanosik, o którą niejednokrotnie nas pytaliście. Z radością informujemy, że ta opcja jest już dostępna w Yanosiku, poznajcie szczegóły.
19.09.2023

Ludzie Radia Yanosik - co o nich wiemy?

Od uruchomienia Radia Yanosik minęły już ponad dwa miesiące i możemy Wam zdradzić, że Radio Yanosik ma się nieźle, a nawet jeszcze lepiej! Jesteście ciekawi, kogo właściwie można usłyszeć w naszej stacji? Sprawdźcie!
25.08.2023

Kiedy nowy Yanosik? Premiera najnowszego Yanosika RS

Yanosik wypuścił na rynek nowy produkt – Yanosik RS. Nasze nowe urządzenie może bardzo mocno namieszać na rynku gadżetów motoryzacyjnych. Dlaczego? Sprawdźcie!
11.07.2023

Jak i gdzie słuchać Radia Yanosik?

Wystartowały wakacje i wystartowało Radio Yanosik! Z naszego artykułu dowiesz się jak i gdzie możesz posłuchać Radia Yanosik. Sprawdź!
16.03.2022

Yanosik wprowadza swoją konkurencję na XI Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników!

Od wielu lat jesteśmy partnerem Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników, wspieramy rozwój umiejętności zarówno młodych mechaników, jak i zawodowców. W tym roku postanowiliśmy wraz z Yanosik Autoplac stworzyć autorską konkurencję, w której będą mogli wziąć udział wszyscy uczestnicy.
21.01.2022

Będzie 100 nowych fotoradarów! Jeszcze większa kontrola kierowców?

Fotoradary to bardzo skuteczna broń w walce z piratami drogowymi. W naszym kraju było ich w 2021 roku zaledwie 445, co nie klasyfikuje nas do czołówki państw z największą liczbą mierników prędkości w Europie. Jednakże ta liczba z roku na rok się zmienia, a GITD nie spoczywa na laurach – już wkrótce pojawi się aż 100 nowych fotoradarów!