Yanosik.pl Blog

10.04.2024

Poznań Motor Show 2024 już za nami

W tym roku, na Poznań Motor Show świętowaliśmy wspólnie z Wami, nasze 15. urodziny. Było mnóstwo atrakcji – począwszy od policjantek i Pana Fotoradara, przez jubileuszowy tort, skończywszy na limitowanej edycji nowego urządzenia Yanosik RS i rekordzie aktywnych użytkowników aplikacji. Sprawdźcie naszą relację!
05.04.2024

Telefon w samochodzie - użytkownicy aplikacji Yanosik znają przepisy

W tegorocznej edycji quizu Yanosik, w ramach akcji „Łapki na kierownicę”, padła rekordowa liczba użytkowników, którzy wzięli w nim udział! Aż 89% osób zdało test za pierwszym razem! Użytkownicy Yanosik zdecydowanie znają przepisy. Sprawdźcie szczegóły!
03.04.2024

Wielkanoc 2024 - to nie były spokojne święta na polskich drogach

Wzmożony ruch na drogach był odczuwalny już od Wielkiego Piątku. Niestety w Wielkanocny Poniedziałek pogoda zrobiła wszystkim psikusa i nad zachodnią część Polski nadciągnęły ulewy i burze, skutecznie zakłócając bezpieczne powroty do domów. Zajrzeliśmy do systemu Yanosik, aby sprawdzić, jak przebiegły Wasze święta wielkanocne – zachęcamy do lektury raportu!
07.03.2024

Ferie zimowe 2024 - podsumowanie sytuacji na polskich drogach

Tegoroczne ferie zimowe rozpoczęły się 15 stycznia i trwały do 25 lutego. Sprawdziliśmy, czy w tym czasie chętnie wyjeżdżaliście na odpoczynek ze swoimi pociechami i dokąd się wybieraliście. Zapraszamy do lektury naszego raportu!
01.02.2024

Pobierz darmowy raport dla swojego pojazdu w aplikacji Yanosik!

Yanosik, we współpracy z carQ, wprowadza nowy format raportów historii pojazdu w aplikacji. Wystarczy zeskanować swoje auto lub wpisać dane ręcznie i pobrać dokument bezpłatnie. Poznajcie szczegóły!
23.01.2024

Jazda z Yanosikiem - zobacz jak użytkownicy korzystali z aplikacji w 2023

Yanosik nawiguje Was bezpiecznie do celu, informuje o zdarzeniach z trasy oraz umożliwia dodawanie zgłoszeń. Sprawdziliśmy, co najczęściej zgłaszaliście w naszym systemie w 2023 roku, dokąd chcieliście dojechać i jak długie trasy średnio pokonywaliście. Sprawdźcie nasz raport podsumowujący, jak korzystaliście z Yanosika w 2023 roku!
10.01.2024

Nowe fotoradary w 2023 - co mówią statystyki?

W 2023 roku sieć fotoradarów znacznie się powiększyła! Wymienione zostały również wysłużone urządzenia. Zastąpiono je nowocześniejszymi miernikami, których nie sposób oszukać. Sprawdźcie nasz raport, opisujący zmiany w ilości fotoradarów w Polsce w 2023 roku i dowiedzcie się, które z nowych mierników były najczęściej przez Was zgłaszane w aplikacji oraz czy w tym roku pojawią się nowe urządzenia!
05.01.2024

Sylwester 2023 - jak wyglądała sytuacja na drogach? Podsumowanie od Yanosika

Sylwester zwykle sprzyja wyjazdom w różne części naszego kraju, aby świętować przywitanie nowego roku. Dokąd wyruszyliście w ostatnich dniach 2023 roku? Jak wyglądała sytuacja na drogach? Sprawdziliśmy to i przygotowaliśmy dla Was krótki raport! Zachęcamy do lektury.
29.12.2023

Jak wyglądał ruch w Sylwestra 2022?

Już wkrótce rozpocznie się okres przygotowań do hucznych imprez sylwestrowych. Czy w tym czasie ruch na drogach przebiega spokojnie? Czego mogą spodziewać się kierowcy w pierwszych dniach Nowego Roku? Zobacz raport podsumowujący kwestię ruchu i incydentów na drodze podczas ubiegłorocznego powitania Nowego Roku.