Yanosik.pl Blog

13.12.2021

Jedź jeszcze wygodniej z Yanosik Alert! Poznajcie wielką moc małego urządzenia!

Komfortowa jazda jest ważna dla każdego kierowcy. Grunt, by czuł się bezpiecznie na trasie, a temu sprzyja bieżące informowanie go o tym, co się na niej dzieje. I w tym nasza głowa, aby tak było. Yanosik Alert to nowe, niezwykle komfortowe, urządzenie, które pozwoli Ci na bieżące monitorowanie stanu trasy, zgłaszanie zdarzeń, a przede wszystkim – bezpieczną jazdę do celu. Co potrafi to maleństwo? Sprawdźcie!
01.12.2021

NOWOŚĆ – System e-TOLL dostępny w urządzeniach Yanosik XS, S-clusive, GTR i GT

System e-TOLL już działa dla kierowców zarówno pojazdów ciężarowych, jak i osobowych. Oznacza to, że teraz przez płatne odcinki autostrad A2 Konin – Stryków oraz A4 Wrocław – Sośnica (Gliwice) przejedziecie bez konieczności regulowania opłaty na bramkach, na podstawie papierowego biletu. Od dzisiaj możecie korzystać z funkcji e-TOLL w urządzeniach Yanosik. Usługę aktywujecie w dedykowanej urządzeniom aplikacji Y24 (od wersji 1.3.9 Android). Jak to działa?
17.11.2021

W 2022 roku nie unikniemy problemów z brakiem części do samochodów. Firmy wciąż nie mają co sprzedawać. W międzyczasie kierowcy szukają sposobu na uniknięcie wysokiego mandatu.

Pandemia wciąż zbiera swoje żniwo na rynku motoryzacyjnym. Brak półprzewodników wykorzystywanych w produkcji samochodów powoduje, że na nowe modele trzeba długo czekać, nawet w przyszłym roku. I to nie wszystkie złe wiadomości. Nowy rok przyniesie także wyższe mandaty dla kierowców. Zmotoryzowani już szukają sposobów, aby nie ponieść kary. Coraz więcej osób kupuje nasze komunikatory drogowe, by czuć się bezpieczniej.
  • page
  • 1 / 1
  • You're on page 1
  • page