Yanosik.pl Blog

10.04.2024

Poznań Motor Show 2024 już za nami

W tym roku, na Poznań Motor Show świętowaliśmy wspólnie z Wami, nasze 15. urodziny. Było mnóstwo atrakcji – począwszy od policjantek i Pana Fotoradara, przez jubileuszowy tort, skończywszy na limitowanej edycji nowego urządzenia Yanosik RS i rekordzie aktywnych użytkowników aplikacji. Sprawdźcie naszą relację!
28.03.2024

Atrakcje na Poznań Motor Show 2024

Tegoroczna edycja Poznań Motor Show będzie wyjątkowa, bo planujemy huczne obchody naszych 15. urodzin w trakcie tej imprezy! Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was mnóstwo niespodzianek. Sprawdźcie szczegóły i dołączcie do nas, aby wspólnie świętować urodziny Yanosik!
07.02.2024

Yanosik S-clusive by GTR wylicytowany! 21 998 zł zasiliło konto 32. Finału WOŚP!

W tym roku, wystawiliśmy na licytację WOŚP unikatowy model S-clusive by GTR, który zyskał miano prawdziwego białego kruka, za sprawą nagrania głosowego od Jurka Owsiaka oraz logo 32. Finału! Licytacja zakończyła się sukcesem! Sprawdźcie, za jaką kwotę nabyto to kultowe urządzenie!
28.12.2023

Yanosik z dożywotnim abonamentem - sprawdź aukcje na WOŚP 2023

Yedziemy z WOŚP i szykujemy wyjątkową aukcję na rzecz zbiórki funduszy dla oddziałów pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych! Poznajcie szczegóły i licytujcie z nami dla Orkiestry!
20.12.2023

Jedź jeszcze wygodniej z Yanosik Alert! Poznajcie wielką moc małego urządzenia!

Korzystasz z Yanosika, ale zdarzyło Ci się nie włączyć aplikacji i dostałeś mandat? Nie doprowadzaj więcej do takich sytuacji! Pomoże Ci w tym Yanosik Alert! Z pilotem do aplikacji nigdy nie zapomnisz o jej włączeniu i nie zgarniesz kolejnego mandatu. Sprawdź, dlaczego warto mieć to urządzenie!
20.11.2023

Dlaczego warto posiadać kamerkę samochodową?

Wideorejestratory stają się coraz popularniejsze wśród kierowców, nie bez powodu! Jakie są atuty posiadania kamery samochodowej w aucie? Sprawdźcie listę zalet!
13.10.2023

Urządzenia Yanosik - to musisz o nich wiedzieć

Aplikacja Yanosik jest bardzo dobrze znana w środowisku polskich kierowców. Jednakże Yanosik to nie tylko apka na smartfona, to również cała gama zaawansowanych technologicznie urządzeń, które jeszcze mocniej wspierając kierowców w trasie.
25.08.2023

Kiedy nowy Yanosik? Premiera najnowszego Yanosika RS

Yanosik wypuścił na rynek nowy produkt – Yanosik RS. Nasze nowe urządzenie może bardzo mocno namieszać na rynku gadżetów motoryzacyjnych. Dlaczego? Sprawdźcie!
28.07.2023

Spotkaj się z nami w te wakacje. O czym będzie Yanosik Tour 2023?

Te wakacje będą wyjątkowe! Razem z ekipą Autoplac oraz Yanosik Warsztaty ruszamy na podbój Polski w ramach Yanosik TOUR 2023! Wpadnij do naszej letniej strefy chillout, poznaj najważniejszych ludzi z naszego zespołu, zbij z nami piątkę albo pogadaj o czym tylko chcesz. Sprawdź, gdzie i kiedy będzie można nas spotkać.