Yanosik.pl Blog

25.08.2023

Kiedy nowy Yanosik? Premiera najnowszego Yanosika RS

Yanosik wypuścił na rynek nowy produkt – Yanosik RS. Nasze nowe urządzenie może bardzo mocno namieszać na rynku gadżetów motoryzacyjnych. Dlaczego? Sprawdźcie!
28.07.2023

Spotkaj się z nami w te wakacje. O czym będzie Yanosik Tour 2023?

Te wakacje będą wyjątkowe! Razem z ekipą Autoplac oraz Yanosik Warsztaty ruszamy na podbój Polski w ramach Yanosik TOUR 2023! Wpadnij do naszej letniej strefy chillout, poznaj najważniejszych ludzi z naszego zespołu, zbij z nami piątkę albo pogadaj o czym tylko chcesz. Sprawdź, gdzie i kiedy będzie można nas spotkać.
20.05.2022

Wakacyjne plany w Polsce? Uwaga na te trasy!

Przed nami czerwiec, który oficjalnie otworzy sezon wakacyjny. Pierwsze wyjazdy na urlop się rozpoczną, a wraz z nimi niestety zwiększy się liczba wypadków na polskich drogach, w tym również liczba ofiar śmiertelnych. Jeśli planujecie wakacje w Polsce, to zwróćcie uwagę na kilka tras, na których najczęściej dochodziło do wypadków w ubiegłym roku.
11.04.2022

Polacy bojkotują sieci handlowe? Sprawdzamy jak wygląda natężenie ruchu w sklepach, które nie wycofały się z Rosji?

Wojna w Ukrainie wciąż trwa. Coraz więcej sieci handlowych zdecydowało się na wycofanie lub zawieszenie swojej działalności w atakującej Ukrainę Rosji. Nie wszyscy jednak zdobyli się na ten krok, dlatego teraz spotykają się z krytyką społeczną, a nawet bojkotem sieci handlowych. Twórcy Yanosika sprawdzili, czy natężenie ruchu faktycznie uległo zmianie w trzech największych z bojkotowanych sklepów: Leroy Merlin, Auchan i Decathlon.
01.04.2022

Kierowcy wciąż jeżdżą wolniej, po wprowadzeniu nowego taryfikatora mandatów?

Nowe stawki mandatów obowiązują polskich kierowców już od trzech miesięcy. Wysokie kary za wykroczenia drogowe miały wpłynąć na zachowanie Polaków za kierownicą i zmniejszyć liczbę wypadków. Czy faktycznie tak się stało? Kierowcy wciąż jeżdżą przepisowo, w obawie przed wysokimi mandatami? Sprawdzamy!
13.12.2021

Jedź jeszcze wygodniej z Yanosik Alert! Poznajcie wielką moc małego urządzenia!

Komfortowa jazda jest ważna dla każdego kierowcy. Grunt, by czuł się bezpiecznie na trasie, a temu sprzyja bieżące informowanie go o tym, co się na niej dzieje. I w tym nasza głowa, aby tak było. Yanosik Alert to nowe, niezwykle komfortowe, urządzenie, które pozwoli Ci na bieżące monitorowanie stanu trasy, zgłaszanie zdarzeń, a przede wszystkim – bezpieczną jazdę do celu. Co potrafi to maleństwo? Sprawdźcie!
01.12.2021

NOWOŚĆ – System e-TOLL dostępny w urządzeniach Yanosik XS, S-clusive, GTR i GT

System e-TOLL już działa dla kierowców zarówno pojazdów ciężarowych, jak i osobowych. Oznacza to, że teraz przez płatne odcinki autostrad A2 Konin – Stryków oraz A4 Wrocław – Sośnica (Gliwice) przejedziecie bez konieczności regulowania opłaty na bramkach, na podstawie papierowego biletu. Od dzisiaj możecie korzystać z funkcji e-TOLL w urządzeniach Yanosik. Usługę aktywujecie w dedykowanej urządzeniom aplikacji Y24 (od wersji 1.3.9 Android). Jak to działa?
17.11.2021

W 2022 roku nie unikniemy problemów z brakiem części do samochodów. Firmy wciąż nie mają co sprzedawać. W międzyczasie kierowcy szukają sposobu na uniknięcie wysokiego mandatu.

Pandemia wciąż zbiera swoje żniwo na rynku motoryzacyjnym. Brak półprzewodników wykorzystywanych w produkcji samochodów powoduje, że na nowe modele trzeba długo czekać, nawet w przyszłym roku. I to nie wszystkie złe wiadomości. Nowy rok przyniesie także wyższe mandaty dla kierowców. Zmotoryzowani już szukają sposobów, aby nie ponieść kary. Coraz więcej osób kupuje nasze komunikatory drogowe, by czuć się bezpieczniej.
  • page
  • 1 / 1
  • You're on page 1
  • page