15.10.2021

Dołączyliśmy do Patronite!

Strona głównaBlog YanosikDołączyliśmy do Patronite!

Yanosik to projekt, który od samego początku opiera się na współdziałaniu społeczności – wspieramy siebie wzajemnie w trosce o bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego. I od 2009 roku nie wyobrażamy sobie, byśmy mieli przestać! Teraz możesz zostać naszym patronem i wesprzeć nas jeszcze mocniej w rozwijaniu Yanosika. Dowiedz się więcej!

 

Jesteśmy w Patronite

Patronite to serwis, którego celem jest połączenie Autorów z osobami, które chcą wesprzeć ich działalność nie tylko dobrym słowem, ale również finansowo. Zostając patronem danego Autora możesz wpłacać datek na jego konto, co pozwoli zrealizować plany w przyszłości.

Patronem zostaje każdy chętny, który chce wspierać rozwój talentu lub projektu. To szlachetna misja!

I my dołączyliśmy do grona Autorów w Patronite. Nasza aplikacja jest dostępna dla wszystkich zmotoryzowanych Polaków. Naszym celem jest nawigowanie kierowców bezpiecznie do celu oraz wspieranie ich motoryzacyjnych potrzeb.

Yanosik to nie tylko możliwość wyznaczenia trasy do celu, ale również wiele innych funkcji, które będą odpowiedzią na wszystkie Twoje motoryzacyjne potrzeby! Znajdziesz wśród nich ewidencję wydatków, które pozwolą Ci kontrolować koszty związane z utrzymaniem samochodu, a nawet wideorejestrator, który włączysz przez swój smartfon.

To nie wszystko! Jesteśmy po to by Ci pomóc w każdej sytuacji!

To prawda. Yanosik pomoże Ci znaleźć stację benzynową w Twojej okolicy, na której sprawdzisz aktualne ceny paliwa, zanim tam dojedziesz. Nie będziesz jechał z nami głodny w trasie, bo wskażemy Ci restauracje po Twojej stronie drogi!

Pomożemy Ci znaleźć nowy samochód, podpowiemy, gdzie znajduje się najlepszy warsztat samochodowy w Twojej okolicy, a do tego poinformujemy Cię o tym, gdzie jest na trasie fotoradar lub policja.

Co Ty możesz zrobić dla nas?

Kierowco, jeśli chcesz nas wesprzeć w rozwijaniu naszej aplikacji i tworzeniu nowych rozwiązań oraz urządzeń, zostań naszym patronem! Wystarczy, że wejdziesz tutaj i wybierzesz jedną z dostępnych form pomocy.

Wspierając naszą aplikację wspierasz również polski rynek przedsiębiorców. Yanosik to lokalny projekt, z którego korzysta już kilkadziesiąt tysięcy kierowców.

Dołącz do naszego zespołu, nie musisz być programistą! Wystarczy, że zostaniesz naszym Patronem i będziesz razem z nami tworzyć bezpieczną przestrzeń dla wszystkich zmotoryzowanych. 

AplikacjaPolicjaPoradnik kierowcyRaportyTechnologiaUrządzeniaWywiadyYanosik Traffic