07.07.2021

Korki na bramce? To nie twój problem!

Jazda autostradą to czysta przyjemność dla wszystkich, którzy cenią sobie płynny ruch i możliwość rozwinięcia prędkości. Gorzej, gdy jadąc autostradą przypomnimy sobie na bramce, że nie mamy gotówki, karty i NFC w telefonie. Z pomocą przychodzi wtedy Yanosik Pay od AutoPay.

Nie masz głowy do szukania w aucie portfela z kartą lub gotówką, by opłacić na bramce jazdę na autostradzie? To już nie musisz się o to martwić. Z pomocą przyjdzie Ci aplikacja Yanosika – Yanosik Pay. Dzięki niej możesz bez problemu płacić za jazdę na A1, A4 i nie tylko!

 

Wygoda dla kierowcy to priorytet

Coraz więcej producentów wprowadza mnóstwo udogodnień w samochodach, aby kierowcom jeździło się jeszcze lepiej. Wśród nich możemy wymienić Android Auto, który pozwala na lepszą nawigację, bez konieczności montowania telefonu na stojaku, cyfrowe lusterka, a także wiele aplikacji wspierających kierowcę w trasie.

  • Coraz więcej kierowców decyduje się na innowacyjne rozwiązania, które pozwalają na posiadanie wszystkiego w jednym miejscu. Yanosik to właśnie aplikacja stworzona z myślą o zmotoryzowanych, którym dedykujemy wszystkie nasze rozwiązania. Poza korzystaniem z nawigacji i informowania mają szereg innych opcji do użytku i jeśli chcą płacić za przejazd na autostradzie bezkontaktowo, mogą to zrobić właśnie przez Yanosik Pay informuje Julia Langa, Yanosik

Nie płacisz na bramkach

Chcąc uniknąć zamieszania wynikającego z poszukiwania portfela w samochodzie (zwłaszcza, gdy jedziesz sam i nikt nie może Ci go podać ze schowka), możesz uruchomić funkcję Yanosik Pay w aplikacji. System umożliwi Ci automatyczną płatność za przejazdy autostradami A1 i A4. A dodatkowo zapłacisz w ten sposób postój na wybranych parkingach, a także korzystanie z myjni. To bardzo bezpieczna opcja, ponieważ wszystko odbywa się całkowicie bezkontaktowo – nie musisz otwierać szyby w aucie, ani podawać telefonu.

Jak działa Yanosik Pay?

Narzędzie jest bardzo intuicyjne. W zasadzie wystarczy, że w aplikacji Yanosik wybierzesz z menu opcję Yanosik Pay i założysz konto w zewnętrznym serwisie AutoPay. Wybierz płatność, uzupełnij dane pojazdu i korzystaj do woli!

Na autostradach musisz wybrać specjalne bramki z oznaczeniem. Wówczas podjedź do szlabanu, a płatność dokona się w tle.

Korzystanie z aplikacji jest darmowe, płacisz wyłącznie z usług, z których korzystasz.

Dlaczego warto go mieć?

To innowacyjny system, który już teraz zadba o różne transakcje płatnicze kierowcy. Nie tylko jest bezpieczny, ale również ułatwia zarządzanie finansami. Co najważniejsze, dzięki używaniu Yanosik Pay zyskasz więcej cennego czasu.

System cały czas jest rozwijany, obecnie możesz już korzystać z niego przy płatnościach za przejazdy na A1 i A4, myjnię oraz parking. Na plus działa tu również możliwość podpięcia się do Yanosika, z którego korzystają już 2 miliony kierowców.

Aplikacja, która ma nawigację, informowanie, możliwość płatności za przejazdy i wiele więcej? My jesteśmy na tak!

AplikacjaPolicjaPoradnik kierowcyRaportyTechnologiaUrządzeniaWywiady
12.11.2021

Długi weekend za nami, kolejny już za chwilkę. Jak wyglądał ruch na drogach we Wszystkich Świętych? Sprawdźcie nasz raport!

Wszystkich Świętych to okres, w którym znacznie wzrasta natężenie ruchu na polskich drogach. Zwłaszcza w okolicach cmentarzy, ale i nie tylko – duża liczba kierowców porusza się po autostradach i drogach krajowych. Wraz z nią rośnie liczba wypadków, przed którymi rokrocznie przestrzega policja. Co wydarzyło się na polskich drogach w tym roku w trakcie Wszystkich Świętych? Sprawdźcie w naszym podsumowaniu.
03.11.2021

Ciekawa funkcja w Yanosiku dla właścicieli elektryków!

Coraz więcej samochodów elektrycznych porusza się po polskich drogach, a także coraz więcej polskich kierowców decyduje się na zamianę klasycznej spalinówki na to ekologicznie rozwiązanie. Wiedząc, że auta elektryczne to rozwiązanie przyszłościowe, w którego kierunku zmierza cały sektor motoryzacji, coraz więcej osób rozważa ich kupno. A my w Yanosiku wprowadziliśmy rozwiązanie, które spodoba się każdemu właścicielowi elektryka.
17.11.2021

W 2022 roku nie unikniemy problemów z brakiem części do samochodów. Firmy wciąż nie mają co sprzedawać. W międzyczasie kierowcy szukają sposobu na uniknięcie wysokiego mandatu.

Pandemia wciąż zbiera swoje żniwo na rynku motoryzacyjnym. Brak półprzewodników wykorzystywanych w produkcji samochodów powoduje, że na nowe modele trzeba długo czekać, nawet w przyszłym roku. I to nie wszystkie złe wiadomości. Nowy rok przyniesie także wyższe mandaty dla kierowców. Zmotoryzowani już szukają sposobów, aby nie ponieść kary. Coraz więcej osób kupuje nasze komunikatory drogowe, by czuć się bezpieczniej.