17.04.2020

Nieoznakowani bardziej widoczni - Yanosik powie na jakiej ulicy zostali zgłoszeni

Strona głównaBlog YanosikNieoznakowani bardziej widoczni - Yanosik powie na jakiej ulicy zostali zgłoszeni

Twórcy znanego w Polsce systemu dla kierowców Yanosik pokusili się o rozszerzenie bardzo przydatnej funkcji w aplikacji. Od teraz użytkownicy zostaną poinformowani o miejscu, w którym zostało dodane zgłoszenie o patrolach nieoznakowanych. Informacje te ukazane są zarówno w formie wizualnej, jak i dźwiękowej. To unikalna oferta na polskim rynku, której próżno szukać w innych aplikacjach dla zmotoryzowanych. 

Funkcja informowania o patrolach nieoznakowanych znajduje się w systemie Yanosik od wielu lat. W ostatnim czasie opcja ta ewoluowała. Od teraz kierujący pojazdem z włączoną aplikacją otrzymają komunikat nie tylko o marce nieoznakowanego radiowozu, ale także o miejscu, w którym został on zgłoszony. 

- Zadbaliśmy o odpowiednią wizualizację, która nie rozprasza kierowcy. Wystarczy rzucić okiem na belkę w aplikacji, gdzie wyświetlane jest zgłoszenie. W przypadku notyfikacji o nieoznakowanych, pojawiają się tam także takie informacje jak: model auta, miejsce zgłoszenia czy konkretna odległość do tej lokalizacji. Strzałka wskaże także kierunek do danego punktu - komentuje Paweł Bahyrycz, Yanosik. - Oprócz kreacji graficznej kierowca otrzyma komunikat w formie dźwiękowej. Lektor poinformuje o położeniu dodania notyfikacji o nieoznakowanych z dokładnością do ulicy czy numeru drogi - dodaje

Rozszerzenie funkcji o patrolach nieoznakowanych zostało dodane podczas ostatniej aktualizacji aplikacji i dostępne jest dla użytkowników systemu Android oraz iOS. 

AplikacjaPolicjaPoradnik kierowcyRaportyTechnologiaUrządzeniaWywiadyYanosik Traffic