10.04.2024

Poznań Motor Show 2024 już za nami

Strona głównaBlog YanosikPoznań Motor Show 2024 już za nami

Ta edycja Poznań Motor Show zapisze się na długo w naszej pamięci! W tym roku, na największej imprezie motoryzacyjnej, świętowaliśmy wspólnie z Wami, nasze 15. urodziny. Było mnóstwo atrakcji – począwszy od policjantek i Pana Fotoradara, przez jubileuszowy tort, skończywszy na limitowanej edycji nowego urządzenia Yanosik RS i rekordzie aktywnych użytkowników aplikacji. Sprawdźcie naszą relację!

Yanosik od 15. lat z polskimi kierowcami

Jesteśmy z Wami już od 15 lat! 1 kwietnia 2009 roku na rynku zadebiutowało pierwsze urządzenie Yanosik R, a rok później bezpłatna aplikacja, która wspiera Was na trasie po dziś dzień.

Nasze 15. urodziny postanowiliśmy świętować wyjątkowo - na targach Poznań Motor Show! Tegoroczną, największą imprezę motoryzacyjną w Polsce, odwiedziło prawie 95 tysięcy pasjonatów, którzy z chęcią dołączyli do nas, aby celebrować jubileusz.

Tłumnie odwiedzaliście stanowisko Yanosik, Autoplac.pl i Radio Yanosik

Wraz z Autoplac.pl oraz Radio Yanosik narobiliśmy niemałego szumu na Poznań Motor Show!

Na naszym stoisku stało zaparkowane auto… oklejone Waszymi nickami! Każdy najbardziej aktywny użytkownik aplikacji Yanosik, który w ostatnim roku przejechał najwięcej kilometrów, mógł odnaleźć swój nick pośród 15 tysięcy innych na samochodzie oraz 90 tysięcy na banerach w strefie Yanosik i Autoplac.pl!

To nie było łatwe zadanie, ale na szczęście mogliście liczyć na pomoc naszego zespołu i wspaniałych policjantek Yanosik, którzy odnajdywali nicki również nieobecnych użytkowników i wysyłali im zdjęcia na naszym profilu na Facebooku.

Przez cały okres trwania Poznań Motor Show, policjantki Yanosik patrolowały obszar Międzynarodowych Targów Poznańskich i rozdały baaardzo dużo mandatów! Na szczęście bez punktów karnych. Wielu z Was zrobiło sobie z nimi pamiątkowe zdjęcie, a wybrani szczęśliwcy złapali również Pana Fotoradara.

Tegoroczne atrakcje na Poznań Motor Show

W naszej strefie swoje mobilne studio utworzył również zespół Radia Yanosik. W specjalnie przygotowanym kamperze nadawał na żywo audycje, przeprowadzał wywiady z różnymi osobami i zrobił show na scenie głównej MTP w niedzielę. Team Radio Yanosik zaprosił uczestników Poznań Motor Show do zabawy, polegającej na rozpoznawaniu dźwięków, związanych ze stacją oraz nagrał wspólnie z nimi specjalne jingle, które można usłyszeć w tym tygodniu na antenie!

W sobotę zaprosiliśmy Was również do wspólnego świętowania naszych 15. urodzin w sobotę, po oficjalnym wystąpieniu Adama Tychmanowicza i Jakuba Wesołowskiego, reprezentujących Zarząd Neptis S.A. (właściciela Yanosik) na głównej scenie MTP, rozdawaliśmy jubileuszowy tort wszystkim użytkownikom naszej aplikacji, którzy pokazali nam swoje konto w telefonie.

Podczas wystąpienia trudno było powstrzymać się od popadnięcia w nostalgiczny klimat – cała piętnastoletnia historia Yanosik została pięknie opowiedziana w kilkanaście minut! Ileż się wydarzyło przez te 15 lat! A i ile jeszcze przed nami…

W piątek na głównej scenie MTP wystąpił także nasz ekspert Jan Semmler, który opowiedział o współpracy Yanosik z miastami oraz z policją. Nasze wspólne działania przyczyniają się do większego bezpieczeństwa na drogach i poprawiają Wam komfort podróży.

Limitowana edycja Yanosik RS

To nie wszystkie urodzinowe niespodzianki, które dla Was przygotowaliśmy. Podczas Poznań Motor Show mogliście obejrzeć na żywo wszystkie nasze urządzenia, pokazać nam swoje, zadać pytania ekspertom, a nawet zobaczyć pierwszy komunikator Yanosik R!

Prawdziwą furorę zrobiło jednak nasze ostatnie urządzenie – Yanosik RS, które z okazji jubileuszu, postanowiliśmy zaoferować Wam w wersji limitowanej, z dożywotnim abonamentem.

Yanosik RS to nasze ostatnie urządzenie, które zostało docenione przez kierowców, m.in. za możliwość obsługiwania w trybie pionowym i poziomym, motocyklistów za opcję sparowania z interkomem w kasku i wszystkich zmotoryzowanych za asystenta autostradowego i szereg wielu innych, przydatnych funkcji.

Użytkownicy aplikacji zrobili prezent na 15. urodziny Yanosik

W naszej pamięci zapisało się wiele wspomnień z tegorocznej edycji Poznań Motor Show, ale jednym z najważniejszych, jest to, że Wy zrobiliście nam prezent z okazji 15. urodzin!

5 kwietnia padł rekord użytkowników online – było Was 249 621 na trasie wraz z Yanosik!

Ogromnie Wam dziękujemy – i za rekord i Wasze wsparcie i obecność na tegorocznym Poznań Motor Show! Mamy nadzieję, że spotkamy się również za rok 24-27 kwietnia.

AplikacjaPolicjaPoradnik kierowcyRaportyTechnologiaUrządzeniaWywiadyYanosik Traffic