29.04.2022

Rozszerzamy funkcję asystenta pasa ruchu!

Strona głównaBlog YanosikRozszerzamy funkcję asystenta pasa ruchu!

Wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom wprowadziliśmy do aplikacji Yanosik funkcję asystenta pasa ruchu. Możecie z niej korzystać już od jakiegoś czasu, jednak od teraz będzie ona również obejmowała autostrady i drogi szybkiego ruchu.

 

Asystent pasa ruchu🚙

To jedna z nowszych funkcji w naszej aplikacji, która pozwala na wybór prawidłowego pasa przed skrzyżowaniem. To bardzo pomocne rozwiązanie, zwłaszcza na trasach w nieznanych miejscach, w których skrzyżowania mogą stanowić zagadkę nawet dla najbardziej doświadczonych kierowców.

Asystent pasa ruchu podpowie kierowcy, jaki pas ma zająć do dalszej jazdy przez skrzyżowanie. Dzięki temu wyeliminowane zostanie ryzyko najechania na linię oddzielającą pasy ruchu, co podlega mandatom.

Gdzie działa asystent ruchu?

Opcja działała na wybranej części dróg w naszym kraju, ale od teraz będzie również dotyczyła dróg szybkiego ruchu, a także autostrad.

Jak wszyscy wiemy, tu również można się pomylić i zająć nie ten pas, dzięki asystentowi pasa ruchu na szczęście uda się tego uniknąć.

Rozwiązanie doskonałe na dłuższe trasy🚗

Jeśli wybieracie się w dłuższą podróż w ten weekend majowy, nie zapomnijcie włączyć Yanosika i skorzystać z opcji asystenta pasa ruchu – dzięki temu na pewno się nie zgubicie w obcym mieście, a także unikniecie pomyłki, która może Was kosztować mandat w wysokości 100 zł oraz 1 punkt karny.

Życzymy szerokich tras i wielu kilometrów z Yanosikiem!

AplikacjaPolicjaPoradnik kierowcyRaportyTechnologiaUrządzeniaWywiadyYanosik Traffic