15.03.2024

Świętuj z nami na Poznań Motor Show! 15 lat Yanosik!

Strona głównaBlog YanosikŚwiętuj z nami na Poznań Motor Show! 15 lat Yanosik!

Już za chwilę Poznań opanują miłośnicy motoryzacji - 4 kwietnia startują największe targi moto – Poznań Motor Show! Tegoroczna edycja będzie wyjątkowa, coś o tym wiemy, bo planujemy świętować nasze 15. urodziny! Wpadniecie?

Targi motoryzacyjne 2024

Nasz kalendarz tegorocznych eventów powoli się zapełnia!

Jeśli planujecie spotkać team Yanosik i Autoplac.pl na imprezach motoryzacyjnych, to zapiszcie te daty i dołączcie do nas!

  • 4 - 7.04 - Poznań Motor Show
  • 3 - 6.10 - Caravans Salon Poland
  • 18 - 20.10 – Retro Motor Show

Poznań Motor Show 2024 - największe targi motoryzacyjne w stolicy Wielkopolski

W dniach 4-7 kwietnia miłośnicy samochodów (i nie tylko!) będą mogli spotkać się na największej imprezie motoryzacyjnej w całej Europie Środkowo-Wschodniej!

W stolicy wielkopolski odbędą się targi Poznań Motor Show 2024, które rokrocznie przyciągają tłumy. Impreza jest organizowana od 1992 roku i w każdej edycji oferuje mnóstwo atrakcji, które wzbudzają niemałe emocje wśród pasjonatów motoryzacyjnych.

Czego można się spodziewać w tym roku?

Wydarzenia w ramach Poznań Motor Show 2024

W tym roku prezentacje premier samochodowych planuje SsangYong, który już szykuje model Torres EVX oraz BAIC, który zamierza pochwalić się trzema nowoczesnymi SUV-ami.

Nie zabraknie gwiazd ze świata motoryzacyjnego – na targach Motor Show będzie można zajrzeć do strefy TVN Turbo, w której czekać będą znani prezenterzy i wyjątkowe auta. Łowcy lwów niech szykują się na polowanie – podczas imprezy z pewnością będzie można spotkać wiele znanych internetowych twórców, specjalizujących się w branży moto.

W ramach eventu, odbędzie się także kongres MOVE, na którym eksperci będą dyskutować o przyszłości motoryzacji.

Ale uwaga – to nie największe atrakcje! Podczas Motor Show w Poznaniu będzie mogli spotkać również Team Yanosik! A w tym roku szykujemy kilka niespodzianek, bo… będziemy świętować nasze 15. Urodziny!

Yanosik świętuje 15 lat!

Z niemałą radością zapraszamy Was do świętowania naszych 15. urodzin podczas targów Poznań Motor Show!

Wspólnie z nami celebrować będzie nasz młodszy brat – Autoplac.pl, który jak zwykle planuje zabrać do towarzystwa kilka wyjątkowych aut.

Nie zabraknie także teamu Radia Yanosik, który przekształci pojazd kempingowy w mobilne studio i zaprezentuje Wam, jak wygląda „robienie radia” od kuchni. Wiemy, że na stoisku Radia Yanosik obecny będzie Patryk Bartoszewski, który będzie nadawał „Zjazd do bazy” na żywo, od godziny 14. Spotkacie też autorów programu „Dookoła świata”, którzy zamierzają zbierać materiały do swoich kolejnych audycji. A w weekend do Radia Yanosik wpadną ciekawe osoby związane z branżą motoryzacyjną, oczywiście nie zdradzimy wszystkich nazwisk, bo nie byłoby niespodzianki!

A co my planujemy, w ramach obchodów naszych urodzin? To tajemnica! Obserwujcie nasze profile w mediach społecznościowych i zaglądajcie na bloga, bo już wkrótce ujawnimy więcej szczegółów.

Yanosik i Radio Yanosik spotkacie na poznańskich targach w pawilonie numer 5! A tuż obok nas zagości Autoplac.pl – w pawilonie 5a.

Yanosik - jak to się zaczęło?

Yanosik oferuje Wam wsparcie od 1 kwietnia 2009 roku! Prawie 15 lat temu zaczynaliśmy od urządzenia Yanosik R, które stanowiło alternatywę dla popularnego wówczas CB Radia. Nasz pierwszy Yanosik stworzył świetny grunt dla bezpłatnej aplikacji, która zadebiutowała w 2010 roku i działa do dziś!

Oczywiście nie obyło się bez zmian! Nieustannie śledzimy trendy w sektorze mobile, dodajemy nowe opcje w naszej aplikacji, rozwijamy te sprawdzone, które lubicie i wsłuchujemy się w Wasze potrzeby. Przyświeca nam wciąż ten sam cel – Yanosik jest wsparciem dla kierowców w trasie, ale także już poza nią.

Naszą pracę doceniacie nie tylko Wy. Również Kapituła Konkursowa Mobile Trends Awards 2023 nominowała nas w kategorii Podróże i komunikacja, dostrzegając ogromny potencjał aplikacji Yanosik, m.in. dzięki uruchomieniu Radio Yanosik oraz modułu Yanosik Traffic, który znacznie ułatwia Wam podróżowanie, dostarczając ważnych informacji o utrudnieniach na trasie z wyprzedzeniem lub na bieżąco.

 

AplikacjaPolicjaPoradnik kierowcyRaportyTechnologiaUrządzeniaWywiadyYanosik Traffic