23.04.2024

Uchwyty SP Connect w sklepie Yanosik

Strona głównaBlog YanosikUchwyty SP Connect w sklepie Yanosik

Marka SP Connect cieszy się uznaniem w środowisku wszystkich kierowców. Jej produkty są niezwykle wytrzymałe, solidne, a do tego bardzo intuicyjne w montażu. Od teraz kupicie je również w sklepie Yanosik i wykorzystacie do montażu smartfona z aplikacją oraz naszych urządzeń.

Marka SP Connect - co o niej wiemy?

Niemiecka marka SP Connect jest bardzo dobrze znana w środowisku motocyklowym, rowerowym, snowboardowym, a także wśród kierowców samochodów i biegaczy!

W portfolio producenta można znaleźć szeroką gamę uchwytów oraz akcesoriów, które umożliwiają montaż telefonu oraz różnych urządzeń w swoim pojeździe. Produkty cechują się wysoką jakością wykonania, szybkim i prostym montażem, a także nieograniczonymi możliwościami zastosowania.

Teraz uchwyty marki SP Connect możecie kupić również w sklepie Yanosik i wykorzystać je do montażu telefonu z aplikacją Yanosik lub naszych urządzeń!

Uchwyty do urządzeń Yanosik - dlaczego warto?

Uniwersalne uchwyty SP Connect pozwalają na szybki bezpieczny montaż telefonu lub urządzenia Yanosik do kierownicy motocykla, roweru oraz w samochodzie.

Uchwyty wykonane są z solidnych materiałów, a ich kompaktowa i lekka konstrukcja nie zajmuje wiele miejsca. Mocowanie uchwytów jest niezwykle trwałe, nie ma ryzyka, że po krótkim czasie użytkowania ulegnie zniszczeniu.

Dzięki uniwersalnemu charakterowi można je wykorzystać także do montażu innych urządzeń, takich jak głośnik, tablet lub powerbank.

Uchwyty dla motocyklistów

Przestrzeń dla akcesoriów na motocyklu jest dość ograniczona i uchwyt na telefon lub urządzenie nie powinny zajmować dużo miejsca, ani utrudniać kierującemu wykonywanie manewrów.

Dodatkowo, mocowanie uchwytu powinno być możliwie jak najprostsze, ale jednocześnie solidne i wysokiej jakości, aby nie było ryzyka, że w trakcie szybszej jazdy cała konstrukcja się rozpadnie!

Zwłaszcza, że uchwyt na kierownicy motocykla nie jest ochraniany żadnym dachem, co powoduje, że jest narażony na wiele czynników zewnętrznych, takich jak kurz, deszcz, drobne kamienie z drogi i wiele innych.

Na szczęście uchwyty SP Connect, są nie tylko bardzo wytrzymałe, ale również wykonane z solidnych materiałów, co minimalizuje ryzyko zniszczenia podczas jazdy. Nowe mocowanie Twist to Lock jest nawet o 25% mocniejsze!

Na co zwrócić uwagę kupując uchwyt?

Wybierając uchwyt do telefonu lub urządzeń należy zwrócić uwagę na materiał wykonania. Słabej jakości plastik długo nie wytrzyma, a dodatkowo może trzeszczeć w trakcie używania. 

Ważne są również wymiary uchwytu – im mniej miejsca zajmuje, tym lepiej. Zwłaszcza dla kierujących jednośladami oraz mniejszymi, miejskimi autami.

Dobrą cechą uchwytu, jest także możliwość regulowania pozycji urządzenia w różnych kierunkach, co wspiera bezpieczną jazdę i minimalizuje konieczność zmiany pozycji podczas kierowania autem czy motocyklem. Uchwyt z urządzeniem można ustawić w położeniu odpowiadającym preferencjom kierowcy.

Kierujący różnymi pojazdami, którzy lubią się przesiadać np.: w sezonie wiosenno-letnim na motocykl, a w sezonie jesienno-zimowym do samochodu, docenią również uniwersalność uchwytów SP Connect, które będą mogli użyć zarówno w jednym, jak i w drugim pojeździe.

Uchwyt do telefonu? Miej aplikację Yanosik zawsze przy sobie

Dzięki uchwytom SP Connect możesz mieć telefon z aplikacją Yanosik zawsze przy sobie! Zamontuj swojego smartfona na kierownicy motocykla lub na desce rozdzielczej w samochodzie i ciesz się bezpieczną jazdą ze swoją ulubioną aplikacją, która zawsze ostrzeże Cię o aktualnej sytuacji na trasie!

Chcesz zamontować urządzenie Yanosik w swoim pojeździe? Nic trudnego! Uchwyty SP Connect nadają się również do przymocowania ulubionego komunikatora drogowego Yanosik na motocyklu oraz w samochodzie. 

AplikacjaPolicjaPoradnik kierowcyRaportyTechnologiaUrządzeniaWywiadyYanosik Traffic