08.03.2021

Y24 dedykowana aplikacja dla urządzeń Yanosik od teraz z nowymi funkcjami!

Aplikacja Y24 została stworzona z myślą o posiadaczach urządzeń Yanosik. Jeśli korzystasz z Yanosik GT, GTR, GTS lub XS, to przeznaczona jest ona właśnie dla Ciebie. Dzięki niej zyskasz dostęp do dodatkowych opcji. Jakie możliwości daje Y24? Co nowego pojawiło się w aplikacji?

 

Auto pod kontrolą

Bardzo przydatną funkcją Y24 jest podgląd lokalizacji Twojego auta na mapie. Ostatnia aktualizacja przyniosła nowe opcje m.in. w zakresie zwiększenia kontroli nad pojazdem. Wprowadzone zostały dwa specjalne tryby w aplikacji. Dzięki “Noc-stop” otrzymasz na swój telefon powiadomienie w sytuacji, gdy urządzenie zostanie podłączone do zasilania w godzinach nocnych. Natomiast tryb “Antykradzież” powiadomi Cię o tym, że urządzenie jest w ruchu. Nowe opcje pozwalają na zwiększenie ochrony Twojego samochodu. Dodatkowo możesz także skorzystać z funkcji informowania o przekroczeniu ustalonej prędkości. Wówczas otrzymasz powiadomienie z aplikacji Y24, gdy urządzenie wykryje przekroczenie ustawionego przez Ciebie limitu. Opcja ta jest szczególnie przydatna, gdy z samochodu korzysta więcej osób. To jednak nie koniec nowości!

Kręć kilometry

W aktualizacji Y24 pojawiła się również szczypta grywalizacji - możliwość naliczania kilometrów. Aplikacja prezentuje statystyki pokonanego dystansu w ujęciu dziennym, miesięcznym, rocznym, a także ogólną liczbę kilometrów pokonanych z urządzeniem. Co więcej, w zależności od przejechanej liczby kilometrów przyznawane są poszczególne rangi. Nowa wersja Y24 pozwala również na edycję danych właściciela urządzenia.

Rozszerz możliwości urządzenia

Jeśli “przesiadłeś się” z aplikacji Yanosik na urządzenie, Y24 umożliwi Tobie zachowanie swojego nicka oraz wypracowanych w aplikacji gwiazdek. Otrzymasz także dostęp do historii Twoich zgłoszeń i podziękowań. Z poziomu aplikacji możesz także szybko i wygodnie przedłużyć abonament dla swojego urządzenia. A jeśli korzystasz z Yanosik XS możesz z poziomu Y24 sterować także jasnością podświetlenia klawiatury oraz ustawieniami zgłoszeń. Dzięki temu sam wybierzesz, o jakich zdarzeniach ma Ciebie informować urządzenie. 

Jak zacząć korzystać z Y24? To bardzo proste! Wystarczy pobrać aplikację ze Sklepu Play lub App Store, a następnie założyć konto lub zalogować się do niej danymi z aplikacji Yanosik. Zarówno pobranie, jak i korzystanie z aplikacji jest całkowicie bezpłatne.

23.07.2021

Wakacyjne działania policji na DK 11. Yanosik sprawdza, co się dzieje na trasie

W trakcie wakacji dochodzi do największej liczby wypadków samochodowych ze skutkiem tragicznym. W większości kolizje mają miejsce na drogach krajowych, które prowadzą do popularnych urlopowych destynacji. Jedną z krajówek, na której wciąż najwięcej się dzieje, jest DK 11. W tym roku, policja wzięła ten odcinek na warsztat, a Yanosik sprawdził, co się na niej dzieje.
21.07.2021

Tymi rzeczami w trasie możesz sobie zepsuć wakacje. Sprawdź, jak ich uniknąć

Długo oczekiwane dni do urlopu wreszcie nadeszły, jedziesz na wakacje, a w trasie… może się przydarzyć kilka rzeczy, które skutecznie zepsują Ci humor i cały wyjazd. Jesteś ciekaw, co mamy na myśli? Sprawdź, co takiego może zepsuć Twój wakacyjny wypad i jak możesz się przed tym uchronić.
19.07.2021

Prognozy zmian w prawie drogowym: mandaty nawet do 5 tysięcy

Coraz głośniej o planowanych zmianach Rządu w prawie drogowym. Co ma się zmienić? Przede wszystkim wysokość kar pieniężnych za niebezpieczną jazdę i zależność składki OC od liczby punktów karnych. W planach jest również zaostrzenie kar dla nietrzeźwych kierowców oraz kasowanie punktów karnych dopiero po upływie dwóch lat. Sprawdzamy, jakie zmiany w prawie drogowym szykuje nowa ustawa Rządu.