08.03.2021

Y24 dedykowana aplikacja dla urządzeń Yanosik od teraz z nowymi funkcjami!

Aplikacja Y24 została stworzona z myślą o posiadaczach urządzeń Yanosik. Jeśli korzystasz z Yanosik GT, GTR, GTS lub XS, to przeznaczona jest ona właśnie dla Ciebie. Dzięki niej zyskasz dostęp do dodatkowych opcji. Jakie możliwości daje Y24? Co nowego pojawiło się w aplikacji?

 

Auto pod kontrolą

Bardzo przydatną funkcją Y24 jest podgląd lokalizacji Twojego auta na mapie. Ostatnia aktualizacja przyniosła nowe opcje m.in. w zakresie zwiększenia kontroli nad pojazdem. Wprowadzone zostały dwa specjalne tryby w aplikacji. Dzięki “Noc-stop” otrzymasz na swój telefon powiadomienie w sytuacji, gdy urządzenie zostanie podłączone do zasilania w godzinach nocnych. Natomiast tryb “Antykradzież” powiadomi Cię o tym, że urządzenie jest w ruchu. Nowe opcje pozwalają na zwiększenie ochrony Twojego samochodu. Dodatkowo możesz także skorzystać z funkcji informowania o przekroczeniu ustalonej prędkości. Wówczas otrzymasz powiadomienie z aplikacji Y24, gdy urządzenie wykryje przekroczenie ustawionego przez Ciebie limitu. Opcja ta jest szczególnie przydatna, gdy z samochodu korzysta więcej osób. To jednak nie koniec nowości!

Kręć kilometry

W aktualizacji Y24 pojawiła się również szczypta grywalizacji - możliwość naliczania kilometrów. Aplikacja prezentuje statystyki pokonanego dystansu w ujęciu dziennym, miesięcznym, rocznym, a także ogólną liczbę kilometrów pokonanych z urządzeniem. Co więcej, w zależności od przejechanej liczby kilometrów przyznawane są poszczególne rangi. Nowa wersja Y24 pozwala również na edycję danych właściciela urządzenia.

Rozszerz możliwości urządzenia

Jeśli “przesiadłeś się” z aplikacji Yanosik na urządzenie, Y24 umożliwi Tobie zachowanie swojego nicka oraz wypracowanych w aplikacji gwiazdek. Otrzymasz także dostęp do historii Twoich zgłoszeń i podziękowań. Z poziomu aplikacji możesz także szybko i wygodnie przedłużyć abonament dla swojego urządzenia. A jeśli korzystasz z Yanosik XS możesz z poziomu Y24 sterować także jasnością podświetlenia klawiatury oraz ustawieniami zgłoszeń. Dzięki temu sam wybierzesz, o jakich zdarzeniach ma Ciebie informować urządzenie. 

Jak zacząć korzystać z Y24? To bardzo proste! Wystarczy pobrać aplikację ze Sklepu Play lub App Store, a następnie założyć konto lub zalogować się do niej danymi z aplikacji Yanosik. Zarówno pobranie, jak i korzystanie z aplikacji jest całkowicie bezpłatne.

17.06.2021

Weekend nad morzem? Uważaj! GITD postawiło już nowy fotoradar!

Wyjeżdżasz nad morze? Uważaj, by nie wrócić z niechcianą pocztówką z wakacji! Zdjęcie z fotoradaru nie należy do pamiątek, które chcesz przywieźć do domu, po urlopie. Zwłaszcza, że uśmiechu na nim nie znajdziemy. Nie psuj sobie wakacji i sprawdź, gdzie pojawił się nowy fotoradar!
11.06.2021

Ujawniamy ukryte funkcje Yanosika! Sprawdź, czy je znasz. Android Auto na testach?

Wielu kierowców nie wyobraża sobie poruszania się po polskich drogach bez odpowiedniego wsparcia nawigującego i informującego o aktualnym stanie trasy. Jedną z aplikacji, która wspomaga kierowców w drodze jest Yanosik. Aplikacja, poza nawigacją i informowaniem o rozmieszczeniu punktów kontroli prędkości, posiada wiele innych ukrytych funkcji. Jakich? Sprawdź!
01.06.2021

Yanosik i Policja ponownie łączą siły - rusza akcja na skalę całego kraju

Wraz z początkiem czerwca w życie weszły nowe przepisy drogowe. Wzbudzają one dużo kontrowersji, choć nie do każdego doszła jeszcze informacja o zmianach. Czy Polacy są na nie gotowi? Brak świadomości może sporo kosztować, jednak to co liczy się najbardziej, to bezpieczeństwo!