08.03.2021

Y24 dedykowana aplikacja dla urządzeń Yanosik od teraz z nowymi funkcjami!

Strona głównaBlog YanosikY24 dedykowana aplikacja dla urządzeń Yanosik od teraz z nowymi funkcjami!

Aplikacja Y24 została stworzona z myślą o posiadaczach urządzeń Yanosik. Jeśli korzystasz z Yanosik GT, GTR, GTS lub XS, to przeznaczona jest ona właśnie dla Ciebie. Dzięki niej zyskasz dostęp do dodatkowych opcji. Jakie możliwości daje Y24? Co nowego pojawiło się w aplikacji?

 

Auto pod kontrolą

Bardzo przydatną funkcją Y24 jest podgląd lokalizacji Twojego auta na mapie. Ostatnia aktualizacja przyniosła nowe opcje m.in. w zakresie zwiększenia kontroli nad pojazdem. Wprowadzone zostały dwa specjalne tryby w aplikacji. Dzięki “Noc-stop” otrzymasz na swój telefon powiadomienie w sytuacji, gdy urządzenie zostanie podłączone do zasilania w godzinach nocnych. Natomiast tryb “Antykradzież” powiadomi Cię o tym, że urządzenie jest w ruchu. Nowe opcje pozwalają na zwiększenie ochrony Twojego samochodu. Dodatkowo możesz także skorzystać z funkcji informowania o przekroczeniu ustalonej prędkości. Wówczas otrzymasz powiadomienie z aplikacji Y24, gdy urządzenie wykryje przekroczenie ustawionego przez Ciebie limitu. Opcja ta jest szczególnie przydatna, gdy z samochodu korzysta więcej osób. To jednak nie koniec nowości!

Kręć kilometry

W aktualizacji Y24 pojawiła się również szczypta grywalizacji - możliwość naliczania kilometrów. Aplikacja prezentuje statystyki pokonanego dystansu w ujęciu dziennym, miesięcznym, rocznym, a także ogólną liczbę kilometrów pokonanych z urządzeniem. Co więcej, w zależności od przejechanej liczby kilometrów przyznawane są poszczególne rangi. Nowa wersja Y24 pozwala również na edycję danych właściciela urządzenia.

Rozszerz możliwości urządzenia

Jeśli “przesiadłeś się” z aplikacji Yanosik na urządzenie, Y24 umożliwi Tobie zachowanie swojego nicka oraz wypracowanych w aplikacji gwiazdek. Otrzymasz także dostęp do historii Twoich zgłoszeń i podziękowań. Z poziomu aplikacji możesz także szybko i wygodnie przedłużyć abonament dla swojego urządzenia. A jeśli korzystasz z Yanosik XS możesz z poziomu Y24 sterować także jasnością podświetlenia klawiatury oraz ustawieniami zgłoszeń. Dzięki temu sam wybierzesz, o jakich zdarzeniach ma Ciebie informować urządzenie. 

Jak zacząć korzystać z Y24? To bardzo proste! Wystarczy pobrać aplikację ze Sklepu Play lub App Store, a następnie założyć konto lub zalogować się do niej danymi z aplikacji Yanosik. Zarówno pobranie, jak i korzystanie z aplikacji jest całkowicie bezpłatne.

AplikacjaPolicjaPoradnik kierowcyRaportyTechnologiaUrządzeniaWywiadyYanosik Traffic