14.08.2020

Yanosik Autoplac z nowymi funkcjami

Strona głównaBlog YanosikYanosik Autoplac z nowymi funkcjami

Autoplac.pl zyskał kolejne usprawnienia, które z pewnością ucieszą wszystkich użytkowników. Przebudowano system filtrów, wprowadzono wyszukiwanie przez lokalizację czy rodzaj skrzyni biegów z podziałem na manualną i automatyczną. W nowościach znalazła się także funkcja filtrowania ogłoszeń, które zawierają zweryfikowaną historię pojazdów. Co więcej, takie oferty zostały oznaczone etykietą CEPiK, by były jeszcze bardziej widoczne dla użytkownika. To spore ułatwienie dla osób szukających aut, gdyż w ten sposób mogą potwierdzić wiarygodność danych z ogłoszenia.

Autoplac pomoże zrobić zdjęcia 

Udogodnienia czekają także sprzedawców. Wprowadzona została unikalna na polskim rynku funkcja, która pomaga w... robieniu zdjęć sprzedażowych. Jak to działa? 

Szczególnie teraz kiedy sprzedaż w dużej mierze przeniosła się do internetu bardzo ważne jest przedstawienie wizualne wystawianego auta. Kupujący musi widzieć je w całej okazałości jeszcze przed umówieniem się na oglądanie. Dlatego wprowadzono funkcję, która ułatwi zadanie sprzedającemu. Kierowca po przejściu do sekcji dodawania zdjęć do ogłoszenia otrzymuje przewodnik w formie nakładki, która podpowiada w jakim obszarze powinien znaleźć się fotografowany samochód oraz od jakiej strony zrobić dobre zdjęcie.

Funkcja dodawania zdjęć pojawia się w momencie uzupełnienia wszystkich danych technicznych ogłoszenia. Kierowca otrzymuje takie wskazówki jak: rzut prawego przodu, rzut lewego przodu, prawy tył czy lewy tył. W ten sposób sprzedawca buduje poprawną oprawę wizualną, która zaowocuje większym zainteresowaniem wśród osób chcących kupić nowe auto. 

Dodawaj ogłoszenia tak, jak Ci wygodnie

Od teraz ogłoszenia o sprzedaży pojazdów można dodawać nie tylko w aplikacji, ale również za pomocą strony internetowej. Dzięki temu każdy może wybrać rozwiązanie, które jest dla niego najwygodniejsze.

Wystarczy zarejestrować się na stronie Autoplac.pl, aby zyskać możliwość tworzenia ogłoszeń i zarządzania nimi z poziomu przeglądarki internetowej. Przy wprowadzaniu opisu danego pojazdu pamiętaj o uzupełnieniu takich danych jak VIN, data pierwszej rejestracji oraz numer rejestracyjny. Do Twojego ogłoszenia zostanie wówczas dodany Raport z bazy CEPiK, który zwiększy Twoją wiarygodność i pomoże w sprzedaży auta.

Kliknij, aby się zarejestrować: https://autoplac.pl/auth/register

Nowa opcja także dla firm

Nowe rozwiązanie jest przeznaczone nie tylko dla indywidualnych sprzedawców, ale także dealerów samochodowych i komisów. Umożliwia ono dodatkowo utworzenie firmowej wizytówki i zgromadzenie wszystkich ogłoszeń w jednym miejscu. Ułatwia to przeglądanie ofert potencjalnym kupującym oraz pomaga w podniesieniu skuteczności sprzedaży.

Kliknij i zobacz przykładową wizytówkę: https://foxautoimport.autoplac.pl/

AplikacjaPolicjaPoradnik kierowcyRaportyTechnologiaUrządzeniaWywiadyYanosik Traffic