12.06.2023

Yanosik zadba o Wasze bezpieczeństwo w trakcie JBL Triathlon Poznań

Strona głównaBlog YanosikYanosik zadba o Wasze bezpieczeństwo w trakcie JBL Triathlon Poznań

JBL Triathlon Poznań odbędzie się już 17-18 czerwca! W czasie poznańskiego triathlonu nad Waszym bezpieczeństwem będzie czuwał Yanosik i poprowadzi Was do celu.

JBL Poznań Triathlon odbywa się po raz dziesiąty

W czasie poznańskiego triathlonu uczestnicy będą musieli pokonać trasę pływacką na torze regatowym Malta, szybką trasę kolarską na dwupasmowej Drodze Krajowej i piękną trasę biegową wokół jeziora maltańskiego, w samym centrum miasta!

Do wyboru są cztery możliwości: 1/8 (28.25 km) , 1/4 (56.50 km), 1/2 (112.99 km) oraz sztafety (28.25 km, 56.50 km, 112.99 km).

Yanosik ponownie będzie czuwał nad imprezą!

Nie tak dawno informowaliśmy Was o naszym zaangażowaniu w JBL Triathlon Sieraków, a że uwielbiamy sport i emocje związane ze zdrową rywalizacją sportową, to nie może nas zabraknąć w czasie poznańskiej edycji triathlonu.

W tym roku po raz kolejny obejmujemy JBL Triathlon Poznań swoim patronatem i będziemy prowadzić wszystkich uczestników zawodów oraz ich kibiców do biura organizatorów i wyznaczonych miejsc parkingowych.

Te możecie znaleźć w naszej aplikacji wpisując:

Termy Maltańskie – to parking płatny, który znajduje się około 800 m od linii startu, możliwy będzie wjazd i wyjazd bez ograniczeń.

Nowe Zoo – parking jest płatny, nie będziecie mieć możliwości wjazdu i wyjazdu w czasie trwania zawodów.

Ul. Wiankowa 2 – parking płatny, umożliwiający wjazd i wyjazd w czasie trwania zawodów, znajduje się ok. 800 m od startu.

Oczywiście kierowcy startujący w zawodach mają nasze wsparcie i mogą sięgnąć po aplikację, aby uniknąć korków i dotrzeć na czas na linię startu oraz mety.

Yanosik wesprze również kierowców, którzy nie biorą udziału w wydarzeniu!

Każdy kierowca przejeżdżający w okolicach wydarzenia JBL Triathlon Poznań, w dniach 17-18 czerwca, może liczyć na nasze wsparcie!

Wystarczy włączyć aplikację Yanosik, aby dowiedzieć się, gdzie znajdują się utrudnienia na trasie i uzyskać cenne wskazówki dojazdu do swoich miejsc docelowych w stolicy Wielkopolski.

Wszystkim zawodnikom życzymy powodzenia i trzymamy za Was kciuki!

Pamiętajcie, że z Yanosikiem niestraszne Wam będą korki i utrudnienia na trasie, włączcie aplikację i jedźcie bezpiecznie do celu!

AplikacjaPolicjaPoradnik kierowcyRaportyTechnologiaUrządzeniaWywiadyYanosik Traffic