22.09.2021

Zakup auta nigdy nie był prostszy! Yanosik Autoplac wspiera użytkowników nowymi funkcjami

Strona głównaBlog YanosikZakup auta nigdy nie był prostszy! Yanosik Autoplac wspiera użytkowników nowymi funkcjami

Autoplac to serwis, który stworzyliśmy w 2020 roku. Jest odpowiedzią na potrzeby wszystkich zmotoryzowanych, którzy szukają samochodu do zakupu lub chcą go sprzedać. To miejsce, w którym nie tylko znajdziesz świetną okazję, ale również uzyskasz dofinansowanie do zakupu, znajdziesz korzystne pakiety ubezpieczeniowe oraz specjalistów, którzy dokonają oględzin auta. Zobacz, co nowego znajdziesz w Autoplac!

 

Brakuje kasy na zakup? Żaden problem!

Jedną z nowych funkcji Autoplacu jest możliwość uzyskania dofinansowania do zakupu nowego samochodu. Oznacza to, że każdy może skorzystać z ofert dofinansowania, które przygotowała we współpracy z serwisem, największa wyszukiwarka – Comperia.

Klienci Autoplacu znajdą więc możliwość uzyskania pożyczki, kredytu lub leasingu na interesujące ich auto. A jak wiemy – zakup samochodu to duży wydatek i dofinansowanie do kosztu zakupu lub uzyskanie całej kwoty jest doskonałym rozwiązaniem. 

Całość procesu odbywa się online - wystarczy złożyć wniosek, wypełnić niezbędne formularze i poczekać na kontakt z banku. Pieniądze mogą się pojawić na koncie już w 24h od momentu złożenia wniosku!

Przeraża Cię dobór ubezpieczenia OC i AC? Autoplac pomoże!

Wielu kierowców ma problem z wybraniem odpowiednich pakietów ubezpieczeniowych dla swojego samochodu, jak również z oszacowaniem składek ubezpieczeniowych dla auta, które dopiero chcą kupić. 

W rozwiązaniu tego problemu również wspomoże zmotoryzowanych Autoplac. W serwisie znajdziecie porównywarkę ubezpieczeniową KioskPolis, która do wybranego pojazdu dopasuje różne oferty ubezpieczeniowe z największych firm. 

Dzięki tej możliwości będziecie mogli obliczyć sobie roczne koszty utrzymania auta, a także poznać najlepsze oferty ubezpieczeń dla swojego nowego auta. Nie pozostanie już nic innego, jak tylko wybrać ten pakiet, który Wam najbardziej odpowiada! 

Przed zakupem skorzystaj z pomocy rzeczoznawców

Poszukiwania wymarzonego samochodu potrafią być trudne. Zwłaszcza, że kupując używany pojazd należy go odpowiednio sprawdzić, aby uniknąć przykrych niespodzianek. W Autoplacu możecie skorzystać z opcji wykupienia usług rzeczoznawców, którzy wesprą Was w oględzinach pojazdu.

To doskonała możliwość zarówno dla kupujących, jak i sprzedających. Rzeczoznawcy zajmują się kompleksowym sprawdzeniem stanu technicznego samochodu, dokumentacji, a nawet przeprowadzą jazdę próbną. To duże udogodnienie dla osób, które chcą kupić auto, ale nie mają czasu lub nie chcą samodzielnie podejmować się weryfikacji jego stanu. Rzeczoznawcy również wspierają sprzedających samochody w serwisie Autoplac. Auto, które ma wykupiony pakiet rzeczoznawcy otrzymuje status wyróżnionego ogłoszenia, a to znacznie zwiększa jego widoczność wśród wielu ofert w serwisie. 

Sprawdź stan pojazdu korzystając z VIN INFO

Klienci Autoplacu znajdą w serwisie również możliwość samodzielnej weryfikacji dokumentacji, w której znajdą wszelkie informacje o przebytych naprawach, serwisie oraz przeglądach technicznych pojazdu, który chcą kupić. 

Wystarczy wygenerować indywidualny raport VIN INFO w ofercie sprzedaży danego samochodu. Po podaniu numeru VIN użytkownik otrzyma szczegółowy raport podsumowujący najważniejsze informacje o pojeździe. 

Czy wiecie, że również w mapach Yanosika znajdziecie punkty sprzedaży aut z Autoplacu w swojej okolicy? Tak! Wystarczy, że włączycie nawigację i poszukacie na mapie czerwonej ikonki z autem. Po kliknięciu będziecie mogli sprawdzić ogłoszenia danego sprzedawcy lub wyznaczyć trasę do punktu sprzedaż aut. 

AplikacjaPolicjaPoradnik kierowcyRaportyTechnologiaUrządzeniaWywiadyYanosik Traffic