06.03.2023

Aplikacja Yanosik już nie wygląda tak samo! Sprawdź nowości!

Strona głównaBlog YanosikAplikacja Yanosik już nie wygląda tak samo! Sprawdź nowości!

Yanosik najlepszym przyjacielem kierowcy. Nowa aktualizacja zmienia oblicze aplikacji. Wdrożyliśmy kluczowe zmiany, które pozwolą Wam na jeszcze wygodniejsze korzystanie z Yanosika. Aktualizacja jest już dostępna, sprawdźcie, co dokładnie się zmieni po jej pobraniu. 

Yanosik - czyli najlepszy przyjaciel kierowcy już nie tylko w trasie!

Wiemy, że potrzeby kierowców są znacznie większe niż ostrzeganie o wszystkich zdarzeniach w trasie i prowadzenie do celu, dlatego wdrożyliśmy kilka zmian, które będą przydatne również poza jazdą samochodem. Najważniejszą zmianą, którą wprowadzamy w aplikacji, jest całkowicie nowy wygląd dashboardu, czyli ekranu startowego. Zamiast znanego Wam interfejsu z kilkoma kartami, znajdziecie już wkrótce kafelki z najważniejszymi usługami dla wszystkich kierowców.

  • Zmiany w Yanosiku ułatwią kierowcy dostęp do najważniejszych funkcji. Chcemy, aby każdy użytkownik korzystał z wartościowych usług w naszej aplikacji, które ma teraz pod ręką, już po jej uruchomieniu. Yanosik będzie już nie tylko wsparciem w trasie, ale najlepszym przyjacielem kierowcy w każdej sytuacji – tłumaczy Małgorzata Dąbrowska, Yanosik

Nowy charakter Yanosika da Wam szybszy dostęp do takich usług, jak ubezpieczenie pojazdu, znalezienie warsztatu samochodowego lub do Yanosik Autoplac, w którym z łatwością znajdziecie nowy samochód lub sprzedacie swój z pomocą prostego formularza.

Co dokładnie się zmieni w Yanosiku?

  • Interfejs aplikacji zostanie odświeżony, a do tego wprowadzone zostaną liczne udogodnienia dla kierowców, m.in. rozbudowana klawiatura zgłoszeń, najpotrzebniejsze usługi dostępne od ręki oraz karuzela z ulubionymi miejscami – mówi Małgorzata Dąbrowska, Yanosik 

Zaktualizowana wersja Yanosika zaoferuje Wam:

Nowy ekran startowy (dashboard) – znajdziecie na nim 9 kafelków z najpotrzebniejszymi

usługami, które przydadzą się Wam również poza trasą, będą to m.in.: bilety autostradowe, ubezpieczenie samochodu, ogłoszenia motoryzacyjne z Autoplac oraz wyszukiwarka warsztatów Yanosik Warsztaty.

Dwie nowe zakładki – pod nazwami urządzenia oraz historia. W pierwszej z nich znajdziecie informacje na temat wszystkich urządzeń Yanosika oraz ich obsłudze. W drugiej zakładce będzie można szybko sprawdzić historię swojego pojazdu.

Karuzelę miejsc podróży –  wszystkie ulubione miejsca docelowe będziecie mieć teraz pod ręką, aby ich wybór przed jazdą był jeszcze szybszy i wygodniejszy. Dodatkowo, na karuzeli znajdziecie takie informacje jak orientacyjny czas podróży oraz aktualną pogodę w miejscu

docelowym. O wiele łatwiej będzie Wam teraz dodać nową kartę z wybraną destynacją.

Jeszcze wygodniej będziecie dodawać swoje zgłoszenia z trasy

Nowa, rozszerzona klawiatura zgłoszeń, która do tej pory zwykle kojarzyła Wam się ze zgłaszaniem kontroli prędkości, wypadków lub innych utrudnień na trasie, będzie oferowała teraz możliwość skorzystania z funkcji SOS, czyli wezwania służb ratunkowych lub lawety, dodawania cen paliw oraz istotnych zmian na mapie. 

Nie możemy się doczekać Waszych doświadczeń z nowym Yanosikiem! Dajcie nam znać w naszych kanałach social media lub w marketplace’ach.

AplikacjaPolicjaPoradnik kierowcyRaportyTechnologiaUrządzeniaWywiadyYanosik Traffic