16.12.2022

Co dać kierowcy pod choinkę? Yanosik podpowiada!

Święta już za chwilę, a Ty wciąż bez prezentu? Na szczęście Yanosik zawsze Ci chętnie pomoże i podpowie, co podarować każdemu miłośnikowi jazdy pod choinkę. Sprawdź, jakie prezenty świąteczne dla kierowcy proponujemy.

Urządzenia Yanosika – pomocne w każdej trasie!

Z naszymi urządzeniami każdy kierowca dojedzie bezpiecznie do celu! Komunikatory Yanosik informują o bieżących zdarzeniach z trasy, kontrolach prędkości, utrudnieniach ruchu czy remontach. Jest w czym wybierać, sprawdź które z naszych urządzeń sprawdzi się najlepiej na prezent dla bliskiego kierowcy.

Yanosik Alert wygodny gadżet do aplikacji Yanosik

Yanosik Alert to ostrzegający pilot do bezpłatnej aplikacji Yanosik. Kompaktowy rozmiar pozwala na umieszczenie go w różnych miejscach w aucie, które są w zasięgu kierowcy. Yanosik Alert działa bezprzewodowo, uruchamia się automatycznie, gdy tylko kierowca wsiądzie do samochodu, a do tego ostrzega o wszystkich sytuacjach na trasie. Nie trzeba go ładować – bateria wystarczy na 2 lata!

Yanosik S-clusive GTR z dożywotnią transmisją danych

Yanosik S-clusive GTR to specjalna edycja Yanosik GTR, która ma w pakiecie dożywotnią transmisję danych! Urządzenie jest bezpośrednio połączone z bazą Yanosik i informuje o każdej nieoczekiwanej sytuacji na trasie, również o kontrolach prędkości. Dodatkowo, z Yanosik S-clusive GTR każdy kierowca może wygodnie opłacić przejazd w systemie e-TOLL. Idealny kompan do podróży autem!

Yanosik XS - małe urządzenie o dużych możliwościach

Yanosik XS – mały rozmiar tego urządzenia nie przekreśla jego WIELKICH możliwości! XS to ceniony od lat przez polskich kierowców komunikator, który informuje o wszystkich zdarzeniach z trasy, uruchamia się automatycznie, a do tego pozwala na opłacenie przejazdów e-TOLL.

Yanosik GTm - wszechstronne urządzenie z dotykowym ekranem

Yanosik GTm to nasz nowy superbohater w rodzinie Yanosika. Obsługuje się go niesamowicie wygodnie – ma dotykowy ekran, co pozwala na jeszcze płynniejszą interakcję. Wyraźne komunikaty na wyświetlaczu spowodują, że żadne ważne powiadomienie nigdy nie umknie kierowcy. Urządzenie pozwala na opłacenie przejazdów e-TOLL, a po synchronizacji z aplikacją Y24 oferuje również tryb anty-kradzież, dostęp do statystyk oraz powiadomienia noc-stop.

Kupując jedno z powyższych urządzeń Yanosik zadbasz o bezpieczeństwo bliskiego Ci kierowcy, a do tego pomożesz mu zaoszczędzić! Mandaty nie są nam po drodze! 😉 Taki prezent pod choinkę będzie zawsze trafiony!

Rejestrator jazdy samochodem - wszystkie zdarzenia z trasy zarejestrowane

Wszyscy wiemy, że na trasie zdarzają się różne sytuacje, dlatego dobrze jest je rejestrować i mieć zawsze do dyspozycji materiał dowodowy. Czy to stłuczka na parkingu przy markecie, czy też kolizja na trasie – dzięki zapisanemu filmowi w kamerze samochodowej, łatwo będzie udowodnić, kto jest sprawcą! Sprawdź, jakie kamery i wideorejestratory polecamy w sklepie Yanosika.

Wideorejestatory i kamery samochodowe - zabierz je w trasę

Kamera samochodowa 70mai Dash Cam M300 – szerokokątna kamera samochodowa, która pozwala na rejestrowanie każdego zdarzenia. Nie umknie Ci żaden szczegół! Nagrywa materiał w systemie poklatkowym, co pozwala  zaoszczędzić dużo miejsca na karcie pamięci. Mało tego! Można kontrolować jej pracę wygodnie przez aplikację.

Kamera samochodowa 70mai PRO PLUS+ A500Surządzenie doskonałe dla tych, którzy dużo podróżują i chcą rejestrować wszystko, co się dzieje na drodze. Kamera nagrywa materiał w wysokiej jakości – można bez problemu odczytać numery tablic, nawet w nocy, czy przy brzydkiej pogodzie!

Wideorejestrator Navitel R1050 Obrót 360° - urządzenie wyposażono w nowoczesną matrycę SONY IMX323, a szeroki kąt widzenia obiektywu pozwala na rejestrowanie jeszcze więcej materiału z trasy! Kamera ma czujnik przeciążeń, który chroni urządzenie w czasie zderzenia drogowego – kierowca będzie miał zawsze pewność, że wszystko zostało nagrane! Do tego obsługa wideorejestratora jest intuicyjna dzięki dedykowanej aplikacji.

Wideorejestrator NAVITEL R250 DUAL Przód i tyłzestaw stworzony do rejestrowania zdarzeń z przodu i z tyłu samochodu. Kamery nagrywają materiał w wysokiej jakości, a do tego oferują opcję zaawansowanego trybu parkingowego, rejestrując wszystko, co się dzieje w okolicy auta, gdy nie ma w nim kierowcy. Mało tego – wykrywają ruch w swoim polu widzenia i od razu rozpoczynają nagrywanie!

Alkomat dla 100% pewności trzeźwości kierowcy

Wysokie kary czekają na wszystkich kierowców, którzy prowadzą pojazd w stanie nietrzeźwości. A już wkrótce będzie ich czekać również konfiskata pojazdu, który prowadzili będąc w stanie po spożyciu alkoholu. Nie ma co ryzykować – zwłaszcza stanem nieświadomej nietrzeźwości, lepiej wyposażyć kierowcę w dokładny alkomat! Gdzie taki znaleźć? Oczywiście wśród alkomatów w sklepie Yanosik!

Alkomat PROMILER iSOBER 30 – najdokładniejszy na rynku, osobisty alkomat, który pozwala uzyskać wiarygodne pomiary. Urządzenie ma zwiększoną wytrzymałość sensora, co gwarantuje stabilność pomiarową. Yanosik zadba również o kalibrację Twojego sprzętu przez 12 miesięcy od daty zakupu!

Przesiewowy alkomat Policyjny iBlow – idealny prezent dla zawodowego kierowcy lub dla przedsiębiorcy, który musi monitorować trzeźwość swoich pracowników. Urządzenie ma najwyższej klasy czujnik, a pomiar trwa zaledwie kilka sekund.

Uchwyty samochodowe – niezbędne dla każdego kierowcy!

Każdemu kierowcy przyda się uchwyt w aucie – czy to na urządzenie Yanosika, czy też na swój telefon. W naszym sklepie znajdziesz uchwyty magnetyczne i metalowe, o różnych rozmiarach i wyglądzie.

Zamontowanie dowolnego urządzenia nawigującego na uchwycie w samochodzie to najbezpieczniejszy sposób korzystania z niego. W innych przypadkach kierowca może spowodować zagrożenie na trasie, gdy np.: sięga po telefon z siedzenia pasażera lub z wnęki na kubek w okolicy skrzyni biegów!

Gadżety Yanosik dla prawdziwych fanów!

Znasz kogoś, kto jest ogromnym fanem naszej marki i należy do społeczności Yanosika? Podaruj mu gadżet Yanosik, z którego będzie mógł codziennie korzystać i przypominać sobie o swoim ulubionym przyjacielu z każdej trasy.

Sprawdź, co polecamy na prezent dla fana Yanosika:

  • kolorowe skarpety z ikonkami powiadomień i logiem Yanosik – są nie do zajechania! 
  • komin motocyklowy z super wzorem i logo Yanosik – ogrzeje każdego zmarzlucha. Sprawdzi się też, gdy wiosną ruszysz na podbój rowerowych szlaków!
AplikacjaPolicjaPoradnik kierowcyRaportyTechnologiaUrządzeniaWywiadyYanosik Traffic