29.09.2020

Dzień Chłopaka 2020 - TOP 10 prezentów dla kierowcy

30 września przypada Dzień Chłopaka. Dla Panów to doskonały moment na świętowanie i cieszenie się drobnymi upominkami. Dla Pań natomiast to częsty powód do niepokoju, gdyż wymyślenie prezentu dla męża, chłopaka czy kolegów z pracy stanowi nie lada wyzwanie. W tym roku będzie jednak inaczej! Przygotowaliśmy dla Was listę gadżetów, które doskonale sprawdzą się jako podarunek dla każdego kierowcy. Sprawdźcie! 

1. Nawigacja samochodowa

Wielu kierowców korzysta z nawigacji w swoim telefonie, jednak osobne urządzenie pomagające w dotarciu pod wskazany adres to zdecydowanie większa wygoda. Zwłaszcza jeśli łączy w sobie jeszcze dodatkowe funkcje jak np. wideorejestrator. Przykładem takiego rozwiązania jest Yanosik PRO - idealny towarzysz każdej podróży.

2. Lokalizator do kluczy

Każdy, kto choć raz stracił z pola widzenia klucze do swojego auta, wie doskonale, z jakim stresem wiążą się poszukiwania zguby. Dlatego też doskonałym prezentem dla każdego kierowcy jest lokalizator. Ten od notiOne pozwoli zlokalizować zarówno klucze do samochodu, motocykl, psa, jak i… dziecko w drodze do szkoły. 

3. Kubek termiczny

Łyk gorącej, aromatycznej kawy to coś, o czym marzy każdy kierowca w czasie długiej podróży. Jeśli podarujesz mu na Dzień Chłopaka kubek termiczny, to jego jazda od razu stanie się przyjemniejsza - mała czarna będzie mu bowiem towarzyszyć przez całą drogę. 

4. Uchwyt magnetyczny

Niezależnie od tego, czy w podróży towarzyszy kierowcy samodzielnie urządzenie do nawigacji, czy też korzysta on z własnego telefonu, uchwyt magnetyczny jest tym, co musi mieć w swoim aucie. Dzięki niemu nawet na wyboistej drodze, wszystko będzie na swoim miejscu.

5. Ramka na tablicę rejestracyjną

Choć nie należy do praktycznych prezentów, tak jak powyższe propozycje, to nadaje się doskonale na prezent dla kierowcy. Ramka na tablicę rejestracyjną jest bowiem doskonałym sposobem na wyrażenie osobowości właściciela pojazdu. Umieszczone na niej logo ulubionej firmy czy też zabawne hasło pozwoli na wyróżnienie się z tłumu… aut stojących na parkingu. 

6. Brelok do kluczy

Jeśli wspomniany wcześniej lokalizator nie jest idealnie trafionym upominkiem dla Twojego znajomego kierowcy, to na pewno będzie nim standardowy brelok. Dzięki niemu klucze do auta już nigdy nie pomylą mu się z tymi do domu, mieszkania czy garażu.

7. Ładowarka samochodowa

Rozładowana bateria w telefonie czy innym urządzeniu codziennego użytku to prawdziwa zmora wszystkich fanów nowych technologii. Jeśli więc kierowca, którego chcesz obdarować, zalicza się do tej grupy, to ładowarka samochodowa będzie dla niego prezentem idealnym. 

8. Kabel USB

Ładowarka samochodowa nie będzie przydatna, jeśli wraz z nią nie podarujesz kierowcy odpowiedniego kabla USB. Najlepszy będzie oczywiście ten, który ma różne złącza i pozwala na ładowanie kilku urządzeń jednocześnie. 

9. Apteczka samochodowa

Posiadanie apteczki w aucie nie jest w Polsce obowiązkowe, jednak nie da się ukryć, że jest to ten element wyposażenia pojazdu, który może uratować życie. Dlatego też, wybierając ją jako prezent dla kierowcy, pokażesz mu, że zależy Ci na jego bezpieczeństwie. 

10. Abonament do urządzeń Yanosik

Jeśli kierowca, którego chcesz obdarować z okazji Dnia Chłopaka należy do społeczności Yanosika, to najlepszym dla niego prezentem będzie abonament do urządzeń tej firmy. Dzięki niemu nie tylko sprawnie i bezpiecznie dojedzie do celu, ale też ominie fotoradary oraz niebezpieczne zdarzenia na drodze. 

AplikacjaPolicjaPoradnik kierowcyRaportyTechnologiaUrządzeniaWywiadyYanosik Traffic