20.12.2023

Jedź jeszcze wygodniej z Yanosik Alert! Poznajcie wielką moc małego urządzenia!

Strona głównaBlog YanosikJedź jeszcze wygodniej z Yanosik Alert! Poznajcie wielką moc małego urządzenia!

Korzystasz z Yanosika, ale zdarzyło Ci się nie włączyć aplikacji i wpadł Ci mandat? Nie doprowadzaj więcej do takich sytuacji! Pomoże Ci w tym Yanosik Alert! Z pilotem do aplikacji nigdy nie zapomnisz o jej włączeniu i nie zgarniesz kolejnego mandatu. Sprawdź, dlaczego warto mieć to urządzenie!

Czym jest Yanosik Alert?

Yanosik Alert to kompaktowe urządzenie wspomagające pracę aplikacji Yanosik, dzięki któremu otrzymasz ogromne wsparcie w każdej trasie.

Nasz pilot oferuje fizyczne przyciski do aplikacji, które są bardzo wygodne w obsłudze. Dzięki temu nie musisz klikać w telefonie w mniejsze ikony, przyciski w Alercie są dużych rozmiarów i nie rozpraszają uwagi.

A telefon? Możesz schować do kieszeni albo schowka i nadal będziesz na bieżąco ostrzegany o zdarzeniach na trasie wizualnie i dźwiękowo.

Masz więcej pytań? Koniecznie sprawdź nasze Alert FAQ.

Jak działa Yanosik Alert?

Pilot łączy się przez Bluetooth z telefonem. Jeśli raz sparujesz go z aplikacją Yanosik, to gdy tylko Twój telefon znajdzie się w zasięgu Yanosik Alert, automatycznie uruchomi aplikację.

Zostaw Yanosik Alert w swoim aucie i zyskaj pewność, że już nigdy nie zapomnisz włączyć aplikacji. Nie narażaj się na mandaty. Alert nie będzie niewyspany, zestresowany i zabiegany – zawsze będzie pamiętał za Ciebie o włączeniu aplikacji.

Jak zacząć przygodę z Yanosik Alert?

 Gdy już go otrzymasz, zamontuj go w jednym z trzech najlepszych lokalizacji w swoim aucie – na kokpicie, konsoli głównej (pod sufitem) lub na przedniej szybie (w sposób nie ograniczający widoczności). Możesz dobrać również wygodny uchwyt, na którym zamontujesz swojego pilota.

Nasze urządzenie działa na baterie, ale spokojnie – pastylka, którą od nas otrzymujesz w komplecie, wystarczy Ci na 2 lata!

Jak włączyć urządzenie Yanosik Alert? 

Przytrzymaj przez kilka sekund buton z symbolem „-„ na urządzeniu, aby je włączyć. Pobierz aplikację Yanosik, jeśli jeszcze jej nie posiadasz, ze sklepu Google Play, App Store, App Gallery.

Po instalacji lub uruchomieniu aplikacji Yanosik upewnij się, że masz włączony Bluetooth na swoim smartfonie. Następnie w menu aplikacji wybierz „Yanosik Alert” i opcję „Połącz z Yanosik Alert”. Po poprawnym sparowaniu na Twoim urządzeniu powinna się zaświecić dioda na zielono.

Alert - Twój nowy przyjaciel w podróży

Yanosik Alert od momentu swojej premiery zyskał spore uznanie kierowców. Nic dziwnego! Warto go mieć w swoim aucie, ze względu na to że samodzielnie uruchomi aplikację Yanosik, a kierowca już nigdy o tym nie zapomni i nie zaryzykuje otrzymania mandatu.

Nasz kompaktowy pilot do aplikacji Yanosik oferuje wygodną, bezstresową obsługę potwierdzania i odwoływania zgłoszeń z trasy, nie rozprasza uwagi, pozwala na skupienie się na drodze.

Alert nie zabierze dużo miejsca w aucie, a do swojej pracy nie potrzebuje nawet stałego podłączenia do zasilania – jego bateria wystarczy na bardzo długo!

Dlaczego warto mieć Yanosik Alert za kompana podróży?

Bo gwarantuje Ci bezpieczną podróż, łatwo się go obsługuje, ma kompaktowy rozmiar i nigdy nie zapomnisz go włączyć. A on – w trosce o Twoje bezpieczeństwo, zawsze da Ci znać o tym, co dzieje się na trasie!

Pilot Yanosik Alert a urządzenia Yanosika - czym się różni?

Alert doskonale sprawdzi się dla tych kierowców, którzy lubią jeździć z Yanosikiem i szukają wygodniejszego rozwiązania dla dodawania własnych zgłoszeń z trasy lub odwoływania nieaktualnych. Dzięki Alertowi nie muszą klikać w małe ikony na telefonie, mogą skorzystać z dwóch dużych przycisków.

Urządzenia Yanosik działają niezależnie od aplikacji, z kolei Alert łączy się z telefonem i sam ją uruchamia – to jedna z jego głównych funkcji. Dla Was to dodatkowy atut – nie musicie pamiętać o tym, by włączyć Yanosika przed trasą, gdy uruchomicie silnik. Raz sparowany Alert z aplikacją, zrobi to za Was.

Po uruchomieniu, aplikacja w telefonie będzie działać w tle, ale wszystkie komunikaty głosowe z trasy do Was dotrą, ponieważ zarządza nimi Alert. Telefon możecie schować do kieszeni, bo do potwierdzania lub odwoływania zdarzeń wystarczą Wam dwa przyciski na pilocie. 

W bardziej zaawansowanych urządzeniach Yanosika znajdziecie ich o wiele więcej, niektóre modele mają także ekran dotykowy. Liczne przyciski umożliwiają pełną obsługę zgłoszeń,bez udziału telefonu. Mając takie urządzenia, jak GTm lub RS możecie zapomnieć o Yanosiku w wersji mobile.

Prosta konstrukcja Alerta, intuicyjna obsługa i duża wydajność pracy na jednej baterii, powodują, że pilot doskonale sprawdza się w trasie wśród kierowców, którym zależy na skupieniu całej uwagi na drodze, przy zachowaniu możliwości otrzymywania bieżących informacji z trasy i potwierdzania ich lub odwoływania jednym przyciskiem. 

AplikacjaPolicjaPoradnik kierowcyRaportyTechnologiaUrządzeniaWywiadyYanosik Traffic