13.12.2021

Jedź jeszcze wygodniej z Yanosik Alert! Poznajcie wielką moc małego urządzenia!

Komfortowa jazda jest ważna dla każdego kierowcy. Grunt, by czuł się bezpiecznie na trasie, a temu sprzyja bieżące informowanie go o tym, co się na niej dzieje. I w tym nasza głowa, aby tak było. Yanosik Alert to nowe, niezwykle komfortowe, urządzenie, które pozwoli Ci na bieżące monitorowanie stanu trasy, zgłaszanie zdarzeń, a przede wszystkim – bezpieczną jazdę do celu. Co potrafi to maleństwo? Sprawdźcie!

 

Yanosik Alert -  Twoje nowe ulubione urządzenie

Kompaktowy pilot Yanosik Alert potrafi znacznie więcej, niż myślisz! Będzie Cię informował na bieżąco o sytuacji na drodze, a Ty dzięki niemu skupisz całą swoją uwagę na trasie. Jest bardzo łatwy w obsłudze, działa bezprzewodowo, a jego montaż zajmie Ci zaledwie kilka sekund.

Sparuj Yanosik Alert z aplikacją Yanosik, a pilot będzie włączał się automatycznie za każdym razem, gdy wsiądziesz do samochodu. To ogromna wygoda i pewność, że nigdy już nie zapomnisz włączyć swojego urządzenia. Razem z nim będziesz jechać bezpiecznie do celu.

Bezpieczeństwo przede wszystkim 

Z tej kwestii nigdy nie żartujemy, a i tym razem jesteśmy bardzo poważni. Yanosik Alert został zaprojektowany w styl najnowszej myśli technologicznej, nie musisz go samodzielnie uruchamiać, włączy się sam, a tym nie przeoczysz żadnego zdarzenia na trasie.

Yanosik Alert będzie Cię ostrzegał zarówno z użyciem sygnału świetlnego jak i dźwiękowego, gdy tylko pojawi się zdarzenie na trasie. Z jego pomocą możesz również samodzielnie zgłaszać to, co się dzieje na drodze – wystarczy zatwierdzić zdarzenie jednym przyciskiem na pilocie. To bardzo wygodne rozwiązanie, które nie odwraca Twojej uwagi od trasy!

Podaruj bezpieczeństwo w prezencie

Zbliżają się Święta – Yanosik Alert to doskonały pomysł na prezent dla Twoich najbliższych. Podarowując im naszego pilota pod choinkę wyrażasz troskę o ich bezpieczeństwo, a tym samym o nie dbasz. Yanosik Alert poprowadzi każdego bezpiecznie do celu, a do tego będzie zawsze informował o stanie trasy.

Nie lekceważ bezpieczeństwa swoich bliskich – zadbaj o nie z Yanosik Alert!

Jak zacząć przygodę z Yanosik Alert?

Zamów swojego pilota tutaj

Gdy już go otrzymasz, zamontuj go w jednym z trzech najlepszych lokalizacji w swoim aucie – na kokpicie, konsoli głównej (pod sufitem) lub na przedniej szybie (w sposób nie ograniczający widoczności). Możesz dobrać również wygodny uchwyt, na którym zamontujesz swojego pilota.

Nasze urządzenie działa na baterie, ale spokojnie – pastylka, którą od nas otrzymujesz w komplecie, wystarczy Ci na 2 lata!

Jak włączyć urządzenie Yanosik Alert? Przytrzymaj przez kilka sekund buton z symbolem „-„ na urządzeniu, aby je włączyć. Pobierz aplikację Yanosik, jeśli jeszcze jej nie posiadasz, ze sklepu Google Play, App Store, App Gallery.

Po instalacji lub uruchomieniu aplikacji Yanosik upewnij się, że masz włączony Bluetooth na swoim smartfonie. Następnie w menu aplikacji wybierz „Yanosik Alert” i opcję „Połącz z Yanosik Alert”. Po poprawnym sparowaniu na Twoim urządzeniu powinna się zaświecić dioda na zielono.

Dlaczego warto mieć Yanosik Alert za kompana podróży?

Bo gwarantuje Ci bezpieczną podróż, łatwo się go obsługuje, ma kompaktowy rozmiar i nigdy nie zapomnisz go włączyć. A on – w trosce o Twoje bezpieczeństwo, zawsze da Ci znać o tym, co dzieje się na trasie!

Pilot jest wygodny w użytkowaniu, nie odwraca uwagi od trasy, pracuje na jednej baterii, której żywotność jest bardzo długa, a do tego – może być świetnym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby.

To jak, przekonaliśmy Cię? 

Jeśli chcesz wiedzieć jeszcze więcej na temat Yanosik Alert lub masz dodatkowe pytania - sprawdź nasze FAQ

AplikacjaPolicjaPoradnik kierowcyRaportyTechnologiaUrządzeniaWywiady