06.04.2022

Gotowi na Poznań Motor Show 2022?

Strona głównaBlog YanosikGotowi na Poznań Motor Show 2022?

Już 7 kwietnia startuje najważniejsza impreza dla wszystkich fanów motoryzacji w naszym kraju! Poznań Motor Show rozpocznie się w ten czwartek i potrwa aż do niedzieli 10 kwietnia. To największe targi motoryzacyjne w Polsce, na których nie może Was zabraknąć! Jakie atrakcje będą na Was czekać? Sprawdźcie!

 

Droga do elektromobilności⚡

To hasło tegorocznych targów Poznań Motor Show. Elektromobilna rewolucja w Polsce oraz w Europie jest coraz mocniej odczuwalna. W trakcie wydarzenia będziecie mieli okazję poznać lepiej świat elektromobilności, bo organizatorzy przygotowali dla Was mnóstwo atrakcji. Wśród nich czekać na Was będą pojazdy autonomiczne, ciekawostki dotyczące digitalizacji sektora motoryzacyjnego, a także ważne porady dotyczące cyberbezpieczeństwa.

Premierowe pokazy🚗

To już stały punkt wydarzenia. W trakcie tegorocznej edycji Poznań Motor Show nie zabraknie premierowych pokazów pojazdów wiodących marek motoryzacyjnych, a także motocykli i kamperów. Jeśli uważacie siebie za prawdziwych moto freaków, to w trakcie czterodniowych targów będziecie mieli najlepszą okazję, aby nasycić swoje oczy widokiem najlepszych fur!

Poznań Motor Show 2022 w tym roku zaprasza do oglądania 5 różnych ekspozycji: samochodowej, motocyklowej, caravaningowej, detailingowej oraz aut ciężarowych.

W trakcie eventu po raz pierwszy na żywo będziecie mogli obejrzeć nowego Range Rover’a, Korando e-Motion od SsangYong czy nagrodzonego tytułem World Car Of The Year Jaguara I-PACE!

Znane osobistości⭐

Przekonajcie się, czy na tegorocznym Poznań Motor Show Wasze czujne oko wypatrzy nasz Yanosikowy Fotoradar! A może uda Wam się odnaleźć Grzegorza Dudę, Łukasza Byśkiewicza, Przemka Szafrańskiego czy Łukasza Bąka…? Kto wie!

Strefa TVN Turbo będzie dostępna w trakcie „dni publiczności” od piątku do niedzieli. A na jej scenie nie zabraknie Waszych ulubionych dziennikarzy i prowadzących programy motoryzacyjne w TVN Turbo! Będziecie mieli również okazję wygrać atrakcyjne gadżety sygnowane marką.

Bilety na Poznań Motor Show🎫

Bilety na tegoroczne targi Poznań Motor Show czekają na Was w stacjonarnych kasach biletowych na targach MTP. Możecie je również zakupić online tutaj.

Warianty i ceny biletów online na targi Poznań Motor Show do 6 kwietnia:

 • Bilet VIP Day - Czwartek 7 kwietnia (od 10:00 do 18:00) - 130 zł
 • Bilet jednodniowy - Piątek 8 kwietnia (od 10:00 do 18:00) - 32 zł
 • Bilet jednodniowy - Sobota 9 kwietnia (od 10:00 do 18:00)- 37 zł
 • Bilet jednodniowy - Niedziela 10 kwietnia (od 10:00 do 18:00) - 32 zł
 • Bilet dla dzieci do lat 3 - wstęp bezpłatny
 • Bilet z Kartą Dużej Rodziny - 30 zł (jednorazowy na dowolny dzień piątek-niedziela)

Ceny biletów w trakcie wydarzenia - w kasach i online: (kasy czynne od 9:30 do 17:30 w każdy dzień)

 • Bilet VIP Day - Czwartek 7 kwietnia - 150 zł
 • Bilet jednodniowy - Piątek 8 kwietnia  - 35 zł
 • Bilet jednodniowy - Sobota 9 kwietnia - 42 zł
 • Bilet jednodniowy - Niedziela 10 kwietnia - 35 zł
 • Bilet dla dzieci do lat 3 - wstęp bezpłatny
 • Bilet z Kartą Dużej Rodziny - 30 zł (tylko online)

Wybieracie się na Poznań Motor Show? W tegorocznej edycji na pewno nie zabraknie atrakcji. Liczymy, że uda Wam się również zrobić foteczkę z Panem Fotoradarem! Wrzucajcie fotki na Facebooka oraz Instagram i oznaczajcie nasz profil. 

AplikacjaPolicjaPoradnik kierowcyRaportyTechnologiaUrządzeniaWywiadyYanosik Traffic