11.07.2023

Jak i gdzie słuchać Radia Yanosik?

Strona głównaBlog YanosikJak i gdzie słuchać Radia Yanosik?

Dokładnie na tydzień przed końcem czerwca zadebiutowało Radio Yanosik! Nasza wyjątkowa stacja radiowa gra i ma się doskonale. Pierwszy tydzień pokazał nam, że jesteście bardzo zadowoleni z naszej pracy, a grono naszych słuchaczy nieustannie się powiększa. Sprawdźcie, co gramy dla Was w Radiu Yanosik i jak wypadł nasz debiut na rynku.

Gdzie słuchać Radia Yanosik?

Radia Yanosik posłuchacie w trasie i poza nią, wszędzie tam, gdzie macie dostęp do internetu!

Naszym założeniem było, aby Radio Yanosik towarzyszyło słuchaczom w każdej dogodnej chwili, dlatego też, nie chcieliśmy ograniczać się wyłącznie do aplikacji i udostępniania audycji w trasie. Zależało nam na tym, by słuchacz miał stały dostęp do radia i mógł nas słuchać w domu, w sklepie, czy gdziekolwiek indziej, gdzie ma dostęp do internetu – tłumaczy Małgorzata Dąbrowska, dyrektorka marketingu Yanosik

Dlatego, nieważne gdzie jesteście, wystarczy, że wejdziecie na stronę https://radioyanosik.pl/ i włączycie player.

Możecie nas słuchać również w aplikacji Yanosik.

Radio Yanosik w aplikacji

Jeśli macie aplikację Yanosik – wystarczy, że ją uruchomicie i na głównym ekranie pod lokalizacją znajdziecie pasek z Radio Yanosik – jeden klik w trójkąt po lewej stronie i już dołączacie do grona naszych słuchaczy!

A kto nie ma jeszcze aplikacji Yanosik, ten niech czym prędzej pobierze ją TUTAJ.

Ramówka Radia Yanosik – jakie audycje czekają na Was?

Na pewno już wiecie, że głosem Radia Yanosik został Piotr Fronczewski, który gorąco witał wszystkich słuchaczy w dniu premiery stacji. Słuchajcie uważnie, bo pana Piotra usłyszycie jeszcze nie raz podczas podróży z Radiem Yanosik. Ale nie tylko jego głos wybrzmi na antenie naszego radia!

W ramówce, poza muzyką i najświeższymi informacjami z polskich dróg, oddajemy do Waszej dyspozycji serwis „Newsy z trasy”, którego możecie słuchać co pół godziny od 7:15 do 17:45.

Od poniedziałku do piątku czekają na Was pasma dzienne. O dobry start Waszego dnia, od 7:00 do 10:00, dbają Martyna Biłogan-Borowiec i Olin Gutowski w „Autostarcie”. Od 12:00 do 16:00 Jarosław Wendrowski w „Wendro Na Obrotach” poprowadzi Was przez najdłuższe trasy i wprawi w dobry nastrój, a od 16:00 do 18:00 na „Zjazd do Bazy” zaprosi Was Maciej Wójcik.

To nie koniec, bo na deser będzie czekać na Was „Najlepsza 20” prowadzona przez Huberta Augustyniaka, czyli lista przebojów Radia Yanosik, na którą i Wy macie wpływ!

Liczba głosów, które słuchacze oddają na listę pozytywnie nas zaskoczyła. Już pierwszego dnia nadawania otrzymaliśmy kilka tysięcy głosów. Co więcej każdy utwór z naszej anteny można dosłownie polubić w aplikacji. Dzięki zaawansowanej analityce śledzimy na bieżąco, czego od Radia Yanosik oczekują słuchacze - mówi Hubert Augustyniak, dyrektor muzyczny

Radio Yanosik to nie tylko motoryzacja

Nasza ramówka obejmuje również wiele pasji i zainteresowań. Do Waszej dyspozycji oddajemy wiele audycji tematycznych, takich jak „MotoLotna” Aleksandry Kutz czy „Audycja z Lektorem”, którą prowadzi Andrzej Leszczyński, znakomity lektor, którego możecie kojarzyć choćby z Netflixa.

W samochodową podróż do najdalszych zakątków świata zabierze Was Arkady Paweł Fiedler w audycji „Po drodze”, a Mateusz RUDY Kubiak zaprosi Was na wycieczki rowerowe w audycji „Na rowerze”.

Fani wypraw poza miasto znajdą niezły kąsek w naszej ramówce – audycja „Overlander”, prowadzona przez Michała Wnuka Mateusza Kubiaka przybliży Wam świat podróży kamperami i przyczepami.

A i ci, którzy lubią kulinarne podróżowanie po całym globie, ucieszą się na wieść o audycji Olina Gutowskiego „Nie NaŻarty”, która potrafi naprawdę mocno pobudzić apetyt!

Ważne informacje w Radiu Yanosik i wiele ciekawostek ze świata motoryzacji

W naszej ramówce nie zabraknie ważnych informacji: Kuba Bielak w „Bezpieczniku” opowie Wam o tym, jak jeździć bezpiecznie, a w audycji „Policjant odpowiada” funkcjonariusze z Komendy Głównej Policji odpowiadają na pytania słuchaczy. Będziecie mogli również posłuchać o ekonomii w odniesieniu do motoryzacji, o której opowie Wam Iwo Stokłosa.

W Radiu Yanosik nie zabraknie również mocy! O elektrycznej motoryzacji z pasją opowie Wam Witold Blady, ale to nie wszystko, czego możecie się spodziewać, jeśli czujecie duży głód wiedzy! Fascynujące ciekawostki motoryzacyjne zaprezentuje Wam Kacper Jeneralski, a „Sportowy Rozkład Jazdy” na każdy dzień tygodnia, codziennie od poniedziałku do piątku po 9:00, przedstawi Sebastian Szczęsny.

Dużą atrakcją dla miłośników polskiej sceny muzycznej będzie prowadzona przez Artura Gadowskiego z zespołu IRA audycja „Muzyka Gadunkowa”, w której w każdą sobotę i niedzielę zaprezentuje nieznane historie, plotki i anegdotki ze świata muzycznego.

Trochę statystyk z naszego Radia

Pierwszy tydzień działalności Radia Yanosik wypadł bardzo dobrze! W dniach od 23 czerwca do 30 czerwca średnia słuchalność dobowa wyniosła 175 511, a średnia długość słuchania audycji w ciągu doby uzyskała wynik 55 minut!

Możemy się również pochwalić wynikiem 42% powracających słuchaczy, a nasz prime time utrzymuje się od godziny 8:00 do godziny 20:00!

Aktywność naszych słuchaczy przerosła nasze oczekiwania. W każdej minucie dostajemy kilkadziesiąt wiadomości z aplikacji oraz maili. Niemal wszystkie to gratulacje, podziękowania za uruchomienia radia oraz wyrazy uznania za jakość w jakiej nadajemy. Mamy świadomość, że dużo jeszcze przed nami pracy, ale jest na to dobry plan. Nie odkryliśmy jeszcze wszystkich kart. W najbliższych tygodniach jeszcze wiele razy zaskoczymy słuchaczy i branżę - mówi Rafał Waszkiewicz, dyrektor generalny radia

Włącz Radio Yanosik

Słuchaliście już Radia Yanosik? Jeśli jeszcze nie, to gorąco zachęcamy Was do dołączenia do grona naszych słuchaczy! Pamiętajcie, że również Wy możecie przesłać do nas swój komunikat, pozdrowienia czy inne ważne informacje.

AplikacjaPolicjaPoradnik kierowcyRaportyTechnologiaUrządzeniaWywiadyYanosik Traffic