22.05.2023

JBL Triathlon Sieraków i JBL Triathlon Poznań już wkrótce! Yanosik zadba o bezpieczeństwo kierowców w czasie eventów

Strona głównaBlog YanosikJBL Triathlon Sieraków i JBL Triathlon Poznań już wkrótce! Yanosik zadba o bezpieczeństwo kierowców w czasie eventów

W dniach 27-28.05 rusza 11 edycja JBL Triathlon Sieraków! W Yanosiku bardzo lubimy rywalizację sportową, dlatego z ogromną przyjemnością zostaliśmy partnerem tego wydarzenia i będziemy Was prowadzić na miejsce, informować o wszelkich utrudnieniach i objazdach na trasie, a także czuwać nad Waszym bezpieczeństwem. Sprawdźcie szczegóły!

To już kolejna edycja JBL Triathlon Sieraków, w której Yanosik będzie czuwał zarówno nad uczestnikami, kibicami, jak i kierowcami, którzy w dniach imprezy będą przejeżdżać przez okolice Sierakowa.

JBL Triathlon Sieraków 2023 odbędzie się na trzech dystansach

27 maja w Sierakowie uczestnicy JBL Triathlonu będą pokonywać „połówki”, czyli dystans 112,99 km, a także 1/8, a więc 28,25 km. A już 28 maja uczestnicy będą pokonywać „ćwiartkę” – dystans 56,5 km.

Pierwsza fala zawodników wystartuje już o 9:00 rano w sobotę 27 maja. Z kolei w niedzielę 28 maja o 11:00, natomiast cała impreza potrwa nawet do godziny 22:00 w sobotę, a w niedzielę jej oficjalne zakończenie przewidziano na godzinę 17:00.

Co to oznacza dla kierowców?

Trasy kolarskie w sobotę oraz w niedzielę będą całkowicie wyłączone z ruchu kołowego, w godzinach 8:00-16:00 w sobotę oraz 10:00-14:30 w niedzielę. Na pozostałych trasach nie powinno być żadnych utrudnień dla kierowców.

Jak będą przebiegać trasy? Sprawdźcie poniżej:

Start trasy pływackiej odbędzie się w ośrodku wypoczynkowym Słoneczna, na plaży nad jeziorem Jaroszewskim. Trasa kolarska będzie rozpocznie się przy ośrodku TKKF w Sierakowie i będzie prowadzić w stronę miasta, przed którym uczestnicy skręcą nad jezioro Jaroszewskie, aby je okrążyć. Trasę biegową zaplanowano przy stadionie TKKF.

Kierowcy, którzy w tych dniach będą mieli w planach przejazd przez Sieraków i okolice, będzie prowadził Yanosik, w którym znajdą wszystkie aktualizacje na temat przebiegu trasy JBL Triathlon i potencjalnych utrudnieniach.

Na Yanosika mogą liczyć również kibice uczestników triathlonu!

Lubimy takie sportowe wydarzenia i dlatego chętnie zostaliśmy partnerem JBL Triathlon Sieraków 2023! Możecie na nas liczyć w tym roku, bo zadbamy o Wasze bezpieczeństwo.

Jeśli wybieracie się kibicować swoim bliskim w czasie triathlonu, to macie nasze wsparcie! Poprowadzimy Was na parking dla kibiców i zawodników. Dostępne będą dwie lokalizacje – przy ul. Towarowej i Wronieckiej lub przy ul. Poznańskiej i Buczyna.

Wystarczy, że włączycie aplikację Yanosik i wpiszecie jako miejsce docelowe powyższe lokalizacje, a my zadbamy o to, abyście bezpiecznie dojechali na parking.

Będziemy Was wspierać również w czasie JBL Triathlon Poznań!

Sezon na triathlony startuje! Impreza w Sierakowie to nie jedyne wydarzenie, w którym weźmiemy udział w tym roku. Spotkacie nas również na kolejnym biegu już 17-18 czerwca w Poznaniu. Tym razem będziemy czuwać nad Waszym bezpieczeństwem w czasie 10 edycji JBL Triathlon Poznań!

Poznański triathlon odbędzie się na torze regatowym (trasa pływacka), dwupasmowej Drodze Krajowej (trasa kolarska) i wokół jeziora Maltańskiego (trasa biegowa).

Skorzystajcie z naszego wsparcia w dojeździe na parkingi dla zawodników i kibiców.

Włączcie Yanosika i wpiszcie jako miejsce docelowe:

Termy Maltańskie – to parking płatny, który znajduje się około 800 m od linii startu, możliwy będzie wjazd i wyjazd bez ograniczeń.

Nowe Zoo – parking jest płatny, nie będziecie mieć możliwości wjazdu i wyjazdu w czasie trwania zawodów.

Ul. Wiankowa 2 – parking płatny, umożliwiający wjazd i wyjazd w czasie trwania zawodów, znajduje się ok. 800 m od startu.

Kierowcom, którzy nie wybierają się na wydarzenie, będziemy wskazywać alternatywne trasy dojazdu do różnych punktów w Poznaniu, bez utrudnień spowodowanych przez wydarzenie.

AplikacjaPolicjaPoradnik kierowcyRaportyTechnologiaUrządzeniaWywiadyYanosik Traffic