03.09.2021

Nocna certyfikacja Yanosika na AA. To znaczy, że już wszyscy mogą korzystać z nowego rozwiązania?

Początek września przyniósł bardzo dobrą wiadomość dla twórców i użytkowników Yanosika. Nocna certyfikacja Google dla wersji beta Yanosik AA zakończyła się pomyślnie. Czy to oznacza, że już wszyscy mogą korzystać z aplikacji w Android Auto?

 

Nocna certyfikacja zakończona sukcesem!

Otrzymaliśmy oficjalną informację od teamu Yanosik, że wersja beta dla Android Auto została już zatwierdzona. Oznacza to, że oficjalna premiera, na którą czeka wielu kierowców, jest tuż za rogiem.

W nocy z 2 na 3 września przeszliśmy certyfikację Google wersji beta i Yanosik w AA jest już dostępny dla beta testerów. Jesteśmy więc już o krok od udostępnienia wersji dla Android Auto szerokiemu gronu użytkowników. – komentuje Paweł Bahyrycz, Yanosik - Mimo, iż certyfikacja miała miejsce w nocy, już z samego rana odbieramy informacje od naszych testerów, którzy dzielą się wrażeniami z korzystania z nowej bety. - dodaje.

Czy wszyscy mogą już korzystać z Yanosik na AA?

Cały proces wdrożenia Yanosik w Android Auto wymaga zaangażowania wielu działów, zwłaszcza technicznego. Ograniczenia liczbowe na beta testach są powodem, dla którego nie wszyscy chętni mogą skorzystać z tej opcji, ale gwarantujemy, że w już wkrótce pojawi się wersja dostępna dla wszystkich użytkowników Yanosika. Sami nie możemy się doczekać tego momentu informuje Julia Langa, Yanosik.

Na oficjalną premierę Yanosik AA dla wszystkich zmotoryzowanych przyjdzie nam jeszcze chwilkę poczekać. Przypominamy, że Yanosik w Android Auto będzie dostępny do pobrania całkowicie za darmo. Twórcy nie planują również pobierania opłat od użytkowników w przyszłości.

Czego możemy się spodziewać od Yanosika w AA?

Priorytetem dla zespołu Yanosika są najważniejsze funkcje, które odpowiadają potrzebom kierowców. Nie zabraknie podstawowych i dobrze znanych wszystkim użytkownikom funkcji, którymi są: nawigacja, informowanie, a także możliwość zgłaszania zdarzeń.

Jedną z nowości, która czeka na kierowców w Yanosik AA będą nazwy ulic, które będą wyświetlane podczas manewrów. Aplikację będzie można również obsługiwać głosowo z pomocą Asystenta Google.

Oczywiście twórcy Yanosika nie spoczną na laurach. Plany na przyszłość są bardzo rozległe, zostaliśmy zapewnieni, że będą na bieżąco monitorować rynek i wprowadzać wszelkie aktualizacje, które mogą zwiększyć bezpieczeństwo kierowców na trasie i zaoferować wyższy komfort jazdy.

AplikacjaPolicjaPoradnik kierowcyRaportyTechnologiaUrządzeniaWywiady
31.10.2019

Kontrole prędkości i wypadki - gdzie jest ich najwięcej?

Drogi krajowe, wojewódzkie czy powiatowe – które trasy w okresie Wszystkich Świętych są częściej kontrolowane przez policję? Jaka kategoria dróg jest w tym czasie najbardziej kolizyjna? Na postawie danych z systemu Yanosik postanowiliśmy sprawdzić tego typu informacje. Oto wyniki naszej analizy.
13.12.2021

Jedź jeszcze wygodniej z Yanosik Alert! Poznajcie wielką moc małego urządzenia!

Komfortowa jazda jest ważna dla każdego kierowcy. Grunt, by czuł się bezpiecznie na trasie, a temu sprzyja bieżące informowanie go o tym, co się na niej dzieje. I w tym nasza głowa, aby tak było. Yanosik Alert to nowe, niezwykle komfortowe, urządzenie, które pozwoli Ci na bieżące monitorowanie stanu trasy, zgłaszanie zdarzeń, a przede wszystkim – bezpieczną jazdę do celu. Co potrafi to maleństwo? Sprawdźcie!
13.08.2021

Wyjazd na wakacje w góry czy nad morze? Sprawdź, gdzie są najbardziej zakorkowane trasy

Urlop nad morzem czy w górach? Gdziekolwiek nie pojedziesz, licz się z tym, że nie jesteś jedynym, który obrał ten kierunek. Wiele osób decyduje się na wyjazd wakacyjny na terenie naszego kraju, co jest spowodowane między innymi sporymi utrudnieniami przy zagranicznych wycieczkach. Wynika to z obostrzeń związanych z pandemią COVID-19. Oblężenie dróg prowadzących nad morze lub w góry może być znacznie większe. Sprawdziliśmy dla Was, które trasy mogą być najbardziej zatłoczone.