08.12.2023

Nowości Radia Yanosik: świąteczny stream i osobna aplikacja!

Strona głównaBlog YanosikNowości Radia Yanosik: świąteczny stream i osobna aplikacja!

Radio Yanosik gra dla kierowców już pół roku! Kiedy to minęło? Nie wiadomo. Ale za to wiadomo, że stacja nie zwalnia tempa i wprowadza kilka nowości, które ucieszą słuchaczy. Wśród nich – specjalny stream świąteczny w osobnym kanale radiowym oraz… dedykowana aplikacja!

Kierowcy doceniają Radio Yanosik

Nasza stacja radiowa powstała w czerwcu tego roku, a jej zadaniem jest wspieranie Was w trasie, ale też poza nią. W programie Radia Yanosik znajdziecie wiele ciekawych audycji tematycznych, felietonów oraz wiadomości ze świata motoryzacji, sportu i najważniejsze wydarzenia.

Podsumowanie ostatnich trzech miesięcy wykazuje, że Radia Yanosik słucha około 360 tysięcy kierowców! Do stacji powraca około 60% słuchaczy, a średnia dobowa słuchalność wynosi nawet 170 tysięcy. Radio Yanosik towarzyszy słuchaczom przez cały dzień – prime time utrzymuje się od godziny 8:00 do 22:00!

Od daty startu Radia Yanosik słuchało 1,6 mln UU - co robi ogromne wrażenie. Zestawiając ten wynik z ludnością Polski (37,7 mln ), to daje 4,3% populacji Polski!
 

Radio Yanosik zyska osobną aplikację!

Postanowiliśmy rozszerzyć możliwości odsłuchu Radia Yanosik. Do tej pory oferowaliśmy Wam dostęp do stacji przez aplikację Yanosik oraz za pośrednictwem playera na dedykowanej stronie internetowej.

A już od teraz będziecie mogli słuchać Radia Yanosik w osobnej aplikacji!

Aplikacja Radio Yanosik jest już dostępna dla systemów iOS, a już za chwilę będą mogli z niej skorzystać również posiadacze urządzeń z systemem Android. To nie wszystko! Aplikacja radiowa będzie także dostępna w TV.

Dzięki temu będziecie mogli słuchać Radia Yanosik tak, jak Wam najwygodniej.

Kanał świąteczny w Radiu Yanosik

Mamy też świetną wiadomość dla fanów świątecznych piosenek!

Startujemy z nowym, dodatkowym, bezpłatnym radiowym kanałem świątecznym. To idealna opcja dla każdego, kto będzie miał ochotę wprawić się w świąteczny klimat lub nie rozstawać się z nim ani na chwilę w grudniu.

Oczywiście w Radiu Yanosik także nie zabraknie świątecznych piosenek, ale będą one dodatkowym akcentem do stałej ramówki muzycznej.

Emisję w świątecznym kanale radiowym, tak jak w głównym, będzie wspierać wielokanałowy procesor dźwięki, dzięki czemu możecie liczyć na najlepszą jakość audio!

  • Postanowiliśmy użytkownikom aplikacji Yanosik dać możliwość posłuchania największych świątecznych polskich i zagranicznych przebojów w doskonałej jakości audio. - mówi Hubert Augustyniak, Dyrektor Muzyczny Radia Yanosik. - Gramy znanych i lubianych wykonawców, takich jak m.in. Coldplay, Kylie Minogue, Michael Bublé, Mariah Carey, Ed Sheeran, Sia, Frank Sinatra, Lanberry, Paul McCartney, Cher, Jason Derulo, Margaret, Czerwone Gitary, Ariana Grande czy Queen. Pośród świątecznych przebojów na antenie świątecznej wersji Radia Yanosik ze specjalnymi jinglami, nagranymi głosem Piotra Fronczewskiego nie zabraknie „Driving Home For Christmas”, które śpiewa Chris Rea, „Z kopyta kulig rwie” Skaldów, „Feliz Navidad” Jose Feliciano i oczywiście „Last Christmas” Wham! Gramy także zremasterowaną wersję „Happy X-mas (War is Over)”; oryginał nagrali John Lennon i Yoko Ono w 1971 roku. Dziś ten protest song - wówczas przeciwko wojnie w Wietnamie - nabiera ponownie znaczenia. Utwór nie tylko, dzięki antywojennemu przesłaniu, stał się ponadczasowym klasykiem i doczekał się wielu coverów. Każdy z emitowanych utworów w świątecznej wersji Radia Yanosik można polubić, klikając w aplikacji ikonę serduszka. W czasach, gdy użytkownicy decydują o tym, czego mają ochotę słuchać i o tym, co jest popularne, na bieżąco śledzimy popularność emitowanych przez nas utworów w obu stacjach. – dodaje.

Świąteczna lista przebojów Radia Yanosik

Głosujcie na swoje ulubione utwory świąteczne w świątecznym kanale Radia Yanosik! Zbierzemy wszystkie lajki i stworzymy dla Was specjalną listę świątecznych przebojów, którą będziemy Wam emitować w te Święta.

Będziecie mogli słuchać topowych christmas songs w drodze do bliskich, przy świątecznym stole lub relaksując się w zaciszu własnego domu!

Czy oprócz klasycznych utworów świątecznych, na naszej top liście znajdzie się miejsce także dla młodych wykonawców? Wszystko w Waszych rękach!

Nasza stacja w świątecznej odsłonie będzie dostępna przez całą dobę w aplikacji Yanosik i na stronie internetowej.

AplikacjaPolicjaPoradnik kierowcyRaportyTechnologiaUrządzeniaWywiadyYanosik Traffic