23.06.2023

Odpalamy RADIO YANOSIK! Nastrójcie się na dobrą muzykę i nie tylko!

Startujemy z wyjątkową nowością, jakiej na rynku jeszcze nie było! Stworzyliśmy własną stację radiową: radio Yanosik. Możecie nas słuchać w trasie i poza nią. A co będziemy Wam puszczać? Sprawdźcie szczegóły!

Yanosik: stawiamy na dynamiczny rozwój

Yanosik w ostatnim czasie przechodzi wiele zmian, których celem jest odpowiedzieć na Wasze wszystkie potrzeby. W naszej aplikacji znajdziecie rozwiązania, które pomagają w trasie, ale już nie tylko.

Naszym założeniem jest, by każdy kierowca myśląc “samochód”, od razu pomyślał również o Yanosiku, w którym znajdzie wsparcie dla wszystkich swoich potrzeb, takich jak znalezienie serwisu na przegląd, sprawdzenie cen paliw na stacjach, kupno lub sprzedaż auta, a nawet wykupienie polisy OC. To, że Yanosik jest doskonałym towarzyszem w trasie, wie już każdy jego użytkownik. A my obecnie zachęcamy również do poznania nowej strony Yanosika, jako wsparcia również po zaparkowaniu swojego auta – mówi Adam Tychmanowicz, twórca Yanosik

Chcemy, aby Yanosik był najlepszym przyjacielem kierowcy i dlatego też w naszej aplikacji znajdziecie wiele rozwiązań, które oferują wsparcie również poza trasą. Możecie skorzystać z darmowej platformy ogłoszeń motoryzacyjnych Autoplac.pl, znaleźć rzetelnego mechanika w Yanosik Warsztaty, wyjeździć zniżkę na ubezpieczenie OC w YU!, dzięki właściwemu stylowi jazdy.

I na tym nie poprzestajemy, bo…

Uruchamiamy RADIO YANOSIK!

Radio Yanosik powstało z tego samego powodu, co znana nam wszystkim aplikacja Yanosik – aby nieść pomoc kierowcom. Aplikacja ostrzega kierowców o różnych zagrożeniach na drodze, natomiast radio Yanosik, które jest dostępne w aplikacji, umila podróż, przekazuje wiedzę oraz ciekawostki z zakresu motoryzacji i również informuje o najważniejszych zdarzeniach drogowych – tłumaczy Adam Tychmanowicz, twórca Yanosik Naszej stacji radiowej można słuchać nie tylko będąc w trasie podczas korzystania z aplikacji Yanosik. Stworzyliśmy również stronę internetową, która umożliwia słuchanie ulubionej muzyki, podcastów i audycji podczas pracy, w domu i w każdym innym miejscu, w którym mamy dostęp do internetu. Zależało nam na tym, aby Yanosik mógł towarzyszyć każdemu, dosłownie wszędzie –  dodaje.

Radio, które tworzymy powstaje wyłącznie z miłości ludzi do radia. Wszyscy twórcy, zarówno ci występujący na antenie jak i ci, którzy tworzą je z drugiej strony, mają je bardzo mocno zakotwiczone w sercu i co niemniej ważne, wszyscy radia słuchamy - mówi Rafał Waszkiewicz - dyrektor generalny radia oraz szef anteny/dyrektor programowy Dodatkowym napędem jest to, że każda i każdy z nas bardzo mocno lub po prostu bardzo, kochamy motoryzację, podróże i przygodę. Oferta programowa jest bogata i nie planujemy na tym poprzestać, jednak karty będziemy odsłaniać powoli - dodaje.

Możecie nas słuchać w trasie – znajdziecie usługę radio Yanosik na ekranie głównym w aplikacji Yanosik. Wystarczy włączyć radio za pomocą ikony trójkąta.

A gdy będziecie chcieli posłuchać nas poza swoim autem – w domu, w pracy, na rowerze albo w pociągu, to wystarczy, że wejdziecie na stronę internetową: www.radioyanosik.pl i włączycie playera.

Co usłyszycie w radio Yanosik?

Najlepiej określą Wam to słowa prezesa spółki Neptis S.A. – właściciela i twórcy Yanosika - Adama Tychmanowicza, dyrektora muzycznego i prezesa radio Yanosik Sp. z o.o - Huberta Augustyniaka, a także dyrektora generalnego radia oraz szefa anteny/dyrektora programowego radio Yanosik - Rafała Waszkiewicza.

Pragniemy, aby aplikacja Yanosik wraz z radiem Yanosik sprawiła, że kierowcy i pasażerowie dotrą do celu bezpiecznie oraz w przyjemnej atmosferze. Od strony muzycznej słuchacze mogą się spodziewać, że zaserwujemy zarówno współczesne przeboje, jak i największe hity z lat 90-tych. Nie zabraknie także autorskich audycji z rockowym pazurem. Poza muzyką prowadzący zabiorą kierowców w podróż po świecie motoryzacji, będą przekazywać aktualne porady związane z przepisami czy dbaniem o pojazd. Ciekawym i świeżym pomysłem na rynku jest wprowadzenie audycji naszych felietonistów, którzy będą opowiadać o bezpieczeństwie, nowościach technologicznych, sporcie, wyprawach i bieżących wydarzeniach – informuje Adam Tychmanowicz, twórca Yanosik - Poza tym wszystkim, w radiu Yanosik każdy słuchacz będzie mógł głosować na swoje ulubione utwory, co spowoduje, że trafią na specjalną TOP listę “Najlepsza 20” i będą puszczane w radiu znacznie częściej – dodaje.

Radio Yanosik ma być przyjacielem kierowcy, ze świetnie dobraną muzyką do jazdy, ciekawą ramówką i głosami, które umilą każdą podróż. Oprócz audycji na antenie radia znajdziecie codzienną listę przebojów, na którą można głosować poprzez aplikację. Mamy nadzieję, że będzie to świetna zabawa! Dodatkowo każdy z emitowanych u nas utworów będzie można po prostu „polubić” jednym kliknięciem - informuje Hubert Augustyniak, dyrektor muzyczny i prezes radio Yanosik Sp. z o.o. - Radio Yanosik będzie swoistym muzycznym wehikułem czasu - podróżować będziemy od lat 80. nie tylko do współczesności, albowiem jak w filmie „Podróż do przyszłości” sięgniemy po debiutantów i utwory, które dopiero staną się radiowymi hitami. A odpowiadając na pytanie “jakie będzie radio Yanosik?”, mogę powiedzieć, że stacja będzie zawsze na czasie, będzie dbać o bezpieczeństwo, przekazywać aktualne informacje o stanach dróg, korkach i problemach na trasie i mocno stawiać  na kontakt ze słuchaczem - dodaje. 

Zaskoczeń będzie dużo, nie tylko tych na antenie ale także w sferze funkcjonalności, których do tej pory nie było nigdy w żadnym radiu. Energetyczne poranki, zabawne, ale i pełne treści pasma dzienne, audycje autorskie, codzienna lista przebojów, serwisy drogowe oraz najlepsza muzyka sprawią, że radio Yanosik od pierwszego dnia będzie jak "stary, dobry kumpel". Bez polityki, bez napinki, ale z dużym naciskiem na bezpieczeństwo. Można powiedzieć, że naprawdę, bardzo opłaci się słuchać radia Yanosik - podsumowuje Rafał Waszkiewicz - dyrektor generalny radia oraz szef anteny/dyrektor programowy 

I to nie wszystkie niespodzianki! Głosem radio Yanosik został ceniony i lubiany: Piotr Fronczewski

Wy też będziecie mogli zabrać głos w radio Yanosik!

Yanosik, jak wiecie, działa w oparciu o społeczność kierowców. W naszym systemie możecie dzielić się informacjami z trasy, np.: poprzez dodawanie własnych zgłoszeń o wypadkach, remontach, kontroli policji i wielu innych.

W przypadku radio Yanosik również chcemy, żebyście mieli możliwość przemawiania na antenie, dlatego będziecie mogli pisać własne wiadomości i przesyłać je do prowadzących daną audycję za pomocą aplikacji Yanosik!

Chcieliśmy, aby nasi słuchacze mieli również moc sprawczą w radio Yanosik i stworzyliśmy dla nich specjalny box, w którym mogą wpisać swoją wiadomość do innych słuchaczy, np.: o ważnym wydarzeniu na trasie, korkach czy wypadku albo po prostu z pozdrowieniami dla kogoś bliskiego. Prowadzący audycję odczytają tę treść wiadomości innym słuchaczom – informuje Adam Tychmanowicz, twórca Yanosik

Jesteśmy bardzo podekscytowani radiem Yanosik i mamy nadzieję, że i Wam przypadnie do gustu! Pamiętajcie, że możecie nas słuchać w trasie oraz poza nią.

Zajrzyjcie na stronę radio Yanosik, aby dowiedzieć się więcej https://yanosik.pl/landing/radioyanosik.html

AplikacjaPolicjaPoradnik kierowcyRaportyTechnologiaUrządzeniaWywiadyYanosik Traffic