16.01.2024

Odświeżona ramówka Radia Yanosik i inne nowości

Strona głównaBlog YanosikOdświeżona ramówka Radia Yanosik i inne nowości

Radio Yanosik towarzyszy Wam już od pół roku! Nasza stacja rozpędza się coraz bardziej i aktualnie wprowadza kilka nowości w swojej ramówce, dodatkowy kanał muzyczny i niespodziankę! Sprawdźcie szczegóły.

Słuchacze Radia Yanosik

Pierwsze półrocze naszej stacji za nami! Działo się sporo – od daty uruchomienia Radia Yanosik słuchało nas 1,7 mln użytkowników, a 60% z nich wciąż do nas powraca. Udało nam się zbudować społeczność stałych słuchaczy, co nas ogromnie cieszy!

Nasz prime time wciąż trwa od 8:00 do 20:00, a średnia słuchalność dobowa utrzymuje się na poziomie około 150 000.

Odświeżona ramówka radiowa - co nowego?

Jak to powiedział Heraklit z Efezu „jedyną stałą rzeczą w życiu jest zmiana”, dlatego w Radiu Yanosik odświeżamy ramówkę i wprowadzamy kilka nowości. Przenosimy audycje na tydzień roboczy, a w weekendy zapraszamy Was do odsłuchania powtórek, jeśli z jakiś powodów nie mogliście nam towarzyszyć w tygodniu.

Wasze ulubione formaty, m.in. „Motolotna” Oli Kutz, „Wendro na Obrotach” Jarosława Wendrowskiego, „Zjazd do bazy” Patryka Bartoszewskiego, „Audycja z Lektorem” Andrzeja Leszczyńskiego, „Po drodze” Arkadego Fiedlera zostają na antenie, będziecie mogli ich słuchać od poniedziałku do piątku.

Martyna Biłogan-Borowiec wraz z Olinem Gutowskim wciąż będą dbać o dobrą energię od rana w „Autostarcie”, którego możecie słuchać od poniedziałku do piątku.

Pojawią się dwie nowe audycje: „Akcja Zima” Mateusza Kubiaka oraz „Dookoła świata” Mateusza Kubiaka oraz Michała Wnuka.

Nie zabraknie ciekawych felietonów – od poniedziałku do piątku, na antenie Radia Yanosik, będziecie mogli usłyszeć „Jazdę Ekonomiczną” Iwa Stokłosy, „Jeneralnie o motoryzacji” Kacpra Jeneralskiego, „MotoMichę” Mateusza Kubiaka, „Turystycznego” Michała Wnuka, „Elektrycznego” Witolda Bladego”, „Bezpiecznika” Kuby Bielaka, „OlinOKO” Olina Gutowskiego, a także do końca stycznia – „Jazdę z prawnikiem”.

Poza tymi tytułami, nadal dostępne będą „Policjant odpowiada” oraz „Felieton o Twoim Starym” Marcina Korzeniewskiego z Autoplac.pl. O sportowe emocje zadba Sebastian Szczęsny w „Sportowym Rozkładzie Jazdy”.

Dodatkowy kanał Radia Yanosik

W grudniu zadebiutował nasz pomysł na uruchomienie nowego, osobnego kanału muzycznego, bez audycji. W okresie Bożego Narodzenia można było na nim usłyszeć świąteczne przeboje. Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę!

Po zakończeniu Świąt, kanał przeszedł metamorfozę i zamienił się w najlepsze źródło imprezowych hitów, idealnych na zabawy sylwestrowe czy karnawałowe.

Już wkrótce wystartuje kolejna odsłona dodatkowego kanału muzycznego Radia Yanosik i  możemy Wam zdradzić, że nabierze on bardziej romantycznego charakteru, idealnego dla wszystkich celebrujących walentynki! Będziecie słuchać?

Konkurs w Radio Yanosik

Radio Yanosik wraz z rankomat.pl organizują dla Was konkurs!

Do zdobycia jest 10 smartfonów oraz smart opaska.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na pytania, umieszczone od 15 stycznia na stronie stacji, podać swoje dane i słuchać audycji „Zjazd do Bazy” Patryka Bartoszewskiego, który będzie informował o tym, kto wygrał.

Zabawa wystartowała 15 stycznia, o godzinie 14:00, a już 22 stycznia odbędzie się ogłoszenie pierwszych zwycięzców. Konkurs potrwa do 2 lutego 2024 roku.

Pamiętajcie, że Radia Yanosik możecie słuchać w trasie – w aplikacji Yanosik oraz poza nią, w dedykowanym playerze na stronie radia.

Zapraszamy do grona naszych słuchaczy! 

AplikacjaPolicjaPoradnik kierowcyRaportyTechnologiaUrządzeniaWywiadyYanosik Traffic