30.06.2022

Poznajcie nowe urządzenie w rodzinie Yanosika!

Strona głównaBlog YanosikPoznajcie nowe urządzenie w rodzinie Yanosika!

Yanosik GTm to nowy sprzęt, który będzie wspierał Was w drodze. To rozwiązanie dla kierowców, którzy chcą być na bieżąco ze zdarzeniami na trasie, a do tego szukają urządzenia, które obsługuje się łatwo i przyjemnie. W Yanosik GTm panel jest dotykowy, a jego rozmiar tak kompaktowy, że nie ograniczy widoczności kierowcy.

 

Jeszcze większe wsparcie dla Was

W dobie nowego taryfikatora mandatów, zaostrzonych przepisów ruchu drogowego i nadciągającej zmiany w maksymalnej liczbie punktów karnych za jedno wykroczenie, a także podwyższonych stawek OC za niebezpieczną jazdę, wiemy że szukacie jeszcze większego wsparcia na trasie.

I dlatego wychodzimy naprzeciw Waszym potrzebom, wprowadzając do rodziny Yanosika nowe urządzenie: Yanosik GTm!

Nasze nowe urządzenie to kolejna forma wsparcia bezpieczeństwa kierowców na polskich drogach. Urządzenie jest kompaktowe, obsługuje się je dotykowo, a informacje i remontach, korkach, fotoradarach oraz wypadkach na trasie są dostarczane kierowcom na bieżąco. Naszym celem było wprowadzenie nowoczesnego produktu, który nie tylko spełni oczekiwania kierowców, względem otrzymywania informacji o zdarzeniach na trasie, ale również będzie wygodne w obsłudze dla każdego kierowcy – komentuje Julia Langa, Yanosik

Co potrafi Yanosik GTm?

Interfejs zaprojektowaliśmy w taki sposób, abyście mogli uzyskać wszystkie niezbędne informacje jak najwygodniej. Obsługa Yanosik GTm jest bardzo intuicyjna – panel jest dotykowy, a więc możecie używać urządzenia nawet jednym palcem.

Wytrzymała bateria oraz wydajny procesor umożliwiają pracę Yanosik GTm bez komplikacji, nawet przy niższym zużyciu energii, co docenią zwłaszcza ci kierowcy, którzy jadą w bardzo długie trasy.

Docierają do nas głosy zmotoryzowanych, iż wiele konkurencyjnych rozwiązań wpływa na pracę urządzeń nawigujących w trasie. Naszym celem było udostępnienie takiego produktu, który będzie wspierał kierowców, nawet na bardzo długich trasach, a jego bateria będzie wytrzymała. Dodatkową zaletą jest wstrząsoodporne wykonanie, które chroni urządzenie przed upadkiem i niepożądanymi uszkodzeniami – mówi Julia Langa, Yanosik

Nasze nowe urządzenie oferuje Wam dostęp do bieżących informacji o trasie, ale też dane o Waszym stylu jazdy i ofertę atrakcyjnego ubezpieczenia telemetrycznego, o którym więcej przeczytacie tutaj.

Dodatkową zaletą jest wyświetlanie eko wskazówek, które pozwolą Wam zredukować spalanie i zaoszczędzić na potencjalnych naprawach eksploatacyjnych. W tych czasach to rozwiązanie na wagę złota!

Dziękujemy za ogromne zainteresowanie naszymi produktami!

W dobie kryzysu dostępności półprzewodników niezbędnych do produkcji samochodów i sprzętu elektronicznego, my również musieliśmy stawić czoła tymczasowym brakom naszych urządzeń. W tym czasie Wasze zainteresowanie przerosło nasze możliwości i musieliśmy ograniczyć sprzedaż urządzeń na jedną osobę. Dziękujemy Wam za to wsparcie i chęć zakupu naszych produktów. Mamy nadzieję, że nasz nowy Yanosik GTm zostanie przez Was przyjęty z równie wielkim entuzjazmem i umili Wam każdą trasę.

Zajrzyjcie do naszego sklepu i dowiedzcie się więcej o jego możliwościach.

Macie pytania? Sprawdźcie nasze FAQ.

AplikacjaPolicjaPoradnik kierowcyRaportyTechnologiaUrządzeniaWywiadyYanosik Traffic