06.03.2023

Poznań Motor Show 2023 - poznaj atrakcje i wydarzenia targów motoryzacyjnych

Poznań Motor Show 2023 rozpocznie się już 30 marca i potrwa do 2 kwietnia. Nie zabraknie wielu atrakcji oraz oczywiście Yanosika! Co dla Was szykujemy w tym roku? Sprawdźcie!

Yanosik po raz kolejny na Poznań Motor Show

W tym roku będzie się działo! Nie zabraknie Pana Fotoradara w towarzystwie przyjaznych policjantek, z którymi oczywiście możecie sobie zrobić zdjęcie i pochwalić się nim w swoich Social Mediach (pamiętajcie, aby nas oznaczyć :)). 

Będzie na Was czekać stoisko Yanosika, na którym nie zabraknie auta, kampera i naszych flagowych urządzeń: Yanosik GTm, XS, GTR i Alert. Będziecie mogli zadawać sporo pytań naszej ekipie, zobaczyć, jak działają nasze urządzenia i przekonać się na własną rękę, że naprawdę warto je mieć w swoim samochodzie! 

W trakcie Poznań Motor Show 2023 będziecie mogli również spotkać zespół Autoplac.pl, który wie wszystko o samochodach i ich sprzedaży oraz podejrzeć rywalizację przyszłych mechaników w trakcie XII edycji Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników, na które nasza ekipa z Yanosik Warsztaty przygotowała tajemniczą konkurencję. 

Jak co roku, mamy dla Was również konkurs, w którym możecie zdobyć bilety na tegoroczny Poznań Motor Show 2023! Wpadnijcie na naszego Facebooka i poznajcie szczegóły.

Atrakcje na Poznań Motor Show 2023

W tym roku będziecie mieli okazję uczestniczyć po raz pierwszy na oficjalnym pokazie w Europie nowego modelu Torres marki SsangYong!

Poznańskie targi motoryzacyjne nie ograniczają się wyłącznie do prezentacji ciekawych pojazdów. W trakcie wydarzenia możecie również wziąć udział w licznych atrakcjach czy imprezach towarzyszących. Czego się spodziewać w tegorocznej edycji Poznań Motor Show?

  • Mistrzostwa Mechaników – konkurs pasjonatów zawodu mechanika, prowadzony przez Grzegorza Dudę – ambasadora Mistrzostw i mechanika.
  • Kongres MOVE – International Mobility Congress – inspirujące forum ekspertów z dziedziny nowej mobilności. Poznajcie aktualne trendy e-mobility i prognozy przyszłości.
  • Ogólnopolski Turniej Wiedzy Samochodowej – konkurs na uczniów szkół zawodowych i techników o profilu samochodowym.
  • Zawody freestyle’u motocyklowego Stunt Wars Poland – niezapomniane widowisko dla wszystkich zwiedzających!
  • Poznań Motorbike Show.
  • Gala Best Cars – poznajcie najlepsze auta, wybrane z 385 modeli, z 11 klas.
  • Arena Wideoblogerów – wpadnijcie poznać bliżej swoich ulubionych twórców.
  • Strefa Speed Ladies.

Mamy nadzieję, że wejściówki na Poznań Motor Show już macie przygotowane i nie możemy się doczekać, aby się z Wami spotkać w trakcie wydarzenia! 

AplikacjaPolicjaPoradnik kierowcyRaportyTechnologiaUrządzeniaWywiadyYanosik Traffic